Kleurenkrans Floor i» knutsel Nodig lint Hup Aj enoordi magazine 7 top-dj's, onder wie Hardwell, David Guetta en Armin van Buuren, staan dit weekend II garant voor stampende beats tijdens Amsterdam Music Festival, amf-festival.com jl Warme jas, stevige schoe nen en een flinke portie lef paraat: op Landgoed Men- tink bij Winterswijk kunnen kinderen van 7 tot 11 jaar zaterdagavond op stap met de Nachtwachter, die ze in wijdt in de geheimen van de nacht. Ook in natuurgebied Reeënberg bij Loenen staat een Nachtwachter te pope len om op pad te gaan. Zaklampen zijn verboden. Maximaal 1 volwassen begeleider per kind. oerrr.nl Uitgekeken op de takkenkrans die eigenlijk al veel te lang aan je deur hangt? Met restjes stof of oude kledingstukken maak je er een nieuw, opvallend exemplaar van. Knip strookjes stof van circa 8 x 2 cm en knoop deze een voor een om een takje van de krans, totdat de hele krans gevuld is met de stof. Voor een nonchalant effect kun je de stof ook scheuren. Knoop het lint aan de bovenkant van de krans, zodat je 'm aan een deur of voor het raam kunt hangen. Meer knutsel- ideeën vind je op pieceofmake.nl Modeontwerpster Joline Jolink gaat al tien jaar stevig aan kop als het gaat om duurzaam en draag baar design. Ter ere daarvan ontwierp ze tien nieuwe iconische outfits. Onder andere in de collectie: de ultieme jumpsuit, een beauty van een bomberjurk (€249, foto) en het allerbeste vest. Kortom, stuk voor stuk klassiekers waar je je kast (en jezelf) een plezier mee doet. jolinejolink.com takkenkrans (als je die nog niet hebt: te koop bij het tuincentrum) heel veel restjes stof stofschaar die nu in het Limburgs Mu seum te zien is. Wat je kunt verwachten? Een bijzondere reis door de tijd en uiteraard: heel veel ruimte om te spelen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72