d Adagio k Familieberichten MAREA Elisabeth de Korte - van As Kees Wisse Jakob Looise Betsie Koks-Dekker Gerrit Maranus Mientje Feijtel - Oostdijk Ad Kegels Uitvaartverzorging f[/oor betaalbare kwaliteit - Bep - Adriana Grootjans-de Nooijer Piet Jansen Lies Noordhoek - de Bruijne Wilhelmina Leuntje Weststrate-Dekker Mineke Suzan Wisse-de Smidt DE VLIEGER de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Janneke den Besten Ditsy den Besten Uitvaartverzorging Ljnda van Wingen UITVAART De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, oma, overgrootmoeder betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam, G. Koks Goes, oktober 2016 Voor uw belangstelling en de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze geliefde vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Maatje Gillissen zeggen wij u hartelijk dank. Tevens gaat onze hartelijk dank uit naar dr. Roest en de medewerkers van RST voor de liefdevolle verzorging en aandacht in de achterliggende jaren. Ook gaat onze dank uit naar dhr. K. Beijer. M. Maranus-Gillissen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, oktober 2016 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder Ad en Erna Schrijver - Huige Heinkenszand, oktober 2016 Voor uw blijk van medeleven en de grote belangstelling, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma willen wij u oprecht dank zeggen. Het heeft ons zeer goed gedaan. Familie van de Ketterij-Grootjans Familie de Rijke-Grootjans Arnemuiden, oktober 2016 Een bijzonder mens is niet meer. Bijzonder was ook het vele medeleven en de vele aanwezigen toen we samen afscheid hebben genomen van Langs deze weg willen wij u voor uw betrokkenheid, in welke vorm dan ook, hartelijk danken. Jarno Ivonne Sluiskil, oktober 2016 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Peter en Lidewij Noordhoek - van der Borgt Willemijn en Joep Wijnand Theo Noordhoek Middelburg, 22 oktober 2016 Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij je zo verschrikkelijk missen in alle dagelijkse dingen, was er één ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het onverwachte overlijden van Dit heeft ons gesteund in ons verdriet. Wemeldinge: Ko Feijtel, Kees en Rian, Jacco en Gerda en kleinkinderen Wij willen langs deze weg iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling en vele kaartjes die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Het is ons tot grote steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, oktober 2016 Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij je zo verschrikkelijk missen in alle dagelijkse dingen, was er één ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het onverwachte overlijden van mijn lieve man en onze pa Dit heeft ons gesteund in ons verdriet. Hansweert Ankie Kegels - Martijn en kinderen t Zoveel kaarten en warme belangstelling. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader en opa Maatje Wisse - de Vos kinderen en kleinkinderen Kapelle, oktober 2016 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame mama en altijd meelevende oma betuigen wij onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd heeft ons erg goed gedaan. M. Wisse Kinderen en kleinkinderen Kloetinge, oktober 2016 c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118-612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 samen een... voor u en met u... info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Juist bij een overlijden heeft u een uitvaartverzor ger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Die kan bogen op een jarenlange erva ring. Die weet dat juist de kleinste details zo belang rijk zijn. Onze mensen staan klaar als het nodig is. a UITVAART VERZORGSTERS Vraag nu gratis het boekje uitvaartwensen aan Overweldigend en hartverwarmend was de belangstelling na het overlijden van De vele kaarten, het meeleven en de komst van zoveel mensen naar de dankdienst hebben op ons diepe indruk gemaakt. Het gemis zal blijven, maar het doet ons goed te weten dat Jaap niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft betekend. Leny Looise-Looise Miekc Looise West-Souburg, oktober 2016 zaterdag 22 oktober 2016 27 Verzorgt de gehele uitvaart L S 0113-639 108 Striepseweg 4, 4435 RL Baarland www.lindavanwingen.nl Overtoom TJZZL Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon (0118)413417 4382 XW Vlissingen www.uzzl.nl "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64