Familieberichten m Nooit klagend, nooit vragend, 26 zaterdag 22 oktober 2016 Hendrika Adriana Zwager-de Visser (Kiek) Willy Kleinepier - Kenters Pieternella Israël - Anthonisse Oma Pie DïixiIsoHiuijJing Adrie Kleinepier Cor Landman Frans de Feijter Verdrietig zijn wij om het verlies van onze goede vriend en Bedrijfsweg buurman Jan Poppe Wij wensen Erica, kinderen en familie kracht toe om dit grote verlies te dragen. Jan en Ria Roelse Addie en Kees Roelse (in herinnering) Oost-Souburg Vlissingen, 21 oktober 2016 Maria de Schipper-Murre Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend. Jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt, jouw ogen hebben ons tot op het laatst gezocht. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren is heden, toch nog onverwacht, van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 1996 weduwe van Johannes Marinus Israël in de leeftijd van 93 jaar. Kamperland: Rinus Israël Arnemuiden: Petra en Kees Schuit - Israël Kirsten en Daniël, Lars Jesper en Veroniek Een speciaal woord van dank voor de huisarts, dr. Van Delft en het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 20 oktober 2016 Correspondentieadres Veerweg 134, 4493 AV Kamperland De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op dinsdag 25 oktober om 13:30 uur in het jeugd- gebouw van De Ark, Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 14:30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Nadien is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het jeugdgebouw. Dag lieve We zullen je missen. Kirsten en Daniël, Lars Jesper en Veroniek Eddie van der Kooij FIJNAART - 15 APRIL 1926 KORTGENE f 19 OKTOBER 2016 WEDUWE VAN A.A.M. ZWAGER Op woensdag 19 oktober is onze bijzondere moeder en zus in haar vroege ochtendslaap van ons heengegaan. Zij is 90 jaar geworden. Met verdriet en het gevoel van 'het is goed geweest' willen wij nu afscheid nemen van onze moeder, zus en grootmoeder. Een van haar laatste woorden waren "Het is de moeite waard". Wij nodigen u uit bij de afscheidsbijeenkomst op maandag 24 oktober om 13.00 uur in de kerk van Kortgene. Adres: Kerkgang 2 te Kortgene. Aansluitend vindt om 14.30 uur de begrafenis plaats op de begraafplaats van Kortgene, eveneens in de Hoofdstraat. Na de begrafenis heffen wij om 15 uur het glas op Kiek in de Korenbeurs in de Kaaistraat van Kortgene. den haag Nicolaas Zwager zoetermeer Corien Portengen-Zwager, Koen Portengen Eline, Joris, Milan, Brendan, Ruben Haarlem Andreas Zwager, Danielle Zwager-Zielhuis Job, Fin POORTUGAAL Bram de Visser (broer) en familie Kiek is thuis, gelegenheid tot afscheid nemen: Zondag 23 oktober tussen 13.00 en 14.00 uur Correspondentieadres: Botterlaan 414484 RB Kortgene Contactpersoon: N.C. Zwager, 06-148 891 13 je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt, jouw ogen hebben ons tot op het laatst gezocht. Zo jong, zo gevochten, toch verloren, mijn lieve partner, onze moeder en trotse oma 4 weduwe van partner van Zierikzee, Kapelle, 4-7-1950 20-10-2016 C. L. Landman Jessica en Gjert Thorsten, Bente Annemiek en Ewald Stan, Nanda Onze speciale dank gaat uit naar dr. H.C.A. Bakx en buurtzorg 'Kapelle'. Oude Bosstraat 3 4421 AN Kapelle De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 25 oktober om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Frans is jarenlang als vrijwilliger voor onze vereniging actief geweest. Wij wensen zijn vrouw Saar, zijn kinderen Leo, Wim en Corina en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur VV Terneuzense Boys Terneuzen, 21-10-2016 Er ruist langs de wolken een lieflijke naam Aan het begin van een herfstavond in oktober heeft onze lieve moeder en fantastische oma 8 november 1929 19 oktober 2016 haar keuze gemaakt om het pad te bewandelen naar haar Adriaan t Elizabeth en Johan Lenny en Jan Xavier, Zoë Jaap en Petra Myrthe en Brian De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaats vinden op woensdag 26 oktober om 11.00 uur in de aula van crematorium Hofwijk, Delftweg 230 te Rotterdam- Overschie. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Jaap de Schipper, Dokkumerstraat 1,2652 EW Berkel en Rodenrijs. De warmte en het medeleven na het overlijden van heeft ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Familie van der Kooij Heinkenszand, oktober 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63