Oi/sfJailan Familieberichten 0 Mensen inq.nl Julian Walhout Julian Walhout Julian Walhout Julian Gerrit Koole Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat veel te vroeg en geheel onverwacht is heengegaan onze lieve zoon en mijn broertje Hij mocht slechts 17 jaar worden. Peter en Rianne Janine 19 oktober 2016 Oostkerkestraat 14, 4454 BZ Borssele U kunt Julian een laatste groet brengen en ons condoleren op maandag 24 oktober tussen 19.00 en 20.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Verbijsterd en verdrietig geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen onze lieve kleinzoon en neef In gedachten zijn wij bij Peter, Rianne en Janine Opa en oma Walhout John en Gertia, Dylan Leon (in liefdevolle herinnering) Delian Frank en Elselien, Jasmijn, Mirre Albert en Sarina, Jason Verbijsterd en verdrietig geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen onze lieve kleinzoon en neef In gedachten zijn wij bij Peter, Rianne en Janine Opa en oma Tramper Kees Ineke Petra Chris en Adriene, Rick, Jaro Jaap Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Julian Walhout student van onze opleiding Motorvoertuigentechniek Wij wensen zijn familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens College van Bestuur, directie en medewerkers van Scalda, Véronique van de Reijt, directeur onderwijscluster Techniek André Voogdt, teamleider Motorvoertuigentechniek Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze klasgenoot Julian Walhout Wij zullen hem missen. Veel sterkte voor de familie. Je klasgenoten en mentor van de opleiding motorvoertuigentechniek,Scalda, Vlissingen Vol ongeloof nemen wij afscheid van ons brandweermaatje en zoon van onze collega jeugdleider Peter en zijn vrouw Rianne Julian Wij wensen zijn ouders en familie veel sterkte toe. Jeugdleden en leiders Jeugdbrandweer Zeeland Team Goes, Ismael, Stan, Cris, Thomas, Niels, Richard, Marijn, Marijn, Marvin, Jordan, Justin, Stefan, Lauwrence, Franqois, Jolijn, Renato, Dirk-Jan, Christiaan, Coen, Matthijs, Rick, Giancarlo, Kevin, Remy, Jonathan, Richard, Edward, Yoram, Jan, Hanno, Leo, Marco, Tom, Johan, Gert, Hans, Jörg, Cor, Huib, Maurice Maar wat als de stilte zo oorverdovend stil is... Op nog maar 17 jarige leeftijd kwam er woensdag een einde aan het leven van zoon van onze medewerkster en collega. Tegen weerwil in moeten zij Julian uit handen geven. In verbondenheid wensen wij Rianne, Peter, Janine en familie moed, kracht en ruimte om op eigen wijze dit grote verlies te dragen. We kunnen slechts troostend nabij zijn. Alexandra Markusse Uitvaartverzorging bv Viona en Alexandra Carina, Chantal, Gerard, Liesbeth, Marco, Marja en Peggy Diep geraakt zijn we door het onverwachts overlijden van Julian Walhout Julian is de zoon van onze brandweer collega Peter. Wij wensen Peter, Rianne, Janine en familie heel veel sterkte met dit grote verlies. De collega vrijwilligers van brandweerpost Borssele Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons jeugdbrandweer lid Julian Walhout Julian was sinds 2011 lid van de jeugdbrandweer. Wij wensen de nabestaanden veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en directie Veiligheidsregio Zeeland, namens deze, Elie van Strien wnd. Directeur Commandant Brandweer Veiligheidsregio Zeeland Ons bereikte het droevige bericht dat Julian Walhout oud-leerling klas 4mt2 examenjaar 2016 is overleden. Wij wensen de familie sterkte en Gods nabijheid toe om dit grote verlies te dragen. Namens Calvijn College Kerkpolder, M. Both, mentor klas 4mt2 M.G. van de Zande, teamleider D.A. Janssen, locatiedirecteur Julian Walhout Julian Walhout kijk ook op zaterdag 22 oktober 2016 25 Wij zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van zoon van onze medewerker Peter. Wij wensen Peter, Rianne, Janine, Leen, Neel en verdere familieleden en vrienden veel sterkte en kracht toe. Janus en Jenny van Waarde Jaro en Jacqueline van Waarde Van Waarde Verkoopwagens Goes Het bericht dat de zoon van onze collega plotseling is overleden heeft ons diep geraakt. Wij wensen Peter, Rianne, Janine en verdere familieleden veel sterkte toe met het verlies van Namens alle medewerkers Van Waarde Verkoopwagens Goes De Heer is mijn Herder. Verdrietig, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze vader, opa en ouwe opa - weduwnaar van Dina Maria Filius - Wissenkerke, Middelburg, 8meil921 20 oktober 2016 Wilhelminadorp: Annie Wagenaar-Koole Lauw Wagenaar, in herinnering Marein Gert-Jan en Joanie Dianne - Foort, in herinnering Lowi Petra en Johan Miranda Arnemuiden: Nel Kusse-Koole Jan Kusse Janet en Siebe Anita en Ron Wilbert en Nathalie Serooskerke: Adri Koole Nelleke Koole-Lokerse Marcel en Evelien Arjan en Nicolien Wilbert en Mirjam Oost-Souburg: Sari de Groot-Koole Rinus de Groot Samantha Michel, in herinnering Achterkleinkinderen en achterachterkleinkind De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op woensdag 26 oktober om 13.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij willen u vragen om 13.15 uur aanwezig te zijn. De begrafenis zal omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op bovengenoemde begraafplaats. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van de begraafplaats. Correspondentieadres: Ambachtsveld 25, 4388 AV Oost-Souburg Onze dank gaat uit naar artsen en medewerkers van "Buitenrust" Afd. "Oesterschelp" voor hun liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61