Abonneedagen in de Winter Efteling! M 33 Ga naar pzc.nl/winterefteling Frank de Boer beseft dezer dagen als geen ander waarom zijn werk gever Internazionale zo vaak 'Paz- za Inter' is. Een krankzinnige club. Naar het clublied dat in 2007 nog werd opgenomen door de toenmalige selectie van de Mi- lanezen. Het lied heet Amala Pazza Inter ('Wij houden van het krankzinni ge Inter') en kijk het gerust eens terug op YouTube. Dan ziet u de toenmalige aanvoerder Javier Za- netti serieus toonvast inzingen, Hernan Crespo meeblèren en Marco Materazzi Eros Ramazzotti imiteren. Het zijn de gouden ja ren, waar het Inter van De Boer zo ver van is verwijderd maar te gelijk intens naar hunkert. Maar Inter is dus pazza en zal dat altijd wel blijven. Inter is de club die wedstrijden alsnog ver liest als het allemaal een gelopen koers lijkt, maar ook cruciale duels wint als de crisis niet gro ter lijkt te kunnen. Inter is de club van spits Mauro Icardi, die belangrijke doelpunten maakt maar zichzelf ook in een moeilijk parket brengt door een biografie uit te brengen waarin hij de meest fanatieke aanhang van zijn club tot op het bot beledigt. Oprichten In die omstandigheden moet Frank de Boer zich zien te redden in Milaan, waar de hemel ruim een maand geleden al net zo don kergekleurd was als nu. Juist toen richtte Inter zich op en won het van de ongenaakbare kampioen Juventus. En donderdag won zijn team al net zo knap van Southam pton in de Europa League. Net op het moment dat gezaghebbende kranten schrijven over een bin nen de club afgesproken ultima tum voor de Nederlandse oefen- meester. Al was het spel tegen de Engelsen nog wel afgrijselijk. Morgen tegen de klok van vijf uur wacht De Boer dan weer een nieuwe beoordeling, als de uit slag bekend is van de uitwed strijd tegen Atalanta Bergamo. Want in de Serie A, waar Inter is afgezakt naar de beschamende elf de plaats, zijn drie punten ook weer een must. Atalanta is morgen de oppo nent die alles is wat Inter niet is. Het is een bekwame middenmo ter zonder vedetten, die een aar- Met voetballers als Melo en Medel is voetbal volgens de Hollandse School een utopie dig seizoen draait. In elk geval straalt dat team wel één gedachte uit, iets waar De Boer al maan den tevergeefs naar op zoek is. De Boer tracht iets van Neder lands aanvalsspel toe te voegen aan de krachtpatsersselectie waar mee zijn voorganger Roberto Mancini hem opscheepte, maar dat proces voltrekt zich ronduit moeizaam. Met voetballers als Jeison Murillo, Miranda, Felipe Melo en Gary Medel is voetbal volgens de Hollandse School voor lopig een utopie. De Boer moet daar inmiddels achter zijn, maar iets van zijn Ne derlandse voetbalachtergrond wil hij toch wel terugzien in het Sta- dio Giuseppe Meazza. Alleen als Joao Mario en Éver Banega mee doen, ontwaart de Inter-fan iets van technisch vernuft tussen de benenbrekers die het blauw-zwar te shirt dragen. De spectaculaire Braziliaanse zomeraanwinst Ga briel Barbosa blijkt steeds niet fit genoeg. Aandringen op het aantrekken van een moderne verdediger met een Frank de Boer-pass in de be nen, zoals Jan Vertonghen of Vin cent Kompany, zou een opdracht kunnen zijn voor straks in de winterperiode. Maar de vraag is of De Boer dan nog wel trainer is in Milaan. Dergelijke spelers zul len een overgang van de Premier League naar Italië momenteel trouwens nog geen nanoseconde overwegen, als de vooruitzichten bij de Nerazzurri niet snel roos kleuriger gaan worden. Het mag duidelijk zijn dat de druk op het Nederlandse trainers trio (met ook Orlando Trustfull en Michel Kreek) het werken bijna onmogelijk maakt. Wild wint tweede EK-goud op puntenkoers Li Jie eenvoudig ronde verder PZC Club trakteert en betaalt de helft van uw ticketprijs CADEAU VAN UW KRANT zaterdag 22 oktober 2016 Al twee, drie, zeker vier keer leek zijn ontslag eraan te komen, maar Frank de Boer is nog steeds trainer in Milaan, foto photo news Overleven tussen idioten Steeds als trainer Frank de Boer bijna wordt ontslagen, wint Internazionale. Maar hoe lang kan dat goed gaan? Zolang hij er nog zit, kan de coach wel een verdediger als Jan Vertong- hen gebruiken. Nik Kok Rotterdam/Milaan BAANWIELRENNEN Kirsten Wild heeft gisteren bij de EK baanwielrennen in het Franse Saint-Quentin-En-Yveli- nes haar tweede Europese ti tel veroverd. De 34-jarige Almelose, die eerder deze week al goud veroverde op de afvalkoers, was nu de beste op de puntenkoers. Donder dag won ze ook brons op het onderdeel scratch. Roy van den Berg heeft zich voor de halve finales van het individuele sprinttoernooi ge plaatst. De Kampenaar was in de kwartfinales in beide heats te sterk voor de Fransman Sebastien Vigier. De halve fina les en de finale worden van daag gereden. TAFELTENNIS Tafeltennisster Li Jie (foto) heeft zich gisteren geplaatst voor de derde ronde bij de EK in Boedapest. De als vijfde ge plaatste Nederlandse was dui delijk te sterk voor de Hongaar se Szandra Pergel. De Neder landse tafeltennisster pakte met groot verschil de eerste drie games en moest alleen de vierde game aan de Hongaar se laten. Daarna stelde ze or de op zaken: 11-4 11-3 11-4 5-11 11-3. In de achtste finales neemt Lie Jie het vandaag om 11.45 uur op tegen Viktoria Pa- vlovitsj uit Wit-Rusland. Titel verdediger Dimitrij Ovtsjarov werd verrassend uitgescha keld door de Pool Jakub Dyjas. De Efteling verandert in een mooi winterdecor, met twinkelende lichtjes, ijspret en knisperende vreugdevuren. PZC Club biedt u de mogelijkheid om voor de helft van de prijs één van de twee exclusieve abonneedagen in de Winter Efteling te bezoeken. Wij verwelkomen u met een lach en bij vertrek ontvangt u een leuk presentje van ons. De abonneedagen worden speciaal voor u georganiseerd op 26 en 27 november a.s. EFTELING N DOEBOEKJE BIJ VERTREK GRATIS PARKEREN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 34