Een onvergetelijke avond met de grootste Dance Classics! rULTUUR 25 Francis Kuijk (53) Annemarie Pronk 38 Guido Camps (32) Bestel uw tickets op pzc.nl/letsdance DE FINALISTEN KORTING zaterdag 22 oktober 2016 Woont samen met zijn vriendin in Zeist, vader van een dochtertje. Parttime dierenarts en onder zoeker aan de universiteit van Wageningen. Stond twee weken geleden op de nominatie om eruit te gaan (maar de keus viel op Manuela) Overtuigd van eigen kunnen, maar werkt vaak slordig. Heeft groot talent om de juiste smaak te vinden. Is erg onzeker, denkt altijd dat haar baksels niet goed genoeg zijn. Australische, met een Indische moeder. Ze kwam in 1990 naar Nederland. Met haar man en dochter woont de parttime managementsassistente in Kaatsheuvel. Is gewoon héél goed in bakken, maakte grote indruk met haar veelkleurige spekkoek, maakt ook meestal de mooiste creaties van iedereen. Is zo ambitieus, dat ze stresst. Was vooral in het begin op dreef, maar had haar minste optreden in de halve finale. Getrouwd, moeder van vier dochters. Woont in Den Haag. Ze werkt als manager bij het Leger des Heils. PER TICKET Prijzen zijn excl. servicekosten. Na het succes van afgelopen jaar, opent de Amsterdamse Ziggo Dome wederom haar deuren voor een splinternieuwe editie van de grootste discotheek van Nederland: Let's Dance. Met vele bekende artiesten, zoals Chic met Nile Rodgers, Ben Liebrand en Robin S. Doorfeesten tot in de late uurtjes? Boek dan uw 2e ring tickets inclusief een onvergetelijke afterparty met DJ in B-EAT! 18 19 november 2016 I 20.30 - 23.30 uur I Ziggo Dome Amsterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 26