Joost. De online accountant van jouw toekomst. <J) reiskatern.nl 22 Exclusieve Lezersreizen Langlaufen Kitzbüheler Alpen Langlaufen in Kaiserwinkel Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc hallojoost.nl 8-daagse busreis vanaf 8-daagse busreis zaterdag 22 oktober 2016 Vertrek: januari t/m maart 2017 Oad Topper: klantbeoordeling 8,6 Gratis gebruik langlaufset Gratis halve dag langlaufles Vertrek: januari t/m maart 2017 Heerlijk hotel inde Alpen Gratis gebruik langlaufset Gratis halve dag langlaufles Langlauf reis in Kitzbühler Alpen 8-daagse busreis, vanaf 499,- Hollersbach, Oostenrijk De reis verblijf in 4-sterren hotel langlaufen in o.a. Hochfilzen, Pinzgau, Defereggental gezellige muziekavond 4-gangen keuzemenu gratis gebruik langlaufset inclusief halve dag langlaufles Vertrekdata 14 januari 28 januari 4 maart Hoogtepunten gezellig in Kaprun schitterende 130 km lange Pinzgauloipe langlaufen en rodelen in het Raurisertal de prachtige loipen van Pass Thurn •Hochfilzen of Maria Alm St. Jakob im Defereggental Staller Sattel: voor ervaren langlaufers Inclusief reis per Comfort Class bus, o.l.v. Oad chauffeur ontbijt en diner vanaf diner eerste dag t/m ontbijt laatste dag afscheidsdiner bij terugkomst in NL genoemde excursies in de reisbeschrijving toeristenbelasting Exclusief entreegelden evt. loipegelden Langlaufreis in Kaiserwinkl 8-daagse bus reis, vanaf 499,- Ebbs, Oostenrijk De reis verblijf in hotel in het centrum van Ebbs langlaufen rondom de Achensee gezellige muziekavond met live muziek fakkelwandeling door Ebbs gratis gebruik langlaufset Inclusief halve dag langlaufles Vertrekdata 21 januari 28 januari 4 februari 4 maart Hoogtepunten uitstekende sneeuw in Kössen de machtige Kitzbüheler Alpen Angerberg/Mariastein Reit im Winkl (Duitsland) rondom de Achensee vanaf Pertisau St. Johann, startpunt van de Koasa-Lauf 50 km loipen in Bayrischzell (Duitsland) Inclusief reis per Comfort Class bus, o.l.v. Oad chauffeur ontbijt en diner vanaf diner eerste dag t/m ontbijt laatste dag afscheidsdiner bij terugkomst in NL genoemde excursies in de reisbeschrijving Exclusief toeristenbelasting ca. 1,60 p.p.p.d. (ter plaatse voldoen) entree gelden evt. loipegelden Meer informatie en boeken: Ga voor deze langlaufreizen naar onze website reiskatern.nl/pzc/oad1602 of bel 0547 28 44 88 3||f (if) Hallo. Ik ben Joost. Joost regelt snel, efficiënt en voordelig je financiële zaken. Joost zorgt dat jij als ondernemer nooit voor financiële verrassingen komt te staan en beperkt risico's tot een minimum. Joost heeft namelijk een uniek product: de Volgend Jaarrekening. Met de Joost Volgend Jaarrekening krijg je niet alleen inzicht in de huidige financiële situatie van jouw onderneming, je hebt voortaan ook optimaal inzicht in je toekomstige cijfers. Via de online klantportal van Joost beschik je 24/7 over de meest actuele stuurinformatie. Je krijgt volledig grip op jouw financiële toekomst. Erg prettig en wel zo rustig ondernemen. Kortom, met Joost van WEA sta je in het heden, ken je het verleden en anticipeer je op de toekomst. Stap over naar de accountant van nu. Kijk voor meer informatie op hallojoost.nl of bet met één van onze specialisten op 0111 - 45 37 00 Zó regel je financiële zaken o O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 22