vervolg zaterdag 22 oktober 2016
OVERIGE TV
RTL 8
ra SBS9
(D ZIGGO SPORT
COMEDY CENTRAL
£1 EUROSPORT
RTL7 III RTL 7
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
17.00 RTL Transportwereld 17.30 Truck
Tractor PuLling
18.00 HELDEN VAN 7:
ICE ROAD TRUCKERS
19.00 POLITIE OP JE HIELEN
20.00 HEI EICHMANN
Historisch drama van Robert
Young (GB/Hongarije 2007).
Na de Tweede WereldoorLog
vlucht Eichmann met een vals
paspoort naar Argentinië, waar
hij in 1960 door de Israëlische
veiligheidsdienst wordt ont
voerd. Het is de taak van Avner
Less, een jonge Israëlische
poLitieman, om Eichmann te
ondervragen. Het wordt een
psychologische strijd tussen
twee mannen, waarvan de uit
komst de jonge staat Israël
voor altijd zaL veranderen.
22.00 HE2 SAVING PRIVATE RYAN
Oorlogsdrama van Steven
Spielberg (VS 1998).
01.30 TELESHOP 7
06.30 Kinderprogramma's 08.00 Piet
Piraat en de Kleine Dino 08.47 My Little
Pony 09.39 Troetelbeertjes 10.30
Marathon: Turbo FAST 12.55 Super 4
13.24 Dinotrux 13.47 Jungleclub 14.00
Doodle 14.02 Hoe Maak Je Dat?! 14.07
K3 kan het 15.01 Ernst, Bobbie en de rest
15.19 Mr Bean 15.30 Hou 't schoon 15.55
Annedroids 16.21 Kattenoog: Het geheim
van de griezelolub 17.00 Glee 18.00 The
voice of Holland 20.00 CSI: Miami 23.40
White Collar 00.35 Teleshop 8:
SBS
06.00 Hart van Nederland - Late editie
08.25 Girl Vs Monster: Animatiefilm.
10.10 The Fresh Prince of Bel-Air 11.10
Full House 12.10 Astro TV 14.55 Robs
grote tuinverbouwing 15.40 De Grote
Verhuizing 20.30 Roy Donders: stylist van
het zuiden 21.30 Oh Obesitas 22.20
Queens of the Jungle 23.15 Der letzte
Bulle 00.10 Extreme Collectors 00.35
Extreme Collectors 01.05 Astro TV
12.45 PREMIER LEAGUE
PREVIEW SHOW
13.15 ZIGGO SPORT STUDIO
13.30 BOURNEMOUTH - TOTTEN
HAM HOTSPUR
15.30 DEPORTIVO UNITED
16.15 VALENCIA - BARCELONA
18.15 DEPORTIVO UNITED
18.30 PREMIER LEAGUE
19.30 FORMULE 1: GP VAN DE VS,
KWALIFICATIE VOORBE
SCHOUWING
20.00 FORMULE 1: GP VAN DE VS,
KWALIFICATIE
21.00 FORMULE 1: GP VAN DE VS,
KWALIFICATIE NABE
SCHOUWING
21.30 GRANADA-SPORTING
GIJÓN
22.45 ROUND UP PREMIER
LEAGUE (22 OKTOBER)
23.15 PREMIER LEAGUE
01.00 NACHTPROGRAMMA'S
(advertentie)
06.00 American Dad! 09.30 South Park
13.45 Family Guy 18.00 South Park
19.50 Family Guy 21.05 Inside Amy
Schumer 22.00 Man Seeking Woman
22.30 You're The Worst 23.00 Melissa
Joey 23.55 Last Man On Earth 01.10
South Park 01.35 Gamekings 02.05
Family Guy 04.10 Inside Amy Schumer
04.50 Brooklyn Nine Nine 05.30 The
Daily Show
08.00 Ochtendprogramma's 14.00
Wielrennen: Abu Dhabi Tour (VAE) 15.00
Tennis: WTA toernooi in Luxemburg 17.00
Motorsport: Grand Prix Australië 17.45
Voetbal: Serie A 19.55 Nieuws: Bulletin
20.00 Motorsport: Grand Prix Australië
20.30 Voetbal: Serie A 22.45 Nieuws:
Bulletin 22.50 Watts 23.00 Autosport:
Porsche Super Cup in Austin (USA) 23.45
Wielrennen: Abu Dhabi Tour (VAE) 00.45
Alpineskiën: World Cup in Sölden (Oos
tenrijk) 01.30 Nachtprogramma's
Omroep Zeeland
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 20.00 Zeeland NU
20.10 Zeeland de week 20.30
Zeeland NU 20.40 Zeeland de
week 21.00 Zeeland NU
21.10 Zeeland de week 21.30
Zeeland NU 21.40 Zeeland de
week 22.00 Zeeland NU
22.10 Zeeland de week 22.30
Zeeland NU 22.40 Zeeland de
week 23.00 Zeeland NU
23.10 Zeeland de week 23.30
Zeeland NU 23.40 Zeeland de
week 00.00 Nachtprogram
ma's
CTV Zeeland
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 20.00 Zeeland So
cial 20.07 Zonder Zorgen
20.16 Zeeuwse Zomer 20.24
Fix My Car 21.00 Zeeland So
cial 21.06 Zeven Minuten
Zeeland 21.14 CTV Cultuur
22.00 Zeeland Social 22.08
Cine TV 22.20 Wonen en
Leven 22.30 Helden en He-
roes 23.00 Zeeland Social
Nachtprogramma's
één
09.00 Ochtendprogramma's
13.00 Het Journaal 13.30
Villa Politica 14.00 Sporza:
European Open 18.00 Het
Journaal 18.10 MasterChef:
The Professionals 19.00 Het
Journaal 19.35 ledereen Be
roemd 20.10 Weg zijn wij
20.40 F.C. De Kampioentjes
21.15 Now Is Good: Roman
tisch drama. 22.55 Het Jour
naal 23.20 Profilage 00.10
Nachtprogramma's
Canvas
09.00 Ochtendprogramma's
12.30 Rolkrant 19.10 Disco
very Channel's North America
20.05 Vranckx 20.30 La trêve
22.25 Alleen Elvis blijft be
staan 23.55 La fille sur le
pont: Tragikomedie. 01.25
Nachtprogramma's
DISCOVERY
06.00 Ochtendprogramma's
09.45 Fast N' Loud 10.30
Salvage Hunters 11.15 Rail
road Australia 12.00 Salvage
Hunters 17.15 World's Big
gest Shipbuilders 18.10 Cha
sing Classic Cars 19.05 De
Barak van Bartel 20.00 Fast
N' Loud 21.00 Harley and the
Davidsons 22.30 Street Out
laws 23.30 Tanked 00.30
Nachtprogramma's
National Geographic
06.00 Ochtendprogramma's
13.05 Megafactories: Super-
cars 15.00 Supercar Mega-
build 16.00 Car S.O.S. 18.00
Explorer 19.00 The Incredible
Dr. Pol 20.00 America's Har
dest Prisons 21.00 Locked Up
Abroad 22.00 Drugs Inc.
23.00 Air Crash Investigation
00.00 Nachtprogramma's
BBC I
07.00 Ochtendprogramma's
13.00 Football Focus 14.00
BBC News - Weather 14.15
Bargain Hunt 15.15 Escape to
the Country 16.00 Homes
Under the Hammer 17.00
Final Score 18.25 BBC News
18.35 BBC Regional News
and Weather 18.45 Pointless
Celebrities 19.35 Strictly
Come Dancing 21.20 The Na
tional Lottery: Who Dares
Wins 22.10 Casualty 23.00
BBC News - Weather 23.20
Match of the Day 00.47
Nachtprogramma's
BBC 2
07.15 Ochtendprogramma's
13.00 Great British Menu
14.30 Talking Pictures 15.00
Notorious: Romantische thril
ler. 16.40 Flog It! 17.00 Natu
re's Weirdest Events 18.00
Gardeners' World 19.00 In
side the Commons 20.00 The
Great British Bake Off: An
Extra Slice 20.30 Dad's Army
21.00 The School That Got
Teens Reading 22.00 The In
visible Woman: Biografisch
drama, 23.45 Artsnight 00.15
Nachtprogramma's
ARD
06.20 Ochtendprogramma's
13.00 Schluss! Aus! Amen!:
Tv-komedie. 14.30 Das bis-
schen Haushalt: Romantische
tv-komedie. 16.00 W wie Wis
sen 16.30 Deutschland-Re-
portage: Retter mit Herz - und
Flugzeug 17.00 Tagesschau
17.10 Brisant 17.50 Tages
schau 18.00 Sportschau
20.00 Tagesschau 20.15
Schlagerbooom - Das interna
tionale Schlagerfest 23.30
Tagesthemen 23.55 Kommis-
sar Dupin 01.25 Nachtpro
gramma's
ZDF
06.00 Ochtendprogramma's
12.40 ZDF SPORTextra 16.15
Koch im Ohr 17.05 Lander-
spiegel 17.45 Menschen - das
Magazin 18.00 ML Mona Lisa
18.35 Hallo Deutschland -
hautnah 19.00 Heute 19.25
Herzensbrecher - Vater von
vier Söhnen 20.15 Der Sams-
tagskrimi: Schwarzach 23
21.45 Der Staatsanwalt
22.45 Heute-journal 23.00
Das aktuelle Sportstudio
00.25 Nachtprogramma's
WDR
06.20 Ochtend- en dagpro
gramma's 17.15 Lichters
Schnitzeljagd 17.45 Kochen
mit Martina und Moritz 18.15
Einfach und köstlich 18.45
Aktuelle Stunde 19.30 Lokal-
zeit 20.00 Tagesschau 20.15
Die verrückten 80er - Das Lie-
blingsjahrzehnt der Deuts-
chen 21.45 ILive Köln
Comedy-Nacht XXL 00.15
Nachtprogramma's
TV5
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 17.05 300 millions
de critiques 18.00 64', le
monde en frangais, Ire partie
18.30 Faut pas rêver 20.30
Journal France 2 21.00 Les
années bonheur 23.00 Jour
nal TSR 23.25 Tv5monde, le
journal Afrique 23.55 Shang
hai' Blues, nouveau monde:
Drama. 01.35 Nachtprogram
ma's
54 zaterdag 22 oktober 2016
PZ