Familieberichten kükookop mensen inq.nl David Vermeulen David (Dave) Vermeulen COLOFON Familieberichten Judith Punt-van Osnabrugge f/crri/ (ft'efer (li>r/aye Dave CPÜRT Gerrit Verhage Eens verschijn ik voor de Heer, vindt mijn ziel liet danklied weer. Hij mijn God, Hij heeft mijn leven Dik wijls aan de dood ontheven. Psalm 42 vers 3 Na afnemende gezondkeid is op 18 ktok er 2016 rustig ingeslapen mijn lieve man, onze vader en trotse opa in de leeftijd van 85 jaar. Aagtekerke Nel Yerkage - Riemens Kapelle Jolande en Jaap Jokse Mickiel en Linda Ell en en Danny Martin en Camilla Koudekerke René en Lenny Verkage Nina Burgemeester Geuzestraat 11 4363 AN Aagtekerke Er is gelegenkeid tot afsckeid nemen op vrijdag 21 oktok er van 19-00 tot 19-30 uur in ket uitvaartcentrum H. Jokse, Backweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelkurg. Wij nodi gen u uit voor een dienst van woord en geked op zaterdag 22 oktoker in de Dorpskerk, Dorpsplein 4 te Aagtekerke om 10.15 uur. De dienst zal worden geleid door Ds. C. Bij man. Aansluitend krengen we kern naar zijn laatste rustplaats op de kegraafplaats te Aagteki ;RerRe. Na afloop kunt u de familie condoleren in Verenigingsgekouw Amicitia', Agatkastraat 1 te Aagtekerke. Gerrit kield van rozen. Onze dank gaat uit naar Dr. Huisman en alle medewerkers van Zorgstroom voor kun liefdevolle verzorging. Wanneer u geen rouwkrief ontvangen keeft wilt u dan deze advertentie als zodanig kesckouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Gerrit Pieter Verhage Wij herinneren hem als een betrokken, zorgzame man met gevoel voor humor. Wij wensen Nel, Jolanda en Jaap, René en Lennie en de kleinkinderen veel sterkte toe met de verwerking van dit grote verlies. Riet van Rotten-Verhage (in herinnering) Kees van Rotten Nel Corbijn-Verhage (in herinnering) Cor Corbijn (in herinnering) Cor Verhage An Carnibella-v.d. Poel Willy Moens-Verhage Rinus Moens Neven en nichten Intens verdrietig en verbijsterd hebben wij na een noodlottig ongeval afscheid moeten nemen van een uitzonderlijke man Wij zullen je met heel ons hart missen. Den Haag Vlissingen 26 januari 1963 12 oktober 2016 Amber Vermeulen Daniel Vermeulen Glen Vermeulen Saul Vermeulen f Sarah Vermeulen Hannah Vermeulen Esther Henderiks Correspondentieadres: De Ruyterstraat 91 4335 GK Middelburg Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen van Dave op dinsdag 25 oktober om 13.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Een fijne collega is er niet meer Met grote verslagenheid ontvingen wij woensdag 12 oktober jl. het vreselijke bericht dat Dave tijdens zijn werkzaamheden is omgekomen door een noodlottig ongeval. Öave was een bekende collega in de Zeeuwse havens, werkte intussen 1 jaar voor ons bedrijf, maar was al vanaf 2007 werkzaam in de havens. We zullen Dave blijven herinneren als een bijzondere havenlogistiek medewerker, anders dan anders, met kennis van zaken en een groot verantwoordelijkheidsgevoel en betrokken bij zijn medemens. Onze gevoelens en gedachten gaan uit naar Amber, Daniel, Glen, Saul f, Sarah, Hannah, Esther Bram, familie en vrienden. We hopen dat zij de kracht en sterkte kunnen vinden om dit grote verlies te dragen. Namens de directie, het management en alle collega's van C-Port BV Roel Latuheru Na enkele moeilijke jaren en afnemende krachten is overleden onze zwager en oom echtgenoot van Nel Riemens in de leeftijd van 85 jaar. Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Goes: Ko en Leny Oostkapelle: Leis en Rinus Kamperland: Maatje Piet (in herinnering) Kamperland: Adrie (in herinnering) Annie Vrouwenpolder: Jaap en Tannie Geersdijk: Wim en Anneke Kamperland: Hans en Nelly Neven en nichten Goes, 18 oktober 2016 donderdag 20 oktober 2016 ^5 Engelen zullen je naar het paradijs begeleiden Heden is in alle rust van ons heengegaan onze lieve, levenslustige en betrokken tante Ridder in de Orde van Oranje Nassau getrouwd geweest met Adam Punt t 1998 Utrecht, Vlissingen, 19 december 1929 18 oktober 2016 Trudy van Osnabrugge t Heemstede: Ton Jan van Osnabrugge Annemieke van Osnabrugge-Willemsen Eerbeek: Annelies Crama-van Osnabrugge Dries Crama Dalfsen: Mabel de Graaf- van Osnabrugge Jan de Graaf Den Haag: Liesbeth Pezie-Baan Jan Pezie f Rotterdam: Jan Aart Baan Welmoet Baan-Santman Achterneven- en nichten Correspondentieadres: Grevelingen 37 2105 ZE Heemstede De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 22 oktober om 12.00 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Na de dienst bent u daar uitgenodigd voor ontmoeting met een drankje en een hapje. Wij begeleiden Judith om 15.00 uur naar de Protestantse Begraafplaats aan de Wilhelminastraat in Fijnaart waar omstreeks 16.00 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Na de begrafenis zullen wij het glas heffen op Judith in restaurant De Graanbeurs, Kadedijk 3 te Fijnaart. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(q)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74