Familieberichten üi/sdailari 14 donderdag 20 oktober 2016 Tannetje Johanna Coppoolse Teuntje Catharina Esther Eversdijk kükookop 0 fllensenlinq.nl Willem Isaac van der Linde Jaap Looise We zijn verdrietig om het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Jacoba Cornelia Baas-Goud - Tante Koos - A. Goud-Karelse A.M. Goud-Smallegange Neven en Nichten Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer P.L. Cabboort oud-medewerker van de gemeente Goes bij de afdeling Stadsbeheer. De heer Cabboort is ruim 32 jaar verbonden geweest aan onze gemeente in de functie van voorman tuinman. Onze gedachten gaan uit naar de nabestaanden, wij wensen hen veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, mr. H.E. Schild mr. L.J. Verhulst De Heer is mijn Herder Psalm 23 Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Amemuiden, f Middelburg, 23 augustus 1930 18 oktober 2016 J. Louwerse-Coppoolse W. Lous-Coppoolse C. Baan-Coppoolse P. Baan Neven en nichten In liefdevolle herinnering aan familie die haar zijn voorgegaan Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis voor hun liefdevolle verzorging. Corre spondentieadres Nassaulaan 199 4332 XS Middelburg De Dankdienst voor haar leven wordt gehouden op vrijdag 21 oktober om 14.30 uur in kerkcentrum de Hoeksteen, Roozenburglaan 97 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 16.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Dag lieve tante Tan Wij zullen jouw opgewektheid en belangstelling in ons gaan missen. Lia Sif en Peter Karin en kinderen Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden onze golfvriend Marius Gunning We herinneren ons Marius als een gedreven golfer die zich zeer verdienstelijk heeft gemaakt voor De Goese Golf. In zijn hoedanigheid als wedstrijdcommissaris en als voorzitter van de handicap- en regelcommissie heeft hij veel voor ons betekend. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte met dit verlies. Directie en medewerkers De Goese Golf "Mijn laatste groet is voor hen die mij en mijn onvolmaaktheden begrepen en mij liefhadden. Lieve Tenna, tot het einde toe van het leven genietend. Het is goed, wees gerust, je blijft altijd bij ons Tenna Fijnaart, t Middelburg, 30 november 1949 17 oktober 2016 Bram en Lia Eversdijk-van der Doe Myra en Roel Latuheru-Eversdijk Emma, Myrthe Vera en Ronald Lagendijk-Eversdijk Correspondentieadres Familie Eversdijk Van Kleffenslaan 153 4334 HE Middelburg Op maandag 24 oktober willen we met u allen Tenna herdenken en stilstaan bij haar invulling van het leven, het gemis met elkaar delen, maar vooral ook: het leven vieren. U bent welkom bij de afscheidsbijeenkomst om 12:45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, te Vlissingen. Hierna zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Vervolgens bent u vanaf 15:00 uur uitgenodigd om met ons het glas te heffen op Tenna bij Eetcafé Pension Duinlust, Dishoek 18 te Koudekerke. Het is Tenna's wens om in plaats van bloemen een donatie te schenken aan het Hospice Casembroot te Middelburg. Hiervoor zal een collectebus aanwezig zijn. Wij willen Tenna begraven onder witte bloemen. Hiervoor vragen wij u allen een enkele witte bloem mee te nemen. Onze dank gaat uit naar het team van het Hospice Casembroot voor hun liefdevolle verzorging van Tenna. C'est la Vie Tenna We zijn verdrietig dat onze lieve vriendin afscheid heeft moeten nemen van het leven waar ze zoveel van hield en hebben diepe bewondering en respect voor de manier waarop ze dit heeft gedaan. We zullen haar missen. Rina en Jan Joke Liselot Ineke en Floor Ben De groeten aan Glasisch. Mieke Geheel onverwachts hebben wij kennis genomen van het overlijden van Vele jaren is hij mede eigenaar geweest van ons bedrijf en heeft zich daar altijd met hart en ziel voor ingezet. Wij zijn hem daar zeer dankbaar voor. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en klein kinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. fam. Leijnse en alle medewerkers van de Groentehal Kees de Visser Pa, het is goed. Ga maar. Tot het einde vechtend is er nu rust gekomen. Genietend van de laatste maanden in zijn leven is thuis op 13 oktober 2016 rustig overleden onze vader José en Anita Mede door dokter Legemate, zijn assistentes, Ellen en Hanna van "Zeeuwse Zorg Mensen", zijn de laatste maanden voor hem en voor ons onvergetelijk geworden. Correspondentieadres: Statenlaan 21 4336 CC Middelburg Conform zijn wens is hij op 19 oktober in besloten kring gecremeerd. Wij kregen het bericht dat onze buurman overleden is. Wij wensen Nel, Els, Simon, Daan en Erik veel sterkte toe! Aagtekerke: Fam. S.J.Corbijn, A.Dekker, M.Guiljam, K.J.Rottier, C.W.de Visser, S.de Visser

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73