J? IJl mensen inq.nl Familieberichten Oi/sflsilsfi Dimphy Pierssens-Span Bram Steurrijs O David Vermeulen David (Dave) Vermeulen COLOFON Familieberichten Petronella Aleida Bakker - van Nes Ignatius Gerardus Josephus Bakker Ben Ko Pierssens Maarten Doedée Maarten Doedée Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa de heer Abraham Anthonij weduwnaar van Rie Hamelinck in de leeftijd van 79 jaar Schoondijke: Jan en Diana Tamara Bram Schoondijke: Freddy en Karin Stijn Sjoerd Hoek: Tom Remco lordy Daphne Schoondijke: Ellen en Peter Kevin jamie f Bryan Breskens, Hooge Platen, 15 oktober 2016 Correspondentieadres Russchevlietstraat 7 4507CH Schoondijke De afscheidsbijeenkomst vond plaats in besloten kring in het crematorium te Terneuzen. Met dank aan en waardering voor het personeel en de vrijwilligers van Woonzorgcentrum Hooge Platen afdeling Boulevard te Breskens. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Dit bericht geldt als enige kennisgeving. Dave CPÜRT kijk ook op donderdag 20 oktober 2016 19 Wij, je naasten hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was heel fijn dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve, sterke, trotse en altijd zorgende moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus sinds 17 april 2010 weduwe van Amersfoort, 9 februari 1936 t Terneuzen, 18 oktober 2016 Wij konden altijd op je rekenen, we gaan je zo missen! Grootebroek: Clinge: Hoek: Terneuzen: Jolanda en Hans Duyn Evelien Kimberley Monique en Benny Stevens Kelly en Bob Jordi en Femke Yvonne Bakker Celine Peter en Tiny van Nes Correspondentieadressen: Jac. Jordaensstraat 13, 4567 DG Clinge Irisstraat 31, 4542 EC Hoek Gelegenheid tot afscheid nemen van Nel op vrijdag 21 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 22 oktober om 15.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend kunt u de familie condoleren. De groeten aan Glasisch. Mieke In liefde losgelaten echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 63 jaar. Heikant: Ko Axel: Mariska Axel: Denny Hulst: Oma Pierssens 18 oktober 2016 Schooldreef 5, 4566 AR Heikant De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 22 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Het ga je goed Maak je geen zorgen om ons We zullen je missen We laten je gaan in het vertrouwen Dat we eens zullen begrijpen Waarom je ging Hulst, 9 juni 1976 t Hulst, 17 oktober 2016 Tot ons intens verdriet en diepe verslagenheid heeft onze lieve zoon, papa en broer ervoor gekozen zijn eigen weg te gaan. We respecteren zijn keuze en wensen hem behouden vaart. We zullen hem heel erg missen. Lieve Maarten, je hebt je best gedaan. Walsoorden: Henken Marleen Doedée-Pluijm Schiedam: Amber Hulst: Karlijn en Britt Kloosterzande: Tjerk Doedée en Natasja van Troost Rowdy Correspondentieadres: H. Doedée, Haventerrein 1L, 4588 KN Walsoorden. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 24 oktober om 14.00 uur in uitvaartcentrum De Ridder, Spoorweg 4 te Hulst. Zaterdag 22 oktober is er gelegenheid om afscheid te nemen van Maarten in het uitvaartcentrum tussen 19.00 en 20.00 uur. In besloten kring zullen we Maarten begeleiden naar het crematorium. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij wensen zijn kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Mangnus BV Kloosterzande Intens verdrietig en verbijsterd hebben wij na een noodlottig ongeval afscheid moeten nemen van een uitzonderlijke man Wij zullen je met heel ons hart missen. Den Haag 26 januari 1963 Vlissingen 12 oktober 2016 Amber Vermeulen Daniel Vermeulen Glen Vermeulen Saul Vermeulen f Sarah Vermeulen Hannah Vermeulen Esther Henderiks Correspondentieadres: De Ruyterstraat 91 4335 GK Middelburg Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen van Dave op dinsdag 25 oktober om 13.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Een fijne collega is er niet meer Met grote verslagenheid ontvingen wij woensdag 12 oktober jl. het vreselijke bericht dat Dave tijdens zijn werkzaamheden is omgekomen door een noodlottig ongeval. Dave v )ave was een bekende collega in de Zeeuwse havens, werkte intussen 1 jaar voor ons bedrijf, maar was al vanaf 2007 werkzaam in de havens. We zullen Dave blijven herinneren als een bijzondere havenlogistiek medewerker, anders dan anders, met kennis van zaken en een groot verantwoordelijkheidsgevoel en betrokken bij zijn medemens. Onze gevoelens en gedachten gaan uit naar Amber, Daniel, Glen, Saul f, Sarah, Hannah, Esther Bram, familie en vrienden. We hopen dat zij de kracht en sterkte kunnen vinden om dit grote verlies te dragen. THUIS IN DE HAVENI Namens de directie, het management en alle collega's van C-Port BV Roel Latuheru Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55