Marketingbureau hevelt logistiek over van Vogelwaarde naar Venlo Niemand van de negentien magazijnmedewerkers in Vogelwaarde wilde mee naar de nieuwe vestiging in Venlo. Hen wacht nu ontslag. Garnalenkotter wordt een duikwrak Thijs van den Dries maakt een wereldreis Venlo is voor ons beter gelegen om de markt te bedienen De logistieke afdeling gaat aan het eind van dit jaar weg uit Vogelwaarde woensdag 19 oktober 2016 pzc.nl email: zeeuws-vlaanderen@pzc.nl Schip gaat in mei, vóór de start van het duikseizoen, kopje onder bij de Bergse Diepsluis. P8 Kloetinge moet het de komende maanden stellen zonder middenvel der. P12 speelgoed en andere producten die klanten bij elkaar kunnen spa ren, liggen opgeslagen en waar vanuit de goederen worden gedis tribueerd. „Deze faciliteiten voldoen ech ter niet meer", zegt woordvoerster Sheila van Doorsselaer Hulst De Boost Group is een internatio naal marketingbureau met vesti gingen in Nederland, België, Duitsland, Zwitserland en China. Er worden onder meer spaarpro gramma's en marketingconcepten ontwikkeld die klanten aan win kels of merken moeten binden. In Nederland heeft Boost vesti gingen in het Noord-Brabantse Nieuwkuijk en aan de Hogeweg in Hulst. Aan de Hengstdijkse Kei weg, onder de rook van Vogelwaar de, heeft Boost een magazijn waar alle handdoeken, waterkokers, Laura Mattiucci Laura Mattiucci vanuit het hoofd kantoor in het Zwitserse Cham. „We hebben ervoor gekozen de lo gistieke afdeling te verhuizen naar Venlo, waar we wel de beschik king krijgen over een modern pand. We vinden bovendien dat Venlo voor ons beter gelegen is om de markt te bedienen." Aanbod Aan het eind van het jaar ver trekt Boost uit Vogelwaarde. Hier mee vervallen negentien arbeids plaatsen. Mattiucci: „We hebben alle werknemers de mogelijkheid geboden in Venlo te komen wer ken, maar van dit aanbod heeft niemand gebruik gemaakt." Volgens Mattiucci heeft de Boost Group de werknemers ver volgens geholpen elders werk te vinden. De geruchten dat het kan toor van Boost aan de Hogeweg in Hulst op termijn ook gaat verdwij nen en de werkzaamheden in Nieuwkuijk gaat concentreren, worden niet bevestigd. Friet eten wordt er met de paplepel ingegoten bij de kleine Jur (1) Costeres. Dat is ook niet zo gek aangezien zijn vader twee noteringen heeft in de Cafetaria Top 100 van horecavakblad Misset. De zaak in Burgh-Haamstede is de beste van Zeeland. H ZEELAND 4 MENU FOTO DIRK-JAN GJELTEMA m Sluiting magazijn Boost; negentien banen weg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 82