Familieberichten tl 14 woensdag 19 oktober 2016 Jacoba Cornelia Baas - Goud Lieve tante Koos Marinus Willem de Visser kükookop 0 fllensenlinq.nl Jo Dekker c Jo Dekker Voor ons allen onverwacht is, na een voltooid leven, in de mooie leeftijd van 91 jaar rustig ingeslapen mijn (schoon) moeder en onze lieve oma - Koos - echtgenote van Cent Johannes Baas f 18 december 1988 Nely (in liefdevolle herinnering) Peter en Laury Bianca en Patrick, Jordy, Joyce, Ricky Petra en Boyd Oudelande, 17 oktober 2016 Correspondentieadres: Prunusstraat 80, 4431 DB 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden zaterdag 22 oktober om 10.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Na de begrafenis is er in d'n Ostpit, Vanderbijl- parkstraat 1 te Oudelande gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. De gezellige momenten aan de tafel in de Doelstraat gaan we zeker missen. Bedankt daarvoor. Ineke en Marius Arie en Annet Angelique en Ad en kinderen Oudelande, 17 oktober 2016 Piet Baas Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, (schoon)vader en schoonzoon Piet Cabboort - Pieter Lambrecht - 's-Heer Arendskerke, Goes, 12 maart 1935 17 oktober 2016 Ivonne Cabboort - de Vroe Elly, in liefdevolle herinnering en Jan S. W. de Vroe - van Wezel Oude Rijksweg 24, 4472 AG 's-Heer Hendrikskinderen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 20 oktober tussen 19.00 en 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsbijeenkomst is op vrijdag 21 oktober om 14.00 uur in dorpshuis Heer Hendrik, Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. Na de bijeenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in bovenge noemd dorpshuis. Nog onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en oom, Pieter Cabboort 's H.H. kinderen: A. Cabboort I. Cabboort-Willeboorse Elle Cabboort Johan Cabboort Saskia Giesen We hebben afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Piet Cabboort Vlissingen: Ko en Prien kinderen en kleinkinderen Nieuwdorp: Henk en Jozien kinderen en kleinkind We wensen Yvonne veel sterkte toe. Toch nog onverwachts is, op zijn geliefde Zeeuwse wateren, overleden onze vader, schoonvader, opa, broer en zwager Kees Cornelis Jan Mijnsbergen Vlissingen 29-03-1937 Vlissingen t 13-10-2016 Harry Mijnsbergen en Ria Zwart Robin Noor Karin Mijnsbergen en Reinder Kooi Merel Guus Hans Mijnsbergen en Ria Mijnsbergen-Haarman Rianne Kees Mijnsbergen f 12-11 -2015 Jan Mijnsbergen en Liesbeth Mijnsbergen-De Bert De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Harry Mijnsbergen, Rozemarijn singel 6, 7641 ED Wierden -Jozias Cornelis- Z Onze markante vriend, gepassioneerd golfer en vlieger Marius Gunning is "uitgevlogen". Addy, Bas, Ditty, Eric, Jannie, Kees, Rob, Sander. Marius Gunning Met verdriet nemen wij afscheid van onze vroegere buurvrouw Mientje Passenier Jan de Pagter Bert Provoost Lau en jannie Maranus Domburg, 14 oktober 2016 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom in de leeftijd van bijna 88 jaar M. J. de Visser M.M. Adriaanse W.M. de Visser M. Wondergem - de Visser neven en nichten Middelburg, 16 oktober 2016 Bedroefd heb ik bericht ontvangen van het overlijden van mijn goede vriend Ik wens de familie veel sterkte. Leen Priester Nieuwdorp, 15 oktober 2016 Erg verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, moesten wij afscheid nemen van mijn lieve man, onze lieve pa en trotse opa geboren Yerseke overleden Kapelle 31 januari 1935 17 oktober 2016 Marie Dekker - Westveer Peter en Christel Ella Sharon en Rick Krista Erik en Regien Joey Pascalle Vijverstraat 20 4421AX Kapelle Het afscheid zal plaatsvinden op zaterdag 22 oktober om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Jo vanaf 12.30 uur. Na de bijeenkomst is er in het rouwcentrum gelegen heid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen wilt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze zwager en oom Kapelle Adri en Ina Verburg en kinderen Kapelle, 17 oktober 2016 v Helaas hebben we moeten vernemen dat er een einde is gekomen aan het leven van onze golfvriend. Gerespecteerd deelnemer en commissielid van de Herendag van voorheen de "Goese Golf Club". Wij zijn hem dank en respect verschuldigd. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie Zijn Goese golfvrienden Goes 14 October 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63