Ben Jansen Familieberichten rtF^=TH LD Jo Wijkhuijs 16 woensdag 19 oktober 2016 Ben Jansen Dag Ben Dag Ben, kükookop 0 fllensenlinq.nl COLOFON Familieberichten Cornelis de Visser Zzn Kees de Visser Kees de Visser Kees de Visser Cornelis de Visser Het adres voor een respectvoCafscheid. Het is jammer dat ik gaan moet, ik was net zo goed op dreef. Gerrit Komrij Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze 27 mei 1950 - 15 oktober 2016 Hennie Haslinghuis Olga en Twan Tiiu en Mirron Koos Vorrinkstraat 1 4463 TX Goes We nemen in besloten kring afscheid van Ben. De redactie van de PZC is bedroefd over het overlijden van We denken graag terug aan zijn zorgzame collegialiteit en we hebben veel respect voor zijn journalistieke werk. Redactie PZC Dag vriend Dag mentor Dag luisterend oor Dag mooischrijver Ab van der Sluis Lone Dannijs Finn van der Sluis Oneerlijk en hard, maar de herinneringen aan jou als vriend, luisteraar en raadgever blijven. Voor altijd. Jeffrey Kutterink Annemarie Brandt Geheel onverwachts hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante Rinus en EUy Anne en Ko Ina en Johan neven en nichten 12 oktober 2016 De laatste drift Na een vriendschap van meer dan 60 jaar hebben we met verdriet afscheid moeten nemen van onze markante jachtvriend en neef Wij zullen hem in vele opzichten erg missen. Wij wensen Nel, Els, Simon, Daan en Erik veel sterkte toe. Jachtcombinatie Ko en Martien de Visser Jachtcombinatie Kees de Visser Pzn en verdere familie Aagtekerke 16 oktober 2016 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij danken hem voor zijn inzet gedurende vele jaren als lid en penningmeester van onze biljartvereniging "Over de Rooien" Wij wensen Nel en de kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van biljartverenging "Over de Rooien" Meliskerke Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid Kees was jarenlang ringoppasser van onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden A.R.V. De Vrijbuiters, Aagtekerke Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden ons lid en gewaardeerd medewerker Wij wensen de familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens: Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging Met verslagenheid heeft de kerkenraad van de Gefedereerde Protestantse Gemeente te Aagtekerke en Domburg kennis genomen van het overlijden van Kees is jarenlang actief geweest voor onze gemeente in Aagtekerke als ouderling-kerkrentmeester en koster. Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkind Gods troost en nabijheid toe bij de verwerking van dit verlies. Namens de federatiekerkenraad, M. Moens, preses H. Littel, scriba ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfij^e uitvaart begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43