Familieberichten Jaap Looise Jaap Looise Onze goede en buitengewone vriend is overleden. Piet Janse Hij zal in onze herinnering blijven. Wij wensen Carla, Ko en Eline, Jolien en Wim, de kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe in de komende tijd. Ernst en Nelleke Onkenhout Piet Janse Heden bereikte ons het droevig bericht dat ons is ontvallen onze buurman Piet Janse We wensen Carla, Jolie, Ko en Eline en de kleinkinderen kracht en sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Families P., P.J., J. Janse Fam. J. Maljaars Gebr. Walhout Fien Koster Adrie Louwerse Jan Coppoolse Fam. D. Gideonse Fam. De Reu Fam. Van de Bosse Fam. Corré Arnemuiden, 16 oktober 2016 Piet Janse Piet Janse Piet Janse Zijn handen hebben voor ons gewerkt tot zijn laatste dag volop in het leven in alle rust en vredig heengegaan op zijn tijd maar voor ons veel te vroeg Nog volop genietend van het leven is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Jacob Middelburg, Middelburg, 19 maart 1940 16 oktober 2016 Hanny Looise-Sinke Peter Wesley en Desley Alana Annelies Johan en Karin Vlissingsesingel 32 4335 GA Middelburg Zaterdag 22 oktober om 11.00 uur zal het afscheid plaatsvinden in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden werden wij opgeschrikt door het plotseling overlijden van onze lieve enige broer, zwager en oom Wij zullen hem in onze familiekring erg missen. Leny Geldof-Looise (in herinnering) Kees Geldof in herinnering) Vlissingen: Betsy Lorier-Looise Ko Lorier (in herinnering) Middelburg: Koos Geldof-Looise Piet Geldof Middelburg: Jopie Looise Rob Morks Vlissingen: Jeanne Looise Martin Dekker Gapinge: Janny Geschiere-Looise Lein Geschiere Neven en nichten 'ln het huis mijns Vaders zijn vele woningen.' Johannes 14 vers 2 Onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jacomina Adriana Rouw-Hoogerheide weduwe van Jacobus Gerardus Rouw is ingeslapen, in het vertrouwen dat God liefde is. Kruiningen, 14 juni 1923 Goes, 14 oktober 2016 Liesbeth Lotgering-Rouw Hans Lotgering lacobine Lotgering Daantje, Siep Violet Linthorst Homan- Lotgering Duco Linthorst Homan Jaap, Wouter, Gijs Liesbeth zu Castell Rüdenhausen-Lotgering Roderik zu Castell Riidenhausen Alexander Severien Rouw Machiel Kribbe Severijn en Jill Kribbe-Asgarali Kim, Xavier Greetje de Wit-Rouw Udaka de Wit-Rouw Mary Rouw Marja Timmer Correspondentieadres: Rubenshof 11,4462 SM Goes Wij nodigen u uit voor de dienst van Woord en Gebed, op donderdag 20 oktober om 13.30 uur in de Westerkerk, Westwal 6 in Goes. Parkeren in P-garage Westwal te Goes. De dienst zal worden geleid door ds. A. Jobsen. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot condo leren vanaf 12.15 tot 13.15 uur. Aansluitend aan de dienst zal om plm. 15.00 uur de teraardebestelling plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan het Geldeloozepad in Goes. Geen bezoek aan huis. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze zus, schoon zus en tante Miep Rouw-Hoogerheide Adrie en Roos Hoogerheide Neven en nichten Antonetta Henrica Maria Lingier - van der Lee Nettie Wij verloren een markante vriend De mooie gesprekken en het gevoel voor humor zullen wij ons blijven herrineren Lou Rien van der Welle Westkapelle, 16 oktober 2016 Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze buurman Wij wensen Carla kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe. Jan en Sophia van Elk Middelburg, 18 oktober 2016 Bedroef hebben we kennisgenomen van het onverwachte heengaan van onze zeer gewaardeerde voormalig VVD-voorzitter Als voorzitter van de VVD Middelburg heeft hij jarenlang een erg waardevolle rol in onze partij vervuld. Met zijn enorme inzet en warme persoonlijkheid gaf hij - op geheel eigen wijze - invulling aan zijn functie. Wij wensen Carla en de (klein)kinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. De fractie, wethouder en leden van de VVD Middelburg Wij zijn geschrokken van het plotselinge overlijden van ons oud-lid, vader van ons huidige lid Ko, Piet heeft 32 jaar zijn stijl- en humorvolle bijdrage aan onze club geleverd. We zijn hem hier zeer dankbaar voor. Rotary Club Vlissingen (oud)leden en partners woensdag 19 oktober 2016 15 Zacht en kalm is ingeslapen onze lieve moeder en oma weduwe van Adriaan Lingier 04-06-1929 16-10-2016 Andrea Joziasse-Lingier Poul-Kees Joziasse Thieme en Celène Merel Robert Lingier Jolanda Lingier-Haak Dave Iriana Correspondentieadres: Vrijburgstraat 11, 4387 AG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 20 oktober van 18.30 tot 19.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 21 oktober om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in Hotel van der Valk Middelburg Paukenweg 3. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42