Word bezorger! oplopend tot - WIJ VIEREN ONS 10 JARIG JUBILEUM! MET KORTINGEN reiskatern.nl Kom naar ons spectaculaire openingsweekend op donderdag 20, vrijdag 21 en zaterdag 22 oktober! 's-Heer Hendrikskinderen 's-Gravenpolder Kapelle Goes Kruiningen ferseke Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc BH- tlwnilii» Klarinetweg 2c, Middelburg T. +31 (0)118 67 49 55 www.ohcwalcheren.nl Najaarsstunt Holiday Inn Leiden 3 dagen €75,- €85,- Wat staat er tegenover: Kijk voor meer informatie of aanmelden op: www.krantenbezorgen.nl In onze compleet vernieuwde show room kunt u de aller nieuwste modellen bewonderen in hout-, gas-, elektrische en speksteenkachels. Werk met voldoende beweging? WALCHEREN Uw specialist van Zeeland in hout, gas, elektrische en speksteenkachels Tevens hebben we dan een extra outlet winkel met daarin een groot aanbod kachels. Najaarsstunt! Laat u betoveren door de veelzijdige stad Leiden. Doe uw ogen tegoed aan vele bezienswaardigheden. Natuurlijk kunt u ook uitstekend win kelen want de langste winkelstraat van Nederland is hier te vinden. Elke woensdag en zaterdag is er een gezellige markt in het centrum. Liever een dagje uitwaaien? De stranden van Noordwijk en Katwijk zijn in slechts 10 minuten bereikbaar. Leiden is leuk hè?! □e prachtige oude Universiteitsstad Leiden is één groot museum. Binnen de singels telt Leiden vele monu menten, van hofjes tot molens en van kerken tot stadspoorten. Ook is er veel kunst en cultuur te vinden in de stad. Er zijn meer dan 500 winkels in het centrum, Vergeet vooral ook niet om culinairte genieten. Zin in een dagje strand? In 10 minuten bent u in een van de leuke badplaatsen. Een heerlijk arrangement om stad en strand te combineren. Holiday Inn Leiden (4*) ligt aan de rand van Leiden op 2 km van het cen trum. Dit gastvrije hotel heeft zeer veel faciliteiten waaronder een zwembad dat voorzien is van een jetstream, een watervalstraal en bruisbanken. Tevens is er een sauna en een relaxruimte aanwezig. Uw ruime hotelkamer is voorzien van 2 tweepersoonsbedden, bad, douche en toilet, tv, radio, kluis, airco, telefoon en minibar. Het Garden restaurant is een overdekte binnentuin waar u kunt genieten van uitgebreide buffetten. In de gezellige Ocean bar kunt u o.a. genieten van een goed glas wijn en diverse cocktails. Een heerlijk hotel om optimaal te genieten en Leiden te ontdekken. Inbegrepen: Welkomstdrankje •2x overnachting - 2 x ontbijtbuffet 1 x 3-gangen diner/buffet Gebruik van binnenzwembad Gebruik van WiFi Gratis parkeren Prijzen prijs per persoon 3-daags: Prijs alleengebruik: De prijzen zijn per persoon o.b.v. twee personen per kamer. Kinderen t/m 12 jaar verblijven o.b.v. het arrangement GRATIS! Kinderen 13 t/m 19 jaar betalen 55,- p.p. (bij minimaal 2 volbetalenden op de kamer) Toeristenbelasting: 2,50 p.p.p.n. Reserveringskosten: 14,50 per boeking Dit arrangement is geldig t/m maart 2017, m.u.v. feestdagen Gezocht, vroege vogels voor het bezorgen van dagbladen zoals AD, de Volkskrant, Trouw en PZC. 's Ochtends voor 7 uur de krant bezorgen is goed betaald en snel verdiend. Het bezorgen duurt 1 tot 1,5 uur per dag, van maandag toten met zaterdag. een aantrekkelijke 4-wekelijkse vergoeding; gratis de krant lezen; gratis regenpak; diverse extra's te verdienen. De minimumleeftijd is 15/18 jaar. Legitimatie verplicht. woensdag 19 oktober 2016 Meer informatie en boeken: Ga voor de Najaarsstunt Holiday Inn Leiden naar onze website reiskatern.nl/pzc/MAR1618 fT\ Marrea of bel met Marrea Hotelarrangementen 0571-277744. Kijk voor nog meer 2- en 3-daagse najaarsknallers op marrea.nl! hotelarrangementen Vertrek: t/m maart 2017 Uitwaaien aan het strand Shoppen in Leiden Bezoek T.rex in Town bij Naturalis V Kinderen t/m 12 jaar slapen en eten gratis!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 17