Club van Sinterklaas THEATERSEIZOEN 2016-2017 DE LEUKSTE AVONDJES UIT Ga nu naar pzc.nl/theater UITJEKRANT SPROOKJES «liii Geen theaterseizoen zonder kinderklappers! Grote (familie)producties zijn er deze winter volop, zoals Het Club van Sinterklaasfeest live in Ahoy Rotterdam en musicalsprookje De ge laarsde Kat in het Efteling Theater. Nieuws van het Sint-front: „We hebben er een Klungelpiet bij...." Theatershows voor kinderen zijn volwassen pro ducties. Niks achterafzaaltjes, want ook voor de kleinsten wordt tegenwoordig alles uit de kast ge trokken. Van kleuter tot puber, voor elke leeftijds categorie staan grote gezelschappen te trappelen. Met vaak bekende acteurs in de hoofdrollen. Daartussen is er echter maar één die altijd zich zelf speelt en dat is de Goedheiligman. Met pakjes avond in het vizier brengt hij zijn complete Pieten- schare eind november naar Ahoy Rotterdam. De Club van Sinterklaas viert daar alvast het verjaar dagsfeestje van Sinterklaas. In zijn lange kielzog dit jaar ook een nieuwkomer: Klungelpiet. Met alle an dere Pieten, waaronder Muziekpiet en Coole Piet, en speciale gasten One Two Trio wordt uitgebreid het eerste Sint-partijtje van het jaar gevierd. Sint, gaat het wel goed met de voorbereidingen? „Die gaan erg goed. Danspiet is met haar Dans- pietjes druk bezig met het oefenen van alle pasjes. Coole Piet heeft inmiddels alle muziek geschreven en Testpiet heeft al heel wat rondjes gedaan met Amerigo, dus die is er ook bijna klaar voor. We kun nen niet wachten om alle kinderen weer te zien en er samen een groot feest van te maken." De Klungelpiet maakt zijn entree. Wie is hij? „Klungelpiet is net afgestudeerd aan de Pieten- school en mag voor het eerst mee naar Nederland. De Pietenschool was nog niet zo makkelijk voor hem, maar na heel veel klungelen is het gelukt. Hij kijkt ernaar uit om zich voor te stellen." Hoe is het met de overige Pieten, komt ieder een weer mee? „Absoluut. Alle Clubpieten hebben er weer ontzet tend veel zin in." „Dit jaar gaan we een stukje muziek toevoegen aan onze show. Klungelpiet heeft hier al heel wat uur tjes inzitten. Het gaat steeds beter maar er gaat ook wel eens wat mis. Alle Clubpieten moeten na tuurlijk fit zijn voordat ze weer de cadeautjes gaan rondbrengen. Danspiet heeft daar iets op verzon nen. Met het nieuwe nummer Pietengym laat ze alle pieten genoeg bewegen. Ook hebben Danspiet en Coole Piet weer een leuk duet opgenomen om de intocht van Sinterklaas te vieren. Viva Sinter klaas is echt mijn lievelingsnummer." En wat zit er dit jaar allemaal in de zak? „Dat blijft één grote verrassing, maar er zitten in elk geval genoeg cadeautjes in voor alle kinderen." Sint en zijn Pieten zijn natuurlijk niet de enigen die de boel op stelten komen zetten. In het Efte ling Theater in Kaatsheuvel zorgen een slimme ge laarsde kat en een arme molenaarszoon de gehele winter voor spektakel. Het eeuwenoude sprookje De gelaarsde Kat, een verhaal vol dans, zang en kattenkwaad, wordt gespeeld in het wondere de cor van het theater waar eerder grote musicals als Annie, Kruimeltje en Sound of Music successen boekten. En laten we het circusspektakel niet overslaan. Het Oostenrijkse Circus Louis Knie - bekend van Wintercircus Utrecht - brengt wel 20 internationa le top-acts in de piste. Spanning en sensatie met onder meer vliegende motoren, Afrikaanse acro baten, clowns en zes Hollandse bonte koeien die hun poot niet omdraaien voor een rondje onver valste vrijheidsdressuur. De Club van Sinterklaas strijkt op zaterdag 26 en zondag 27 november neer in Ahoy Rotter dam. De gelaarsde Kat is te zien in het Efteling Theater in Kaatsheuvel. De tournee van Circus Louis Knie zit er bijna op dus bestel snel één van de laatste kaarten! Hebben ze nog iets bijzonders gedaan in de aan loop naar Het Club van Sinterklaasfeest? „Jazeker. De Pieten zijn elke ochtend druk met de Pietengym om in vorm te blijven en ook aan alle zang en dans wordt elke dag gewerkt. Met name Muziekpiet oefent druk op zijn nummer, maar ik ben bang dat ik dit de kinderen niet wil aandoen..." Heeft u verder nog iets nieuws voor de kinde ren in petto? 'Swingende familievoorstelling vol kattenkwaad" Ga mee naar een sprookjeswe reld waarin De gelaarsde Kat laat zien hoe hij bij een arme molenaarszoon terecht is gekomen. De twee raken bevriend en de kat belooft de molenaarszoon alles wat hij zich maar kan wensen. Het enige wat de kat daarvoor wil hebben, zijn mooie kleren en leren laarzen. Wat zou De gelaarsde Kat van plan zijn? Bestel nu uw tickets en ontvang gratis het nieuwe gouden boekje 'De gelaarsde Kat' en maak tevens kans op een Meet Greet met enkele castleden. Kom genieten van deze swingende voorstelling! Musical Efteling Theater Kaatsheuvel zondag 30 oktober •S "Vier de verjaardag van Sinterklaas mee in Ahoy!" grootste hits als De Dakendans en de nieuwste hit Viva Sinterklaas ten gehore. Een 75 minuten durende voor stelling waarin Sinterklaas en de Pieten een spannend avontuur beleven. En natuurlijk zingen zij hun grootste hits. Kindervoorstelling Ahoy- Rotterdam zaterdag 26 en zondag 27 november 2016 Vier de verjaardag van Sinter klaas live op het podium in Ahoy. Samen met ouders en kinderen ontvangt Sinterklaas in een knusse setting speciale gasten One Two Trio en een geheel nieuwe Piet: Klungel Piet! Natuurlijk zijn de beroemde Club Pieten weer van de partij zoals Coole Piet, Danspiet en Muziek piet. Zij brengen al swingend hun

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 98