Familieberichten Apolonia Remijn - Rijnberg kükookop mensen inq.nl Dina Johanna Florusse - Blankenburgh Johanna Florusse - Blankenburgh Jo Wijkhuijs Mientje Passenier - Huiszoon Dien Cornelis de Visser Kees Kees de Visser Kees de Visser Willemijntje Passenier-Huiszoon Cornelis Hartog Ko Pouwelse dinsdag 18 oktober 2016 13 'Ik heb nergens spijt van' 17-11-1931 12-10-2016 echtgenote van Arend Florusse 5-10-1985 partner van Kees Schipper 10-1-2014 Wij zijn verdrietig dat zij er niet meer is. Kloetinge Martien en Marianne Koudekerke Guus Judith en Dragan, Senn, Rune Milou en Sjoerd, Marly Ilse Amsterdam Heieen en Klaas Wout en Esmée Huub Diemen Jan en Marion Richter Correspondentieadres: Martien Florusse Tervatenseweg 16 4481 PB Kloetinge Het was haar wens om in besloten kring te worden gecremeerd. Tot ons verdriet is onverwacht overleden onze zus, schoonzus en tante in de leeftijd van bijna 85 jaar Goes J.M. Blankenburgh C. Blankenburgh - van Stee Utrecht/Bosch en Duin M. Gijsbers-Blankenburgh H. Gijsbers L. Gijsbers - Agema Wemeldinge A. Blankenburgh Vijfhuizen J. Blankenburgh T. Blankenburgh - van der Valk Kruiningen M. van Stee - Blankenburgh C. van Stee Kapelle W. Blankenburgh Goes J. Blankenburgh Kapelle J.Th. Gertsen Nichten en neven Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Correspondentieadres: Bakkers Boogerd 51, 4424 EH Wemeldinge Tot ons groot verdriet hebben wij onverwacht, in haar geliefde vakantiedorp, afscheid moeten nemen van Vlissingen, 28 november 1947 Göttingen (Duitsland), 12 oktober 2016 Kees Sanders Cindy en Johannes Sijo en Fernanda Leona, Elisa Correspondentieadres: C. Sanders Vinkenhof 68 4332 DL Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Lid in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 69 jaar Aagtekerke: Nel de Visser-Groenenberg Oostkapelle: Els en Simon Maljaars-de Visser Daan Westkapelle: Erik de Visser 16 oktober 2016 Thibautstraat 21 4363 BE Aagtekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 20 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 21 oktober om 11.00 uur in de Protestantse Kerk aan het Dorpsplein te Aagtekerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in "Amicitia", Agathastraat 1 te Aagtekerke. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vandaag is overleden onze trouwe en oprechte vriend Wij gaan hem erg missen en wensen Nel en kinderen Gods nabijheid toe. Aagtekerke: Leu, Kees en kinderen Bosschaart Aagtekerke, 16 oktober 2016 We ontvingen het droevige bericht dat onze gewaardeerde vrijwilliger is overleden. Wij zullen hem erg missen. We wensen zijn vrouw en kinderen sterkte en troost toe. Dorcas Werkgroep Walcheren Lief, Leuk, Stoer en recht door zee Dat was onze Ma, Oma en Omaatje Mientje Weduwe van Jacobus Passenier We gaan haar ontzettend missen 27-01-1931 14-10-2016 Lenie Leijdekker-Passenier Hans Leijdekker (in liefdevolle herinnering) Caroline, Bram en Ize Tim Magda Passenier Personeel en vrijwilligers van Simnia bedanken wij hartelijk voor de liefdevolle verzorging. L.J.A. Hoogenboomstraat 3 Roosjesweg lb 4333 MG Middelburg 4357 ED Domburg De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 20 oktober om 13.15 uur in verenigingsgebouw Het Schuttershof, Kanonweistraat 30, Domburg. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd gebouw. Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Cor en Miep Huiszoon-den Hollander Kinderen, (achter) kleinkinderen Geloofd zij God met diepst ontzag Hij overlaadt ons, dag aan dag, Psalm 68:10 Zacht en kalm is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Sinds 13 augustus 1997 weduwe van Johannes Remijn "Moedertje we zuilen je missen" Sint Annaland, 1 februari 1919 f Bruinisse, 17 oktober 2016 Zwijndrecht: N.D. Stam - Remijn H. Stam In liefdevolle herinnering Ridderkerk: I.N.J. Remijn L. Remijn - Pasman Ladenburg (DJ: N.J. Remijn Klein- en achterkleinkinderen Onze welgemeende dank gaat uit naar Dr. van der Valk en alle medewerkers van Ailévo zorgcentrum In 't Opper voor de goede en liefdevolle verzorging aan onze moeder gegeven. Ailévo zorgcentrum In 't Opper Correspondentieadres: I.N.J. Remijn Kloosplantsoen 553 2985 SP Ridderkerk De Rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 21 oktober om 12.00 uur in de Ichtuskerk te Brouwershaven, Bostonplein 1, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraaf plaats van Brouwershaven. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de zaal van boven genoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden ontvingen wij het droevige bericht dat op 12 oktober is overleden Voormalig voorzitter en lid van onze Raad van Commissarissen Door zijn oprechte betrokkenheid voor de sociale Volks huisvesting, in combinatie met zijn bedrijfsmatige kennis, is hij van grote invloed geweest op de koers van onze organisatie en de huisvesting van burgers in de gemeente Vlissingen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe de komende tijd. Directie l'escaut woonservice Leden Raad van Commissarissen Onverwachts is overleden onze oud-medewerker 40 jaar was hij nauw betrokken bij ons bedrijf. Namens Schildersbedrijf: Willem en Sien Minderhoud Piet en Corrie Minderhoud Lou in herinnering en Korrie Minderhoud en oud-medewerkers Westkapelle, oktober 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 80