üi/srlailari Familieberichten (f) IHensenlinq.nl Pieter Andries Janse Piet Janse Wilhelmina van Keulen-Ruissen Mien van Keulen-Ruissen 12 dinsdag 18 oktober 2016 Toen 'k 's morgens hier nog stil aan 't werk zag staan, die 'k 's avonds halen moest in Ispahaan Diep bedroefd geven wij kennis dat op een zonnige herfstdag plotseling is overleden mijn grote liefde en onze lieve, karaktervolle vader, schoonvader en opa 'Piet' Kleverskerke, 1 juli 1946 't Hollands Hof Wij missen hem vreselijk Kleverskerke, 16 oktober 2016 't Hollands Hof Middelburg: Kleverskerke: Den Haag: Carla Janse-Goeman Ko Janse Eline Janse-de Graaf Eva, Pieter, David Jolien Janse Wim Oosterveen Molstraat 1 4331 SM Middelburg Piet is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen van dinsdag tot en met donderdag van 19.30 tot 21.00 uur. De Dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden zaterdag 22 oktober om 13.00 uur in de Oostkerk, gelegen aan het Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de teraarde bestelling plaatsvinden op de begraafplaats te Kleverskerke. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de Molstraat. Wij willen dan graag het glas met u heffen op het leven met Piet. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Piet Janse Met verdriet hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze markante zwager en oom Wij herinneren hem ons als een gastvrije zorgzame familieman met een groot gevoel voor humor. Wij wensen Carla, Ko en Eline, Jolien en Wim en de kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Ina Hanneke en Peter Marlies en Ben Henk en Frank Piet en Agnies (in liefdevolle herinnering) Bart en Zsuzsanna Daan en Simon Annemieke en verdere familie Vlissingen, 16 oktober 2016 Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze lieve vriend Piet Janse Met veel respect denken we terug aan onze langdurige, bijzondere vriendschap en hechte samenwerking. We koesteren de herinneringen aan de vele mooie jaren samen. In jouw woorden gesproken: Het was nimmer saai. Lina Oele Jacco Oele Annemarie Oele Chris Baan Piet Janse Onverwacht moeten we afscheid nemen van onze dierbare vriend, 'Bung' Piet Janse Dank voor je betrokkenheid, je liefde, je levenslessen. Dank dat je er altijd voor ons was. We zijn trots dat we deel uitmaken van jouw familie. 1 juli zal nooit meer hetzelfde zijn.. Joke en Gert (t) Boonstra - Mahakena Rianne en Peter Mano en Cindy Caya en Ricardo Naomi, Sam Nanne en Kristel Indah, Micha en Mara Adrie en Roos Hoogerheide Neven en nichten Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze zus, schoon zus en tante Miep Rouw-Hoogerheide Mien Als een kaars die helemaal opbrandt en langzaam uitgaat is overleden onze meelevende tante Corrie Osté Vrouwenpolder 15 december 1921 Veere 15 oktober 2016 De laatste Osté van de generatie voor ons. Dankbaar denken wij terug aan wat zij en haar zussen en broers voor ons hebben betekend. Nichten en neven Osté Correspondentieadres Oranje Nassaulaan 7 4354 BG Vrouwenpolder De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op vrijdag 21 oktober om 13.00 uur in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2, Vrouwenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Zoekweg, Vrouwenpolder. Na afloop bent u welkom in De Ontmoeting. Wij zijn de medewerkers van Nieuw-Sandenburgh erg dankbaar voor de zeer liefdevolle verzorging en aandacht in de afgelopen negen jaar. kijk ook op Met verdriet hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van mijn dierbare zwager en onze lieve oom Hij heeft veel voor ons betekend Oostburg Martien Quaak Jo Quaak- Janse t Kleverskerke Rian Quaak Annelies Quaak- van Dis Ijzendijke Jack Quaak Christien Haegens Hoek Jeanine Dieleman- Quaak Herman Dieleman Ijzendijke Marco Quaak Dian Laureijns Achterneven en -nichten Karei Oele (in liefdevolle herinnering) Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze ondernemende, vriendelijke en zo gewaardeerde buurman families: Bergmann Beaumont Mes Schnijder Thijs Verhage Molstraat Middelburg, 16 oktober 201 Er zijn dagen boordevol vragen Er zijn uren die eeuwig duren Er zijn seconden die stekend wonden Haar leven is als een nachtkaars uitgegaan, licht van herinnering zal in ons blijven branden weduwe van Jacobus van Keulen Kapelle-Biezelinge 27 augustus 1930 Middelburg 16 oktober 2016 Maar altijd is er het Licht dat bijstuurt naar 't evenwicht Dineke van Keulen (in herinnering) Marijn en Els Piet en Margreet van Keulen-Gast Karlijn en William Marnix en Lotte Jolien en Floor Wilma van Keulen en Hans Pierse Sandrine Jorik Anniek en achterkleinkinderen Gruttostraat 1 4332 CH Middelburg Vrijdag 21 oktober om 12.30 uur is de afscheids bijeenkomst in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Na afloop kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. In liefde herdenken wij onze zus, schoonzus en tante Kapelle P. Ruissen Goes W. Ruissen-van Oosten Kapelle A. Ruissen-Meijer nichten en neven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 79