Familieberichten Gerard Adriaan Molhoek ■I Apolonia de Jonge-Hoondert 14 dinsdag 18 oktober 2016 kükookop fllensenlinq.nl Dina Martina Koster-Korsuize Marinus Willem de Visser Jansje Hermsen - Hopman Watt heeft: ftf leven/ verrijkt Jacomina Adriana Rouw-Hoogerheide - Leu - Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 Na een periode van afnemende krachten is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze onvergetelijke vader en opa Baarland, t Oost-Souburg, 28 juli 1923 16 oktober 2016 Wij zijn dankbaar dat hij zolang bij ons is geweest, maar ook verdrietig dat wij hem moeten missen. J. Molhoek-van Moolenbroek Nick en Marian Kees en Bertha Eveline en Hans klein- en achterkleinkinderen Oranjeplein 132 4388 AH Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 21 oktober om 12.30 uur in de kerk Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren in De Ark (naast de kerk). -De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.- Verdrietig maar vooral dankbaar voor alles wat zij ons tijdens haar mooie, lange leven van ruim 100 jaar heeft gegeven, nemen wij innig afscheid van onze lieve zorgzame moeder, oma en omi Jannie sinds 17 februari 2005 weduwe van C.A.Th. Hermsen 's Gravenhage, Kapelle, 10 augustus 1916 16 oktober 2016 Koewacht: Hans en Marianne Rob en Diana, Ryan, Dylan Kristel en Carlo, Floor, Sara, Julie Hans, Ezra Rucphen: Paul en Annie Sacha, Roos, Joost Natalie en Marco, Melissa en Esmee Bergen op Zoom: Jannie Wouw: Jos en Mayke Jannek e,Joy Ruud en Kristel, Feline, Puck Arnemuiden: Michiel en Corrie Martijn en Eveline, Chiel, Anna Wouter en Colette, Bob, Luc, Tom, Tijn Annemieke en Jelte, Casper, Maud Middelburg: Marianne en Sake Jakomine en Arno, Jasmijn, Fleur Sander Heemstede: Christine en Richard Richard Christiaan Correspondentieadres: M. Hermsen, Oranjeplaat 34, 4341 PT Arnemuiden Telefoonnummer 0118-602475 De uitvaart zal in familiekring plaatsvinden. Ik ga heen... Boven de sterren... Naar 't Licht. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante sinds 8 februari 2002 weduwe van Pieter Hendrik Koster Colijnsplaat, 6 juni 1921 Colijnsplaat, 16 oktober 2016 Vlissingen: H.J. Korsuize f J. Korsuize-van Liere Colijnsplaat: J.M. de Fouw-Korsuize C. de Fouw t Colijnsplaat: M. Verburg-Korsuize P.J. Verburg Wissenkerke: P. den Engelsman-Korsuize H.A. den Engelsman t Goes: J. Korsuize J.A.E. Korsuize-Kapitein t Colijnsplaat: A. Huibregtse-Korsuize t L.M. Huibregtse Neven en nichten Correspondentieadres: West-Havenstraat 27, 4486 AC Colijnsplaat De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 20 oktober om 11.00 uur in 'De Thuishaven', Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er in 'De Thuishaven' gelegen heid tot condoleance en ontmoeting. Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij in zorgcentrum 'Cleijenborch te Colijnsplaat heeft ontvangen. De Here is mijn herder mij ontbreekt niets Ps. 23:1 Met veel bewondering en respect voor zijn kracht hebben we afscheid genomen van onze lieve en zorgzame man, vader, schoonvader, opa en over-opa echtgenoot van Jacomina Matthijsse ruim 71 jaar waren we gelukkig samen 19 oktober 1928 16 oktober 2016 Kattendijke Middelburg Middelburg J. de Visser-Matthijsse Kapelle Sam de Visser Lenie de Visser-den Toonder Mart en Cristina Rianne en Wouter, Daan Middelburg Cora Hannewijk-de Visser Ton Hannewijk Marieke en Tjeerd Perpignan (Fr.) Peter en Daisy de Visser Marinus, Jacó, Felipe, Jonathan Isabelle, Daisymira, Jaqueline, Deuza Correspondentieadres: Gerbrandijlaan 16D4333 BJ Middelburg Dank aan dr. Lankhorst, dr. Mevrouw Streef land, medewerkers Hof Klarenbeek en Moniek van Maaren. De dankdienst voor zijn leven zal plaatsvinden vrijdag 21 oktober 2016 om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Kattendijke. Aansluitend brengen we hem naar zijn laatste rustplaats. Na afloop kunt u de familie condoleren in de kerk. Hij hield van rode bloemen 'ln het huis mijns Vaders zijn vele woningen.' Johannes 14 vers 2 Onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Jacobus Gerardus Rouw is ingeslapen, in het vertrouwen dat God liefde is. Kruiningen, 14 juni 1923 Goes, 14 oktober 2016 Liesbeth Lotgering-Rouw Hans Lotgering Jacobine Lotgering Daantje, Siep Violet Linthorst Homan- Lotgering Duco Linthorst Homan Jaap, Wouter, Gijs Liesbeth zu Castell Rüdenhausen-Lotgering Roderik zu Castell Rüdenhausen Alexander Severien Rouw Machiel Kribbe Severijn en Jill Kribbe-Asgarali Kim, Xavier Greetje de Wit-Rouw Udaka de Wit-Rouw Mary Rouw Marja Timmer Correspondentieadres: Rubenshof 11,4462 SM Goes Wij nodigen u uit voor de dienst van Woord en Gebed, op donderdag 20 oktober om 13.30 uur in de Westerkerk, Westwal 6 in Goes. Parkeren in P-garage Westwal te Goes. De dienst zal worden geleid door ds. A. Jobsen. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot condo leren vanaf 12.15 tot 13.15 uur. Aansluitend aan de dienst zal om plm. 15.00 uur de teraardebestelling plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aan het Geldeloozepad in Goes. Geen bezoek aan huis. Een groot warm hart voor iedereen en in liefde losgelaten. Verdrietig maar dankbaar voor de vele fantastische jaren nemen we afscheid van onze lieve moeder en oma. De spil van ons gezin. Sinds 23 april 1987 weduwe van Bastiaan de Jonge in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Wim en Thea Jan en Anneloes Harrie en Jolanda Albert en Miranda Annita en Piet Leo en Dini Lian en Melvyn Anja en Donny Klein- en achterkleinkinderen 's-Heerenhoek, 16 oktober 2016 Onze moeder en oma is op het huisadres, Theresiaplein 27, 4453 BV te 's-Heerenhoek opgebaard. Daar is gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen op donderdag 20 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 21 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71