m Marja zorgt voor bloedstollende aflevering Miljoenenjacht De Vlissingse Marja ging naar de studio van Miljoenenjacht voor een kijkje achter de schermen. Ze kwam terug met een kwart miljoen euro. Valse vrienden ZK judo als bindmiddel Zeespiegel fer van de finalist af te kopen, op basis van de bedragen die nog openstaan. De afweging voor de speler is dus steeds: hoe groot is de kans dat er miljoenen in mijn koffer zitten en durf ik het risico te nemen dat het een e staat niet graag op de voorgrond, maar van haar deelna me aan de Postcode Lo terij Miljoe nenjacht heeft de Vlissingse Marja (44) geen moment spijt gehad. In de bloedstollende af levering van zondagavond was te zien hoe ze 276.000 euro won. Roodgloeiend Of de telefoon gisteren rood gloeiend stond? „Nee hoor, Dat viel reuze mee. We zijn echte, nuchtere Zeeuwen, hè", zegt Marja een dag na de uit zending. Toch moest de geluksvogel het goe de nieuws zelf even laten bezin ken. „Tijdens het spelen zag ik al die cijfers wel, maar ik realiseerde me niet dat het om echt geld ging. Ik zat in een roes." Marja was samen met 49 andere wijkgeno- ten (postcode 4385) uitgenodigd om de opnames van Miljoenenjacht bij te wonen. Het leek haar aan vankelijk wel leuk om een kijkje achter de schermen te nemen bij de spelshow, maar voor ze het wist, belandde ze zelf naast presentatrice Linda de Mol. „Daar had ik totaal geen re kening mee gehouden. Er zit vijfhonderd man in het publiek, dus die kans is 0 best klein", vertelt ze. 1 Gouden Koffer In het 'Gouden Koffer Spel' moet de finalist altijd gouden koffer kiezen. Het bedrag wat daarin zit, kan variëren van één eurocent tot 5 miljoen euro. Door één voor één alle andere kof fers te openen, probeert de speler erachter te komen hoeveel die van hem- of haarzelf waard is. Tussendoor doet 'de bank' regelmatig een bod om de geldkof- Als je meedoet aan Miljoenenjacht moet je een gokje wagen. Het is tenslotte maar een spel veel lager bedrag is? Marja was zo iemand die risico's durfde te nemen en werd zowaar een kijkcijferkanon; bijna 2 mil joen mensen keken zondag naar de spelshow. De Vlissingse Analis te sloeg biedingen af van 168.000 en 147.000 euro en zelfs toen ze de twee mil joen als enig hoog bedrag over had, be sloot ze nóg ,Ik dacht: nu ik hier toch sta, moet ik ook een gokje durven wa gen. Het is tenslotte maar een spel." En die instelling werd beloond, want ze hield het hoogste be drag erin en kreeg een bod van 276.000 euro. Achteraf gezien was het geen slechte keuze om dat te accepteren, want toen ze voor spek en bonen doorspeelde, bleek in haar eigen koffer 'slechts' 2.500 euro te zitten. Huis bouwen Wat ze met de smak geld gaat doen, weet ze nog niet zeker. „Ik zou graag zelf een huis ontwerpen en laten bouwen, maar ik denk niet dat ik dan met dit bedrag toekom. Daarom ga ik eerst de mogelijk heden eens bekij ken." Evert van Wijk legt in zijn boek uit waarom Belgen en Nederlan ders elkaar niet begrij pen P9 Winnen in de sport is na tuurlijk belangrijk, maar het plezier is cruciaal Droge voeten zijn allerminst vanzelfsprekend P4 m dinsdag 18 oktober 2016 pzc.nl email: walcheren@pzc.nl 'Als je in de finale staat, moet je een gokje wagen' „ö- Elodie Kint Vlissingen x 7 3 Marja durfde risico's te nemen in de spelshow Miljoenenjacht. Ze zag die instelling beloond met een cheque van 276.000 euro. foto dirk-jan gjel-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 30