SIMON 1 GARFUNKEL 15% THEATERSEIZOEN 2016-2017 DE LEUKSTE AVONDJES UIT Tasty Comedy -TH n v /T STORY The Simon Garfunkel story British Pop Invasion The Classical PROMS 2016 Circus Louis Knie Ga nu naar pzc.nl/theater UITJEKRANT I 7 korting "EXCLUSIEVE LAST MINUTE!" IB vr 28 okt za 29 okt zo 30 okt za 5 nov zo 6 nov 'Lachen, gieren, smullen op de Pier in Scheveningen" en wereldberoemde songs!" 'Laatste voorstelling in Den Haag!' Stelt u zich even voor, na een drukke werkweek even totaal tot rust komen met uitzicht op zee. Ondertussen genieten van een heerlijk diner, elkaar aankijken terwijl de tranen over uw wangen lopen van het lachen... Deze elementen tezamen vormen het unieke recept voor een onbezorgde avond uit. U kunt bij Tasty Comedy elke avond genieten van 4 van de allerleukste Nederlandse en ook interna tionale comedians die voor u optreden. Daarnaast heeft Topchef Ramon Beuk een fantastisch 4-gan- gen shared dining concept voor u vormgegeven waarin delen, genieten en proeven samenkomen. Comedy diner De Pier Scheveningen oktober t/m december 2016 "Prachtig eerbetoon met alle grote hits" V Het fascinerende verhaal van twee gewone jonge jongens uit Queens (New York) die uit groeiden tot een van 's werelds meest succes volle muzikale duo's aller tijden. Ze begonnen bescheiden, in de jaren 50 als het rock 'n roll- duo Tom &Jerry. In de jaren 60 kwamen de gro te successen. 'The Simon Garfunkel Story' gaat langs alle songs en verhalen die hen vormden, de drama tische breuk en hun afzonderlijke solocarrières. Het eindigt met een prachtig eerbetoon aan het legendarische Central Park reünieconcert uit 1981. Zing mee met grote hits als: 'Mrs Robinson', 'Bridge Over Troubled Water', 'Homeward Bound en nog veel meer! Muziektheater Diverse locaties februari t/m april 2017 "Zinderende choreografieën Een invasie van Engelse topmuzikanten en vocalisten in het theater! Zinderende choreo grafieën, indringende speelscènes en wereld beroemde songs! Reis met de vierde editie van 'The British Pop In vasion' terug naar de tijd dat bijvoorbeeld The Rolling Stones, The Kinks, Dusty Springfield, Gerry The Pacemakers, The Hollies en natuurlijk The Beatles de muzikale lakens uitdeelden. Van 1964 tot 1969 bestormden deze en andere Britse groepen en artiesten de Amerikaanse hit lijsten. Een vlammende muzikale pelgrimstocht. Muziektheater Diverse locaties oktober november 2016 Pianovirtuoos Jan Vayne en dirigent Pieter Jan Leusink hebben een verrassend klassiek programma samengesteld. U hoort het beroemde Bach Choir Orchestra of the Netherlands in een schitterend samenspel met Jan Vayne tijdens 'Ode aan Handel' waarin 'Watermusic' en delen uit de 'Messiah' naar voren komen. Mozarts Requiem kent contrasterende delen o.a: La crimosa en Dies Irae. Ze zijn verwerkt in een nieuwe compositie 'Ode aan Mozart' waarin de hoofdrol wordt vertolkt door pianist Jan Vayne en sopraan Olga Zinovieva. Na de pauze sprankelende uitstappen naar opera en naar filmmuziek. Van Caccini's Ave Maria tot Nella Fantasia van Morricone. Concert Diverse locaties oktober november 2016 v i wmm Él Improvisaties op verzoek! Jan Vayne staat voor zinnenprikkelende impro visaties die niet in woorden te vangen zijn, van gevoelig tot spectaculair. Tijdens de concerten zal hij op briljante wijze improviseren in klassieke stijl op muziek die door u tijdens het concert mag worden aangegeven! Leiden Utrecht Alkmaar Rotterdam Amsterdam Marekerk 19.30 Janskerk 19.30 Grote Kerk 15.00 Laurenskerk 19.30 Concertgebouw 14.15 Meet Greet met artiesten tijdens pauze •Jan Vayne improviseert op verzoek In Amsterdam inclusief drankjes! Spanning en sensatie zijn de belangrijkste woorden als het gaat om de voorstelling. Een reeks unieke en ongekend spectaculaire acts worden u voorgeschoteld tijdens een twee uur durende show. Vergeet alles wat u over circus weet en ontdek deze kunst opnieuw bij het Oostenrijkse Circus Louis Knie. De show is geschikt voor alle leeftijden. Koop nu uw tickets voor Circus Louis Knie met 40% korting! Al vanaf €9,-per persoon (kinderen zelfs vanaf €6,-geniet u van de voorstelling. Circus Den Haag t/m 23 oktober 2016 I i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 100