GELD GELUK financieel gebied waren mijn vorige relaties heel anders' Anneloes Greijmans (54) Anneloes en Wim wonen in een koophuis in Someren. Anneloes heeft twee volwassen kinderen. Anneloes: „We hebben el kaar acht jaar geleden via internet leren kennen. We waren al lang buurtgeno ten, maar waren elkaar nooit tegengekomen." Wim: „Ik had eerst meer oog voor dames die wat jonger waren dan Anneloes." Anneloes: „Misschien had je toch wel gehoopt kinderen te krijgen. Dat zat er bij mij niet meer in. We komen allebei uit een gezin van negen." GROOTSTE MISKOOP BESTE KOOP Wim Hurkmans (51) dat is niet helemaal mijn soort eten. Ik eet geen aardappelen, brood of pasta." Wim: „Verder verrekenen we dingen met elkaar." Anneloes: „Als we op vakantie gaan, boekt Wim meestal. Na afloop laat-ie weten wat de kosten waren, ook van benzine enzovoort, en verrekenen we het. Op financieel gebied waren mijn vorige relaties heel anders. Toen ik getrouwd was, was er één pot. Nu groei ik langzaam opnieuw naar een gemeenschap pelijke financiële huishouding toe. Wim heeft wat meer tijd dan ik nodig om over een aan koop te beslissen." Wim: „Jij zegt bijvoor beeld ineens dat je een hond wilt." Anneloes: „Dat wil ik al een paar jaar, hoor." Wim: „Laat mij alsje blieft even aan het idee wennen." Anneloes: „Ik wil een kaninchen- teckel, die zijn alleen met stamboom te krijgen. Kost zo'n 1.000 euro." Wim: „Aan het voer wil ik best meebetalen, dat is het punt niet." Anneloes: „Een lief cadeautje van je." Wim: „Jij geeft meer cadeaus aan mij dan ik aan jou. Anne loes is modebewust, koopt bij voorbeeld zomaar een ketting of een horloge voor mij." Anneloes: „Ach, die dingen kos ten haast niets. Het waardevolste is dat jij altijd achter mij staat. En dat je twee rechterhanden hebt! Wim heeft alles thuis en in mijn bedrijf gemaakt. Dat is zo heerlijk." Wim: „En als jij shopt, ben ik niet zo'n man die buiten de winkel blijft staan." Anneloes: „Ik ben dol op mooie spullen. Daarom heb ik ook een Volkswagen Beetle. Die vind ik zo prachtig. Ik kan er echt van ge nieten om zoiets aan te schaffen." Wim: „Jij maakt veel makkelijker keuzes dan ik." Anneloes: „Wim gaat altijd enorm op internet zoeken als hij iets wil hebben. Twijfelt lang. Ik niet. Wat ik in mijn hoofd heb, heb ik niet in mijn kont." magazine 25 O OOK MEEDOEN? Mail naar geldengeluk@persgroep.nl Tekst: Edith Andriesse Foto: Koen Verheijden Steeds meersamen Eigenaar van instituut voor schoonheid en gezondheid Torso Finis Inkomen: tijdens de crisis vaak onder modaal, maar trekt nu weer aan. Wim: „Ik was gewend om alleen te wonen. Toen we nog niet samenwoonden, lo geerde ik al vaak bij Anneloes. Ze woont nu twee jaar bij mij. En sinds dit jaar delen we de kosten voor de vaste lasten. We storten ieder maandelijks een bedrag." Anneloes: „Wim 500, ik 300. Mijn auto en eigen ver zekeringen blijf ik wel apart doen, net als de boodschappen. Ik koop altijd natuurproducten, daardoor ben ik veel duurder uit dan Wim. Omdat ik me niet wilde verantwoorden voor die hogere kosten, houden we de boodschappen gescheiden." Wim: „Als Anneloes' kinderen er zijn, betaal ik de boodschappen meestal uit de vastelastenpot. Af en toe uit eten kunnen we daar ook uit doen. Ik eet meestal maandag bij mijn ouders." Anneloes: „Dat deed Wim al voordat ik hem kende. Dat is echt voor hem. Ik ga weieens mee, maar niet zo vaak. Het is daar meestal Hollandse pot; boe renkool met worst en dergelijke, Anneloes: geen Wim: horloge van €600 - Anneloes vond het niet mooi en gaf me een ander Anneloes: buitenjacuzzi - zeker twee keer per week in gebruik Wim: Bose-geluidsinstallatie Meewerkend voorman in klokkengieterij Eijsbouts Inkomen: €3100 bruto per maand

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 88