PASPOORT Sylvie Fmnpoise Meis We zijn in de stad van Meis, waar ze samen met Van der Vaart naartoe ging toen hij in 2005 een contract bij HSV tekende, waar hun zoon Damian opgroeit en waar het huwelijk in 2013 uiteen spatte. De scherven belandden week na week in de Nederlandse en Duitse pers. Dat kwam vooral door de affaire tussen Van der Vaart en Sylvies voormalige hartsvriendin Sabia Boulahrouz, die ont aardde in een soap vol intriges, roddel en achterklap. De naam van haar oude boezemvriendin spreekt Meis deze mid dag geen enkele keer uit. Die van Van der Vaart, Damian of haar nieuwe liefde - een Libanese zakenman die in Dubai zou wonen - evenmin. Zoveel kennis als er in Nederland is over haar stormachtige liefdesleven, zo weinig is bekend dat Meis in Duitsland een televisiegrootheid is. Ze presenteerde talentenshows, begint volgend jaar aan haar achtste seizoen van Let's Dance. In Nederland begon ze weliswaar haar carrière als presentatrice - bij FOX Kids en TMF - maar verder presenteerde ze in 2011 alleen het niet bijster succesvolle The Face. Volgende week maakt ze haar rentree in ons land. Samen met Jeroen van der Boom leidt ze dan de SBS6-show Wedden dat ik het kan. „Ik had helemaal geen plannen op dat vlak. John de Mol overviel me met de vraag erover na te denken. Thuis heb ik alles afgewogen. Eerst neigde ik naar een nee; ik had geen reden om het te doen. Ik vind het heel leuk hier in Duitsland, zit niet om werk verlegen. In de maand van de opnames zou ik wel meer tijd hebben om thuis te zijn - als de scholen hier herfstvakantie hebben. En diep vanbinnen weet ik wel dat ik voor mezelf nog niet klaar was in Nederland. Ik zou ook kunnen denken: who cares. Maar ik voel me uitgedaagd, dus ik wil het doen." „Precies." „Nee, nee, want ik hoef niemand iets te bewijzen. Ik heb hier alles al opgebouwd waar ik ooit van heb kunnen dromen. Eer gevoel is echt een beter woord. Dat zegt een sporter. En dat ben ik eigenlijk ook. „Wat ik hier doe is niet niks, zeker niet om het zo lang te blijven doen. Dat is knap, daar ben ik me van bewust. Maar als ik later terugkijk en zou denken: uit Heb je lang getwijfeld of je naar Neder land zou terugkeren als presentatrice? Eergevoel? Bewijsdrang? Geboren: 13 april 1978 in Breda. Opleiding: HBO Personeel en Arbeid. Loopbaan: Valt als 19-jarige op bij screentesten voor Fox Kids, waarna ze wordt aangenomen als presenta trice. Stapt in 2003 over naar MTV, waar ze de Dag Top Vijf presenteert en wordt daarna het gezicht van TMF, met de show Babe Trap met Sylvie Meis. Acteert in de serie Costa! en de film Pista!. Wordt in 2008 jurylid in de Duitse tv- show Das Supertalent. Neemt in 2010 deel aan Let's Dance in Duitsland. Is sinds 2011 de presentatrice van het programma. Werkt als model en ambassadeur voor onder meer Hunkemöller, Deich- mann schoenen en de tanden borstels van Philips Sonicare. Privé: Gescheiden, moeder van Damian (10). 10 zaterdag 15 oktober 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74