16.500 doen Volg de friet Bankoverval Voor happy campers Floor Hgppy birthday, V V Nodig appel \landaag wordt negentig jaar oud.' magazine 7 deelnemers worden zondag aan de start verwacht van de 41ste editie van de TCS Amsterdam Marathon. Snelste tijd tot nu toe: 2.05.36. Zuid-Nederland moet weliswaar nog een weekje wachten, maar in het noorden en mid den barst dit weekend de herfstvakantie al los. Dat betekent: alle tijd voor alleen maar leuke dingen. Zes theaters in de regio Utrecht spelen daar handig op in met Herfststukjeseen avon tuurlijk jeugdtheater festival voor iedereen van 2 t/m 12 jaar. Met brutale grapjassen, superkrachten, lieve heksen en kleuter hiphop barst het pro gramma haast uit z'n voegen. Inclusief slap- pelachgarantie dankzij jeugdtheatergezelschap BonteHond. herfststukjes.nl Luchtbeltenten, vederlichte caravans, opvouwbare lounge sets: op de Kampeer Caravan Jaarbeurs in Utrecht is dit weekend weer een hoop inno vatiefs te ontdekken. Je kunt er workshops volgen, vakantie plannen maken en omge bouwde kampeerwagens bewonderen op het pimpplein. Meer van het traditionele type? De good old camper en bunga lowtent zijn ook vertegen woordigd. Thema dit jaar: Duitsland. kampeerencaravan jaarbeurs.nl Nu het bankhangseizoen offi cieel van start is gegaan, is het een goed moment om eens kri tisch naar de kussens te kijken en verschoten exemplaren te vervangen door nieuwe, stoere jongens. Zoals deze 'Big Baddy'. €47,50 (incl. binnenkussen). toffestoffen.com Nieuw dit jaar: WorLd Food Day, een festival in het kader van Wereld- voedseldag (16 oktober). Op en rond het Rotter damse Schouwburgplein kun je zondag proeven, aanschuiven bij kookdemonstraties en je foodkennis testen. Op excursie kan ook: ga bijvoorbeeld op su permarktsafari, volg de weg die friet aflegt, maak een urban food fietstour. Kijk voor het complete programma op wereldvoedseldag.nl (gesmolten) chocolade puur en wit noten (bij voorbeeld hazelnoten en amande len) kokosrasp stokjes Fruit eten: daar hebben de kinderen vast niet altijd zin in. Maar wel als ze er deze herfstlolly's van mogen maken met chocola en noot jes. Knoeien mag. Was de appels en snij ze in parten. Prik elk partje aan een stokje. Hak de verschillende noten en doe elke soort in een klein schaaltje, net als de kokosrasp. Smelt de chocolade in een pannetje. Doop een ap pelpart tot de helft in de choco lade en daarna in de gehakte noten of kokosrasp. Meer knutselideeën vind je op pieceofmake.nl copyright HANCO KOLK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71