42 DEZE WEEK O Oprecht en eerlijk Rubrieken In dit nummer Reizen Dit weekend Woelige baren De grootste cruisefans Olifanten voeren in Sri Lanka Laatst schreven onze columnisten David en Arjan over kernwaarden. Niet alleen bedrijven moeten op een rij zetten waar ze voor staan ('betrouwbaar, positief, pro-actief). David en Arjan benadrukken dat het goed is om ook je eigen kernwaarden op te schrijven. Dan weet je wat voor jou belangrijk is. Oprecht en eerlijk staan bij mij bovenaan. Als meisje riep ik al eens: „Doe maar niet zo stoer, jij komt ook gewoon uit de piemel van je vader!" toen een jongen uit de buurt zich beter wilde voordoen. Ik vind het duizend keer krachtiger als iemand zegt dat hij het even niet meer weet dan dat hij met een grote waffel door blijft ratelen. Door jezelf kwetsbaar op te stellen en jezelf te laten zien zoals je bent, geef je mensen de kans om dichterbij te komen en zich ook open te stellen. Journalist Dominique Prins en columnist Monica Beek delen deze week ingrijpende levensgebeurtenissen. Over oprecht en eerlijk gesproken. Heel moedig, heel mooi. magazine 3 04 Mijn weekend 15 Monica 22 Binnenkijken 25 Geld geluk 31 Mijn ma 38 Den Blijker 62 David Arjan 63 Die van mij 08 Trots op zichzelf Interview met Sylvie Meis 16 Geen druppel meer Gijs van der Sanden laat een maand de drank staan 28 Hij werd 34 Dominique Prins schrijft een ode aan haar broer 32 Ideale vakantie Nooit genoeg van cruisen 41 Hans Avontuur 42 Sri Lanka 47 De stad Vilnius 50 Wandelen in Friesland 06 Doen 26 Lezen 37 Luisteren 51 Tv-kijken en puzzelen Chef Magazine REAGEREN magazine@persgroep.nl BVolg ons op Facebook Printing. Naturally, Eco Print Center COVERFOTO MARCO HOFSTÉ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 67