YERI COVRA, lit REKENKAMER ZEELAND Focus on you SYMACH PLANT CONTROLLER 22 I i-i L_u Veilig scheepvaart verkeer in onze havens Procestechnoloog (ir.) Innovatie zeeland seaports 50.000 - 75.000 - industrieterrein Vlissingen-Oost Bekijk deze vacature op yer.nl/job/7275500 Thiele Technologies ONDERZOEK INFORMATIE REKENKAMER ZEELAND ZOEKT NIEUW BESTUURSLID kibeo Vacature Unitmanager (24 - 32 uur per week) Kibeo is een kinderopvangorganisatie met 150 vestigingen in Zeeland, de Zuid- Hollandse eilanden en Barendrecht. We zijn op zoek naar een proactieve Unitmanager met talent voor organiseren. Kibeo streeft samen met basisscholen d.m.v. Integrale Kindcentra naar een doorlopende ontwikkel- en leerlijn, zodat kinderen met al hun verschillende mogelijkheden en talenten goed tot hun recht komen. Jij helpt mee met het realiseren van dit project. Daarnaast zorg jij met jouw enthousiasme en on dernemende houding voor tevreden klanten, goed draaiende teams, veel blije kinderen op de groepen en een goede samenwerking met de basisscholen. Voor deze leuke, uitdagende functie zoeken wij een collega met: HBO werk- en denkniveau en een pedagogische achtergrond Aantoonbare managementskills Ervaring in de kinderopvangsector of het primair onderwijs is een Interesse? Mail je motivatie en CV vóór 27-10-2016 naar solliciteren@kibeo.nl. Meer info op kibeo.nl/vacatures Wij bieden: Zeeland Seaports is op zoek naar jou als: Teamleider Kapiteinskamer (1 fte) Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! zaterdag 15 oktober 2016 I Bedrijf Onze cliënt COVRA (Centrale Organisatie Voor Radioactief Afval) is een 100% staats bedrijf met de bijzondere taak al het Nederlandse radioactief afval op een zorgvuldige en robuuste wijze te verwerken en voor minimaal 100 jaar veilig op te slaan. Zodanig dat het geen gevaar meer vormt voor mens, dier en omgeving. Kwaliteit, samenwerking en onderzoek ontwikkeling vormen sleutelbegrippen. COVRA, met een open en aangename werksfeer, kent korte (communicatie) lijnen en verwacht flexibele inzet van haar medewerkers. Functie Op de afdeling Onderzoek, Ontwikkeling Communicatie is momenteel ruimte voor een deskundig Procestechnoloog Innovatie. Je richt je op nieuwe technologie projecten inzake afvalverwerking. Zo onderzoek, ontwikkel en coördineer je innovatieve verwerkingsmethodes, -processen en -installaties in nauwe samenwerking met kerncentrales, universiteiten, ziekenhuizen en industriëlen. Voor deze klanten ben je het aanspreekpunt en tevens werk je nauw samen met interne specialisten. Kandidaat Academische opleiding; bijvoorbeeld Chemische Technologie of Werktuigbouwkunde. Affiniteit met (nucleair) afvalmanagement, milieuzorg, recycling gewenst. Communicatief sterk en ervaring met projectmatig werken. In staat om mensen en inzichten op een enthousiaste wijze samen te brengen. Pragmatisch en resultaatgerichtheid. Consultant (Eindhoven): Guido Klaassen, mobiel: 06 55 38 40 24 A Thiele Technologies Company SYMACH BV is een vooraanstaand producent van palletizers, openzakvulmachines, interne transportsystemen en wikkelmachines in uiteenlopende branches van de agrarische voedingssector tot de industriële en chemische industrie in Europa, Noord-Amerika en Australië. Momenteel werken wij in onze moderne, goed uitgeruste vestiging in Terneuzen met een enthousiast en gedreven team van ruim 50 medewerkers. Kwaliteit en service zijn kenmerkend voor SYMACH. SYMACH is onderdeel van Thiele Technologies, een divisie van de Barry-Wehmiller group, met het hoofdkantoor in Minneapolis, Minnesota (VS). Voor onze vestiging in Terneuzen hebben we momenteel een vacature voor een full-time: Functiebeschrijving De plant controller fungeert als business partner voor de general manager en controleert effectief de financiële bedrijfsvoering. Hij of zij leidt de financiële medewerkers van het bedrijf en is op management niveau verantwoordelijk met inbegrip van de financiële administratie, bedrijfsrapportage naar lokale en internationale normen, debiteuren-en crediteurenbeheer, orderinvoer, facturatie, cost accounting, business analyse, en cash management. Hij of zij zal ook contacten onderhouden met klanten en leveranciers wanneer nodig. Verantwoordelijkheden Neemt deel aan de leiding van de onderneming en geeft daarbij analytisch advies, neemt leiding in de financiële planning, analyseert de operationele prestaties en doet alternatieve aanbevelingen in de aanpak om kostenreducties en of winst te verbeteren. Verantwoordelijk voor het interne controleproces binnen alle aspecten van het bedrijf. Verantwoordelijk voor periodieke rapportering met resultaten, prognoses, budgettering, het jaarlijkse operational plan en periodieke strategische planning. Analyseren en rapporteren van de financiële resultaten over de lopende maand aan de productie, verkoop en corporate management. Functie eisen Universitair diploma in accountancy en een minimum van tien jaar gerelateerde ervaring, of gelijkwaardig in opleiding en ervaring. Organisatorische en leidinggevende vaardigheden Uitzonderlijk strategisch denker met effectieve analytische communicatie en presentatievaardigheden. Hoog niveau van bekwaamheid in Excel en ERP MRP-systemen Bekend met US GAAP. Goede beheersing van Nederlands en Engels in woord en geschrift. Bereidheid om in eigen land en internationaal te reizen. Gewenste vaardigheden: Ervaring als controller in een wereldwijde productie-omgeving. SYMACH BV biedt een uitdagende dynamische postitie in een gemotiveerd team, een marktconform salaris en bijkomende voordelen. Thiele Technologies gelooft in een people-centric cultuur, met mogelijkheden voor groei door een verscheidenheid aan uitdagende projecten die talenten maximaliseren. Als dit de omgeving is voor u, stuur dan uw cv naar mevr Ankie de Munter, e-mail info@symach.nl vóór 23 oktober 2016. Voor meer informatie over onze cultuur en leiderschap filosofie, kijk dan op onze website: http://www.thieletech.com/our-company/our-culture. De Rekenkamer doet onderzoek naar de doelmatigheid, doeltreffendheid en rechtmatigheid van het gevoerde beleid door het provinciaal bestuur en brengt daarover verslag uit. De Rekenkamer Zeeland bestaat uit een onafhankelijk bestuur van drie leden. Het bestuur wordt ondersteund door een ambtelijk secretariaat. In het bestuur ontstaat per 1 januari 2017 een vacature door het vertrek van de huidige voorzitter. Meer informatie over de taken en functie-eisen vindt u op: www.zeeland.nl/over-de-organisatie/vacatures Voor inlichtingen kunt u terecht bij de voorzitter van de selectiecommissie, statenlid de heer G.D. Roeland, tel. 06-44659257 Reageren kan tot en met 30 oktober 2016 via www.zeeland.nl/over-de-organisatie/vacatures INTERIEURGROEP LEO Interieurgroep is een ambitieus bedrijf met als kernactiviteit de realisatie van maatwerk interieurs voor particulier, bedrijf en detailhandel. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: MEUBELMAKERS. Functie informatie: De werkzaamheden bestaan uit het produceren en monteren van maatwerk meubelen. U bent in het bezit van een diploma MBO meubelmaker en kan prima functioneren in teamverband. Ervaring zelfstandig meubelmaker is vereist. Een prachtig vak binnen een relatief kleine en compacte organisatie die beschikt over veel kennis en ervaring in de branche. Heeft u interesse om ons team te versterken richt dan uw sollicitatie met cv aan: info@leointerieurgroep.nl Kijk voor de uitgebreide vacaturetekst op www.zeelandseaports.com Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de week kranten van de Persgroep Distributie. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandacht! Meer weten? reclameverspreiding@persgroep,nl www.folderverspreidingpersgroep.nl De Persgroep Distributie is onderdeel van de Persgroep Nederland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 22