corendon E 21 tot slot, .wie ik ben Chauffeur geworden via de app Volop zon, geweldige stranden, 5* top service, waanzinnige prijzen... Arbeidsmarktdeskundige Vincent vindt de digitalisering goed: het le vert niet zozeer de beste sollici tant op als wel de beste kandidaat. Bovendien, zo zegt ze, werpt het een drempel op. „Mensen reage ren alleen als zij echt geïnteres seerd zijn." Prettig voor al die werkgevers die stapels cv's en mo- tivatiebrieven ontvangen, maar sommige kandidaten zullen dit juist met angst en beven tegemoet zien. Zeker ouderen die gewend zijn om de pen op te pakken om een sollicitatiebrief te schrijven. „Ook zij zullen mee moeten", zegt Vincent. Vooralsnog houdt Unilever de digitale procedure exclusief voor jongeren, maar dat zal op termijn veranderen. „Digitaal solliciteren en het digitaal werven is echt dé toekomst", verwacht Kylstra. Een aantal uitzendbureaus springt daar alvast op in. Zo heb ben Tempo-Team en Randstad een app ontwikkeld waar mee werkzoekenden in een paar stappen uitgelegd krijgen wat vi- deosolliciteren is. Toch zal de solli citatiebrief nooit helemaal ver dwijnen, denkt Britt van Capelle- veen van Yacht. „Iemands oplei ding, werkervaring en motivatie blijven relevant. Die informatie haal je niet uit één filmpje. Boven dien: voor een verkoper is hoe hij of zij zich presenteert belangrijker dan voor een ict'er." (Voorheen Stella Makadi Beach) Stella Di Mare Beach Resort au inclusive VERTREK NOVEMBER Serenity Makadi Tia Heights *r*r*r*r*r All Inclusive corendon.nl ©02375106O6 zaterdag 15 oktober 2016 filmpje Geen zweetdruppels of gestotter, geen ze nuwen over wat hij moest aantrekken voor de camera of wat hij zou moeten zeggen. Nee, Patrick Vrolijk (21, foto) uit De Lier ging zitten en had in een keer de opname klaar. „Ik ben niet zo snel ze nuwachtig. Ik vertel de kort wie ik ben en wat ik kan. That's it." De videosollicitatie deed hij via Red, de app van Tempo- Team. Het was zijn eerste videosollicita tie. En geloof het of niet: hij kreeg daarna zeven banen aange boden. „Je kunt wel zeggen dat dit een succes is", lacht hij. Hij werkt nu als vrachtwagenchauf feur bij Bakker in Barendrecht, een be drijf in groente- en fruittransport. Enige ervaring als chauf feur had Vrolijk niet. Wie naar werk zoekt, maakt een Sterker: zijn groot rij bewijs heeft hij nog maar een maand of vier op zak. „Ik was hiervoor manager bij een dierenspeciaal zaak, maar toen het werk ophield heb ik me omgeschoold. Als kind wilde ik al chauffeur worden, dus hoe leuk is dit?!" Hurghada heeft het alleniqaU Gem. aantal uren zon per dag Klimaat Hurghada Oktober November December Januari Februari Maart Ca. 50 meter van het prachtige witte zandstrand 5 zwembaden Spa Health Club Buffetrestaurant en 2 a-la-carterestaurants: Italiaans Indisch Dagelijks een gevarieerd programma (animatieteam) Beoordeeld met een 8.1 All Inclusive VERTREKNOVEMBER VERTREKNOVEMBER Aon het strand met een mooi huisrif Meerdere zwembaden Leuke animatie voor jong en oud Direct aan het strand Aquapark met V glijbanen Volop activiteiten voor jong en oud Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten per boeking. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 21