EB J üysrJsileri t O Familieberichten Hx- .4 4 V Pieter Cornelis Salomé Julien Alfons August van Vooren Richard Bracke 26 zaterdag 15 oktober 2016 4 f Cornelis Hartog kükookop fllensenlinq.nl Harm en Marieke van Steijn-Krijgsman 1 Vt Cor van Belois Rinus Bolier Cor Annie Minnaert-van Hootegem Dag lieve Ina Thea Maria Louisa van Dam Zondag 16 oktober zijn wij 12 1/2 jaar getrouwd! O-»-»- Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid Wij herinneren Cor als een vrijwilliger met een blauw-wit hart en blijven hem dankbaar voor alles wat hij voor onze vereniging heeft betekend. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Bestuur V.V. Groede Onverwachts is overleden de zorgzame man van onze zus, schoonzus,tante en oudtante. Veel sterkte gewenst met dit verlies Corrie en Ko Sien en Hary t Kees en Diane Ria en George achterneven en nichten Wij nemen vol trots, maar vooral ook lieel verdrietig afscheid van mijn lieve man, onze vader en opa. Hij was een fantastische man met een indrukwekkend leven en kij is rustig keengegaan. Officier in de Orde van Oranje-Nassau Rotterdam-Oversckie, Middelkurg, 16 augustus 1930 12 oktoker 2016 Middelkurg: Willy Elisaketk Hartog-Kok Asten: Pieter Hartog Jeannette Hartog-Van der Hoogt Sebastiaan Anne-Fleur Josephine Houten: Ellen Kaal-Hartog Hendrik Jan Kaal Joris Marthe Correspondentie adres: Arie van Driellaan 11 4333 CA Middelkurg Er is gelegenkeid om persoonlijk afsckeid te nemen van Cor op dinsdag 18 oktoker van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum H. Jokse, Backweg 2 (ackter de Torentijdweg) te Middelkurg. Aansluitend zal kier de afsckeidskijeenkomst voorafgaand aan de crematie worden gekouden. Na de kijeenkomst is er gelegenkeid de familie te condoleren in de ontvangkamer van voornoemd uitvaartcentrum. Heden overleed zacht en kalm onze geliefde broer en oom Groede, f Terneuzen, 31 juli 1930 13 oktober 2016 Groede: W. Salomé Oostburg: T.E. Salomé Neven en nichten Correspondentieadres: Provincialeweg 16 4503 GE Groede Een speciaal woord van dank aan allen voor de jarenlange liefdevolle zorg aan Piet. De crematie vindt in besloten kring plaats. Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden, kan men voor het sterven dankbaar zijn omdat het komt als een bevrijden In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma mevrouw weduwe van de heer Eduard Minnaert IJzendijke, 31 maart 1938 Oostburg, 12 oktober 2016 Annie overleed in WZC De Stelle, omringd door haar kinderen en gesterkt door het sacrament van de ziekenzalving. Ertvelde: Mieke en Dany Tempels-Minnaert Björn en Eline Pijnacker: Tonny en Marja Minnaert-de Kleyn Amber en Roy Ruben Oostburg: Christel en William Willems-Minnaert Sarah en Jasper Aardenburg: Michel Minnaert en Martine Moens Kevin en Nicol Christiaan, Louiza, Emma Marinka en Moses Esther Niels Haar zus en schoonbroer: Mieke en Joop Hofman-van Hootegem Haar neven en nichten Correspondentieadres: Reinaertstraat 27,4527CA Aardenburg De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 18 oktober 2016 om 10.30 u in de R.K. kerk Heilige Maria Hemelvaart, Weststraat 80 te Aardenburg. Gelegenheid tot condoleren in de kerk, na de uitvaartdienst. Annie wordt in beslotenheid gecremeerd. Met dank aan en waardering voor: de directie, het personeel en de vrijwilligers van WZC De Stelle, haarhuisarts Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Annie bij uitvaartverzorging 'De Nachtzon', Aardenburgkalseide 296 te Maldegem, dagelijks van 14.00utot 18.30 u zaterdag tot 17.00u. Niet op zondag. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl ENIGE KENNISGEVING Overleden Ina van de Sande-Letzer 16 februari 1947 13 oktober2016 weduwe van Han van de Sande moeder van Abel en Kim oma van Noa schoondochter van W. A. van de Sande-Wolf Correspondentieadres Padweg 43 4388 EL Oost- Souburg Gelegenheid om afscheid van Ina te nemen op dinsdag 18 oktober van 15.00 tot 15.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 Middelburg. Aansluitend willen wij haar herdenken, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Cathalina Salomon Altijd vrolijk en opgewekt, maar onafwendbaar, heeft hij de strijd moeten opgeven. We zullen hem nooit vergeten. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, in het bijzijn van zijn dierbaren is overleden onze vader, schoonvader, opa, broer, schoonbroer en oom weduwnaar van Westdorpe Rudy van Vooren f Zuiddorpe Linda en Herman van Hoecke-van Vooren Rheden Annemartien en Tiemen Familie van Vooren Familie van Dam Met dank aan het Zorgteam van 't Verlaet, voor hun bijzondere inzet. Westdorpe, 13 oktober 2016 Cor. adres: Vrouwstraat 4,4574 NT Zuiddorpe De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 18 oktober a.s. om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen aan de Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Daar de hoeveelheid wanne reacties, naar aanleiding van het overlijden van overweldigend was, zijn wij niet in staat u allen persoonlijk te bedanken. Uw vele lieve woorden van troost hebben ons enorm gesteund, waarvoor onze oprechte dank. Familie Bracke Sluiskil, oktober 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 210