DE STANDBOUWER DE WEGWIJZER ren zodanig op elkaar aan kunnen sluiten dat ze samen verder groeien. Dat is koren op de molen van de Goese wethouder Derk Alssema. „Met de huidige transport middelen en een paar muisklikken op de digitale snelweg, kunnen we in no time de hele wereld over. Maar we moeten niet vergeten wat we samen met onze buren kunnen bereiken. Groeien gaat uiteraard niet vanzelf. Het is belangrijk dat wan neer je met elkaar in gesprek bent, je ook vooral benoemt wat je gaat doen voor je het gesprek beëindigt en weer verder gaat." Netwerken Ondanks zijn drukke agenda maakt de wethouder elk jaar tijd om Contacta.nl -» Peter (ircfkcns legt meiers tapijt Cees ISolijn niaakl de beursroute Bezoekers kennis laten maken met ondernemers in Goes vindt Goes Marketing heel belangrijk. Een mooie aankleding met aantrekkelijke stands is voor een groot deel bepalend voor de uitstraling van Contacta.nl. Er zijn heel wat handen nodig om het tapijt neer te leggen en de stands op te bouwen. Holland Reklame en Stand- bouw uit Zeewolde heeft er een mooi project aan. „Op kantoor werken we voor Contacta.nl met vier man aan planning, projectmanagement en design. In het magazijn met zes en voor de uitvoering op de vloer tussen de vijftien en twintig", zegt Peter Grefkens. Peter en zijn team laten de beurstekeningtot leven komen. „Zonder bewegwijzering is het saai", vertelt Cees Bolijn van JMC Signmakers uit Brui- nisse. Elk jaar is de routing van de beurs anders. Het is de taak van JMC Signmakers om ervoor te zorgen dat de bewegwijzering zowel op de vloer als in de lucht in orde is. Ze doen ook de aankleding van de poort bij de ingang en enkele stands. Het is een klus met een strakke deadline, want Cees en zijn team kun nen pas aan de slag als de organisatie rond is. „Daarom werken ze met ons samen, wij hebben in ons bedrijf de capa citeit om het materiaal snel te maken en te leveren." PZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 133