'Ik krijg altijd nieuwe klanten na een bezoek aan de beurs' DE CITYMARKETEER Loes Meeuwfsse promoot de stad De ideeën die op papier ontstaan laat Peter Grefkens van Holland Reklame en Standbouw tot leven komen. „Wij doen de opbouw van de systeemwanden voor de instapklare stands en we leggen de hallen, zo'n 15.000m2, vol met tapijt. Het is een intensief project: van een aan tal contactmomenten per maand naar dagelijkse aanwezigheid net voor opleve ring van de beurs. We doen het al vijftien jaar met veel plezier." Jan Siemons van Relight helpt ook bij het opbouwen van de stands en levert diverse facilitaire zaken omtrent licht en geluid. „Het is een unieke beurs. Ik doe er altijd nieuwe contacten op, daar halen we ook weer opdrachten uit." Contacta.nl rust op de pijlers innovatie, kennis en prestatie. Jaarlijks is er een nieuw thema. Dit jaar is dat: samen groeien. Perry licht toe waarom dit juist nu zo toe passelijk is. „We laten de crisis achter ons en de economie groeit weer. Met de ont wikkeling van onder meer de Sluiskiltun nel, de nieuwe Zeesluis in Terneuzen en de komst van de marinierskazerne naar Vlissingen liggen er heel wat kansen voor Zeeland en het omliggende gebied. We springen dus in op de totale innovatie van Zeeland en willen met Contacta.nl iets bijdragen aan de economie." Zeeland, West-Brabant, Vlaanderen Aan ondernemers en bedrijven de vraag hoe Zeeland, West-Brabant en Vlaande- Contacta.nl werkt samen met een aantal kennispartners zoals stichting Goes Marke ting. De beurs trekt meer dan 24.000 bezoekers uit Goes en daarbuiten. Een mooie kans voor de stad om zichzelf te promoten. Loes Meeuwisse is voorzitter van stichting Goes Marketing. Het is volgens haar belangrijk bezoekers bewust te maken dat ze niet alleen op een mooi evenement te gast zijn, maar ook in handelsstad Goes. „De beurs is voor de bezoeker een goede gelegen heid om Goese ondernemers te ontmoeten en kennis te maken met hun gastvrijheid en ondernemingszin." JAN SIEMONS VAN RELIGHT II I DE ONDERNEMER ZATERDAG 15 OKTOBER 2016 PZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 132