I Holland Zingt Hazes is terug! T v-serie over Hendrik Groen SHOW CULTUUR 25 Het revalideren duurde langer dan verwacht, maar na anderhalf jaar is Erica Terpstra klaar om te gaan. Ze is alweer op verschillende trips geweest voor haar tv-programma. Bestel uw tickets op pzc.nl/hazes rica Terpstra (73) werd in 2014 opgenomen op de in tensive care vanwege een ernstige bacteriële infec tie in haar been. „Die kon den ze maar net onder de knie krij gen. Het was kantje boord", vertelde de presentatrice en oud-politica eer der. Na zeven weken ziekenhuis be gon een lange revalidatieperiode. „Het was een aaneenschakeling van malheur. Ik was lang afhankelijk van andere mensen en had geen re gie over mijn dagelijks leven. Voor ie mand die altijd heel actiefis, was dat moeilijk. Ik moest helemaal op nieuw leren lopen. Familieleden hiel pen me, elke dag opnieuw. Steeds zette ik weer een stapje verder. Zon der hen had ik het niet gered." Terpstra kan weer los lopen en staan en leunt voor langere afstan den op een stok. Met een personal trainer oefent ze nog altijd dagelijks op de Boulevard van Scheveningen, de Haagse badplaats waar ze woont. Jubelend: „Maar ik kan weer rei zen! Ik duik overal in en geniet daar mateloos van. Ze moeten me wel eens tegenhouden als ik te enthou siast ben. In het buitenland is er ie mand mee die een oogje in het zeil houdt. Heel zorgzaam, net als de he le crew van het programma. Het voelt als familie." Ze is alweer in Hongkong en Suriname geweest. Dinsdag stapt ze opnieuw in het vliegtuig voor haar Omroep Max-pro- gramma Erica op Reis. Ditmaal gaat ze naar Myanmar. „O man, wat ver heug ik me daarop. Dit stond al heel lang op mijn bucketlist." Terpstra maakt voor Erica op Reis nog twee rei zen: naar Israël en naar Colombia. De eerste uitzending is vrijdag 11 no vember op NPO1. Vrijdag 24 maart 2017 I Ziggo Dome Amsterdam t-V' vrijdag 14 oktober 2016 'Ik kan weer reizen! Gudo Tienhooven Erica Terpstra verheugt zich op de volgende reis. foto max MAX-serie Dokter Deen met Mo nique van de Ven stopt na het ko mende vierde seizoen om plaats te maken voor een nieuwe twaalf delige serie met André van Duin. De reeks is gebaseerd op het boek Pogingen iets van het leven te maken: Het geheime dagboek van Hendrik Groen. In dit fictieve dagboek beschrijft het persona ge Hendrik Groen zijn leven in een Amsterdams bejaardenhuis. Behalve voor Van Duin zijn er ook rollen voor Olga Zuiderhoek en Kees Hulst. Het trio speelde eer der samen in de theatervoorstel ling The Sunshine Boys. Het nieuws van de dramaserie werd gisteren bekendgemaakt tijdens een najaarspresentatie van Om roep MAX. Daar werden meer nieuwe programma's aangekon digd. Zo worden in de realityserie Gouden Jaren bekende Nederlan ders op leeftijd gevolgd die door Indonesië reizen, onder wie Wille- ke van Ammelrooy, Ben Cramer, Sandra Reemer en Noraly Beyer. Uniek in Nederland: hologram van André Hazes tijdens jubileumeditie! Kom naar de 5e editie van Holland zingt Hazes en herleef het onnavolgbare 'Hazes gevoel'. Een keur aan bekende artiesten zuLlen de hits van Hazes tijdens een 2 uur en 45 minuten durend concert ten gehore gaan brengen. Maar het meest bijzondere optreden dit keer is... dat van de legende zelf! Door middel van de allernieuwste hologramtechnieken zal de Levensechte illusie worden gewekt dat André Hazes zelf op het podium in de Ziggo Dome staat! Tijdens dit groots opgezette concert wordt de Ziggo Dome omgedoopt tot de grootste kroeg van Nederland. Dat wordt luidkeels meezingen met de bekendste hits van de legendarische volkszanger. Hazes nog één keer zien? Mis het niet! Bestel snel uw tickets voor dit geweldige spektakel! *Prijzen zijn excl. servicekosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 83