x 5 Kleine woningen voor een interessante prijs M KIJK VERGELIJK Het kippenhok is een kopie van het praathuis op het Havenplein niet. De meeste decoraties komen van de kringloopwinkel. De bank is speciaal voor ons gemaakt. Die vin den we mooi, maar we hebben er zelf niets voor hoeven doen." Kluswerk Dat een huis nooit echt af is, weet het stel maar al te goed. Er valt altijd wel iets te doen. Erik: „Het kluswerk is voor Adriaan; ik ben niet handig. Ik ben ooit bezig geweest met het drempeltje van de keuken naar de woonkamer, maar dat project mis lukte." „Sindsdien is er niets meer aan ge daan", bevestigt Adriaan. „In de af werking van kleine klusjes zijn we slordig. Zo sluit bij de meeste men sen een lamp netjes aan tegen het plafond. Bij ons niet." „Maar daar lij den we niet onder", benadrukt Erik. Als hij een minpunt over hun woonplek moet opnoemen, hoeft Erik niet lang na te denken. „Ik vind het kippenhok afschuwelijk", zegt hij. „Het is te groot en lelijk. De kip pen hebben er de ruimte in, maar waarom moet zo'n hok een punt dakje hebben?" Adriaan daarentegen is juist blij met dat hok. „Het was vorig jaar on derdeel van het decor in het Stallands Spektakel. Het hok is een kopie van het praathuis op het Havenplein in het dorp." Kunstwerken De door een heg omringde tuin is rij kelijk gevuld met kunstwerken van Adriaan en biedt alle privacy. „We kunnen hier naakt in de hangmat gaan liggen en niemand die het ziet", zegt Erik lachend. Adriaan: „Ik hou van die vrijheid en de rust. Dit huis is aan alle kanten vrij." Erik mist af en toe de mogelijkhe den van de grote stad. „Voor mij zou deze plek helemaal compleet zijn als ik de voordeur kon openen en dan een tram kon horen. Het huis is fan tastisch, maar het zou pas echt ge weldig zijn als het midden in Am sterdam zou staan." Even voorstellen 1 1 T -ÏT vrijdag 14 oktober 2016 Adriaan (rechts) en Erik Vroegop zijn trots op de sfeer die hun huis uit straalt. FOTO'S JAN STADS Wir® rustig dorp —Adriaan Vroegop Erik Vroegop (51), psychiatrisch ver pleegkundige bij GGZ in Halsteren Adriaan Vroegop (48), freelance florale vormgever en kunste naar vanuit zijn atelier aan huis Sint-Maartensdijk Adres: Oostvest 37 Prijs: €99.900 k.k. Bouwjaar: 1877 Kenmerken: Hoek woning op een per ceel van 191 vier kante meter eigen grond. Het huis is in 2015 gemoderni seerd. Twee slaapka mers, berging, over dekte carport en ri ante tuin op het oos ten. Sint-Annaland Adres: Weststraat 17 Prijs: 89.500 k.k. Bouwjaar: 1914 Kenmerken: Half vrij staande woning in dorpskern met per ceeloppervlakte van 97 vierkante meter. Voorzien van een schuur, een keuken met inbouwappara- tuur en een badka mer met ligbad en aparte douche. Scherpenisse Adres: Lage Markt 14 Prijs: 99.500 k.k. Bouwjaar: 1863 Kenmerken: Tussen woning op loopaf stand van de polder met 151 vierkante meter eigen grond. Twee ruime slaapka mers, ruime achter tuin en berging. Ovezande Adres: Hoofdstraat 49 Prijs: 74.000 Bouwjaar: voor 1906 Kenmerken: Voor malig snoep-sigaren- winkeltje 'Dora' in het centrum van het dorp. De woning heeft één ruime slaapkamer, en biedt ruimte een tweede te realiseren. fP*'"- Middelburg Adres: Vogelstraat 9 Prijs: €119.000 k.k. Bouwjaar: 1901 Kenmerken: Karak teristieke woning met één ruime slaapka mer en sfeervolle houtkachel in de woonkamer. Aan bouw met keuken biedt toegang tot tuin met overkapte berg ruimte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55