Familieberichten Jacobus Pouwelse Pieternella Johanna Huissoon-Almekinders COLOFON Familieberichten Plonie Raas Nel Huissoon-Almekinders kükookop fllensenlinq.nl Ik ben de Opstanding en het Leven wie in Mij gelooft zal leven ook al is hij gestorven Joh 11:25 Plotseling en voor ons onverwacht is overleden onze broer, zwager en oom Ko in de leeftijd van 76 jaar Zijn leven is veilig in Gods hand Jan Pouwelse Maarten en Nel Pouwelse Jaan Pouwelse Willem en Leine Pouwelse Jo van Rooijen Janneke Pouwelse Wim Louws (achter-) neven en nichten Broers en zussen in herinnering: Dingeman Pouwelse Miene en Arie Janssens Loura Pouwelse Kris van Rooijen Joost Pouwelse Kees en Nel Pouwelse Nel Louws 12 oktober 2016 Noordkerkepad 29 4361 CH Westkapelle De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 18 oktober om 11.00 uur "Bij de Koster" (het Jeugdgebouw), Markt 65 te Westkapelle. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd gebouw. dl Ik raad u; mijn oog is op u. Psalm 32 vers 8b Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar ook dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden onze zus, tante en oud-tante weduwe van Maarten Johannis Huissoon 28 februari 1921 - 11 oktober 2016 'Tante, je had een hart van goud Heinkenszand: A. Meijaard-Almekinders Kees en Marina Naomi en Daan Wilco Marjolein Jan en Sanny Patrick en Jenny Niels Ella en Michiel Wuppertal (D): L. Overgauw-Almekinders H. Schroder Hanneke en Michael Heinkenszand Woonzorgcentrum Dijkstede Correspondentieadres: Dokter Vosstraat 5 4471 CW Wolphaartsdijk Tante is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren en persoonlijk afscheid van haar te nemen op zondag 16 oktober van 16.15 tot 17.00 uur op het huisadres. Kamilleplein 48 te Heinkenszand. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Geen bloemen. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze jongste zus, schoonzus en tante 's-Heerenhoek, 25 juli 1952 f Goes, 12 oktober 2016 Lewedorp: 's-Heerenhoek: Goes: Kwadendamme: Heinkenszand: Breda: 's-Heerenhoek: Goes: 's-Heerenhoek: Marie en Piet f Sien en Arjaan f Adrie en Nellie Maatje en Fons f Lau en Corrie Catharien en Ad Corrie en Lou Mientje Agnes en Kees Neven en nichten Onze dank gaat uit naar de huisartsen Ingelse en Theune, Thuiszorg Allévo en het personeel en vrijwilligers van Hospice Het Clarahojje voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging van Plonie. Correspondentieadres: Deken Tomaslaan 29, 4453 AK 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden dinsdag 18 oktober om 10.30 uur in het uitvaartcentrum van uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de plechtigheid is er van 10.00 tot 10.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Plonie te nemen. Na de uitvaartdienst is er in bovengenoemd uitvaart centrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met respect nemen we afscheid van onze dappere tante Nel Namens alle neven en nichten: Cathrien Huissoon 11 oktober 2016 -s. Overtoom TJZZD Groen vrijdag 14 oktober 2016 15 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Juist bij een overlijden heeft u een uitvaartverzor ger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Die kan bogen op een jarenlange erva ring. Die weet dat juist de kleinste details zo belang rijkzijn. Onze mensen staan klaar als het nodig is. UIT VAARTVERZORGSTERS Uitvaart Zorgcentrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon 4382 XW Vlissingen www.uzzl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50