Üi/arJeiler) 'f' Familieberichten cAfcwzo Ineke Bergmans Jacobus Meulmeester 14 vrijdag 14 oktober 2016 kükookop 0 fflensenlinq.nl Ineke Bergmans-van Akkeren Jill, Jake VAN KAAM - HAGENAAR - Qy/JieA - Rinus Bolier Ludovicus Franciscus Berkman Louis Louis Berkman Leendert Marinus Guiljam Leen Guiljam Ko J Intens dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde en zorg die zij ons heeft geschonken, delen wij u verdrietig mede, dat na een afnemende gezondheid is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, oma, zus en tante 21 september 1944 11 oktober 2016 Leo Bergmans Mariam en Gerwin Jan van Akkeren f en Tess Ilona, Rob Fred en Sandra Nick, Sven Westerzicht 701 4385 CD Vlissingen U kunt nog even bij Ineke zijn op zondag 16 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Wij nemen in besloten kring afscheid van Ineke. Onze dank gaat uit naar het team van het Sint Jans hospice de Casembroot in Middelburg voor de goede zorg en begeleiding. Het doet ons verdriet dat is overleden onze lieve vriendin Wij zullen haar warmte en oprechte vriendschap heel erg missen. We wensen Leo en familie veel sterkte toe. Tiny en Rinus Vredig in haar slaap is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Onderscheiden in de Orde van Oranje- Nassau weduwe van J.D. van Kaam Goes, 2 juli 1921 t Vlissingen, 12 oktober 2016 Marij Ruijten-van Kaam en Rie Ruijten Johan van Kaam en Margo Wisse Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Seissingel 26 4334 AA Middelburg De crematie zal plaatsvinden in besloten kring. Geschokt, vol ongeloof en verdriet. Onze vriend Is toch nog plotseling overleden Spontaan, vol levenslust, altijd bereid om een ander te helpen en een plezier te doen. Wij zullen je héél erg missen. Je eigenste clubje Jo en Simone Flip en Marja Sas f en Ineke Jan en Marleen Simon en Martine Alle kinderen en kleinkinderen Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen Mijn hulp is van den Here, die hemel en aarde gemaakt heeft. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor alle liefde en warmte waarmee hij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Louis Terneuzen, 5 mei 1933 Middelburg, 12 oktober 2016 Marie Berkman - Bakker Hannie en Mario Ricardo en Viviën, Louise, Shannon Marlou en Stefan, Mayson Adje en Valentina Marvin en Lena Anna-Chantal en Tarkan Merwin, Quintin Wij willen het "Zorgteam Dauwendaele Oosthet team van dokter Roest, DeVleugelnoot" en het "Getij" bedanken voor de goede zorg en opvang van Louis. Tappershofstraat 13 4337 VK Middelburg Zondag 16 oktober van 14.00 uur tot 15.00 uur kunt u afscheid nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Maandag 17 oktober om 12.30 uur is er een afscheids- dienst in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Om 13.30 uur zal de begrafenis plaatsvinden, waarna u aansluitend de familie persoonlijk kunt condoleren in de condoleanceruimte van de Algemene Begraafplaats. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom, man van onze oudste zus en schoonzus in de leeftijd van 83 jaar. Bolnes Brita en Rinus Bakker Goes Margriet en Bram Bouwense Kamperland Suus en Ko Bakker Serooskerke Annie en Ko Francke Neven en nichten We bidden God om bijstand voor Marie en de kinderen. 12 oktober 2016 Verdrietig, maar trots op wie hij was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en overgroot-opa echtgenoot van Maria Janna Jacomina de Waard - Lid in de orde van Oranje-Nassau - in de leeftijd van 79 jaar. M.J.J. Guiljam-de Waard Marion en Eddy van Gassen-Guiljam René en Mirjam - Julian, V Angeleen Terneuzen, 12 oktober 2016 Lindenstraat 11 4581 BM Vogelwaarde De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 17 oktober om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Enkel schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Bedroefd nemen wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom echtgenoot van Mia Guiljam-de Waard Rilland-Bath: Jannie en Ad in herinnering Sprang-Capelle: Adri en Marie Neven en nichten Terneuzen, 12 oktober 2016 Met verdriet geven wij u kennis dat door de HEERE na een langdurige ziekte uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 71 jaar. Stien en Gillis de Nooijer - Meulmeester Klara en Wint en kinderen Leo en Jolanda en kinderen Blaas en Geert Meulmeester - de Ridder Lennard en Jannie en kinderen Esther en Joan en kinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, afdeling "Thuiszorg" en de huisarts R.D.M. de Kuyper voor de goede en liefdevolle verzorging. Arnemuiden, 13 oktober 2016 correspondentieadres: Prinses Margrietstraat 10 4341 GH Arnemuiden De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op maandag 17 oktober om 11.15 uur in verenigingsgebouw "Rehoboth", achter het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente aan de Markt te Arnemuiden. Aansluitend zal omstreeks 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Rehoboth". Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 49