Oyer tea Baricriien IDensenlinq.nl Familieberichten üya/Jadsri kükookop (Densenlinq.nl COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio We staan niet altijd stil bij het woord "samen Maar het is een groot gemis als "samenuitje leven is Intens verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve broer, schoonbroer, vriend, oom en neef Eddy Vermandei Koewacht, 20 september 1938 t Hulst, 10 oktober 2016 weduwnaar van Marie-Louise Malcontent in liefde verbonden met Fini Vermeulen Familie Vermandei Familie Malcontent Familie Vermeulen Hulst 10 oktober 2016. Correspondentieadres: Janseniuslaan 54,4561 NN Hulst. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 15 oktober om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steen straat 2 te Hulst, waarna wij hem vergezellen naar zijn laatste rustplaats bij Marie-Louise op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Afscheid van Eddy nemen is mogelijk vrijdag 14 oktober van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Spoorweg 4 te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Speciaal een woord van dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Blaauwe Hofke 134 te Hulst. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Mari van der Klooster Het adres voor een respectvoh afscheid. Lieve ome Eddy, we missen je! Piëta Harry, Enzo, Noa, Luna, Sandra Martijn, Lars, Isa, Joep Gieke, Max, Eva, Loe. Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande woensdag 12 oktober 2016 15 Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van een goede vriend Wij wensen Miriam en familie heel veel kracht en sterkte toe. Dennis en Astrid, Caren, Denny en Loes, Gommert en Anita, Annelies, Pieter en Ankie, Bertje en Lydia, Ron en Anke, Jacco en Kyra, Tibbout en Leny, Pieter en Carla, Jacco en Yvonne, Barry en Karin, Peter en Manuela, Eddy, Robbin en Janine, Bommel en Elene, Jos en Antonina, Remco, Jan en Marlies, Van B, Mark en Cristel, Tonny en Nancy, Ralf en Rilana, Nick en Margot, Jos, Martin en Ineke, Paul en Petra, Rene en Marja, Peter en Astrid, Johnny en Rebecca, Eddie, Rene en Trudie, Jeroen en Sylvia ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonCijhe uitvaart begeleiding Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats Zoeken volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 82