Golden Tulip reiskatern.nl All Inclusive Cruise Middellandse Zee XL reiskatern.nl 2-dagen Voordelig genieten in Zoetermeer Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Vanaf Vertrekdata Prijzen 12- of 13-daagse cruise incl vele extra's 1049,- 3 •t's =tBL< 2-dagen Voordelig genieten in Zoetermeer Het totaal gerenoveerde Golden Tu lip Zoetermeer - Den Haag is een schitterend modern 4 sterren hotel gelegen in Zoetermeer, aan de rand van Den Haag. Door de ligging van het hotel nabij de A12 en direct te genover het NS station is de bereik baarheid uitstekend. Data prijs per persoon 12 okt. -18 dec. 2016 zo-do €34,50 12 okt. -18 dec. 2016 vr-za €32,50 18 dec. 2016-5 ma. 2017 €32,50 Alle dagen. woensdag 12 oktober 2016 Het hotel beschikt over nieuwe en mo derne kamers die van alle gemakken zijn voorzien. Alle kamers zijn voorzien van een regendouche en koffie- en theefaciliteiten. Verder beschikt Golden TulipZoetermeer-Den Haagovereen gezellige bar en een eigentijds restau rant Bogatti's waar genoten kan wor den van een uitgebreid ontbijtbuffet, een heerlijke lunch of een culinair diner. Daarnaast beschikt het gehele hotel over gratis in internet. Combineer uw verblijf met een bezoek je aan Den Haag ofwel 'de beste bin nenstadvan Nederland' meteen uniek winkelaanbod, gezellige terrasjes en het eerste museum van Nederland, het Mauritshuis. Het Mauritshuis toont het beste van de Nederlandse schil derkunst uit de Gouden Eeuw. Wilt u toch liever meer ontspanning? Het be kende Sauna, beauty en Wellnessre- sort Elysium ligt op nog geen 15 minu ten afstand. Naast de vele sauna's en baden kunt u uzelf daar ook laten ver wennen met een van de vele internati onale beautybehandelingen en mas sages. U bevindt zich daar in een ware oase van rust. 2-dagen Voordelig genieten in Zoetermeer 1 overnachting in een nieuwe comfort kamer lxuitgebreidontbijtbuffet DenHaagShoppinggids Gratis parkeren Op basis van beschikbaarheid m.u.v. feestdagen. 1-persoons toeslag: €30,00 op de arrangementsprijs. Excl. toeristenbelasting a 3,10 p.p.p.n. Meer informatie en boeken: Ga voor 2-dagen Voordelig genieten in Zoetermeer naar onze website reiskatern.nl/pzc/gtzol601 Boeken kan uitsluitend rechtstreeks bij het hotel via 079 - 320 3160 of reservations@goldentulipzoetermeercentre.nl NORWEGIAN Incl. vliegreis per KLM, transfers en 12- of 13-daagse cruise metvolpension Incl, Ultimate Drinking Package t.w.v $869 Gratis 250 min. internet per hut bij verblijf in buiten- of balkonhut Keuze uit 2 prachtige routes Nieuw, v.a. p.p Geniet deze winter van een fantastische cruisespecial op de stijlvolle 4-sterren Norwegian Spirit van de toprederij Norwegian Cruise Line! Inclusief vliegreis per KLM, alle transfers én vele extra's. Naast het verblijf aan boord van het cruiseschip o.b.v. volpension ontvangt u nu tijdelijk gratis het Ultimate Drinking Package t.w.v. 869 incl. fris drank, bier, sterke dranken, cocktails en wijn (tot 15 per glas)! Indien u een buitenhut of balkonhut boekt, ontvangt u per hut ook nog eens 250 minuten gratis internet! Én naast al deze extra's krijgt u als lezer van deze krant nog eens 50 p.p. éxtra korting*! Zoveel voordeel laat u toch niet liggen? Reisprogramma Tijdens de koude Nederlandse winter maanden vaart dit cruiseschip 2 prach tige routes langs vele hoogtepunten van de Middellandse Zee. Tijdens de 13-daagse cruise vaart u o.a. naar het Marokkaanse Casablanca, het bloe- meneiland Madeira en de Canarische eilanden Gran Canaria, Tenerife en Lanzarote, Wanneer u boekt voor de 12-daagse cruise bezoekt u o.a. Mallorca, de havenstad Marseille, Toscane, Malta en kunt u vanuit Civitavecchia het histo rische Rome met al haar hoogtepunten bezichtigen! Norwegian Spirit De 4-sterren Norwegian Spirit biedt een enorm veel faciliteiten waardoor u zich niet snel zult vervelen! Aan boord treft u o.a, een theater, Spa en fitness centre, golf driving-range, observation lounge, sfeervolle bars en maar liefst 16 verschil lende eetgelegenheden waarbij u volgens het geliefde Freestyle Cruising concept zelf bepaalt waar, wanneer en met wie u eet! Inclusief Vliegreis Amsterdam - Barcelona v.v, per KLM incl. 10 kg handbagage per persoon Transfers 12- of 13-daagse cruise per Norwegian Spirit met verblijf in een binnen-, bui ten-of balkonhut AU Inclusive Cruise Middellandse Zee XL binnenhut buitenhut balkonhut 21 jan. v.a. 1099 v.a. 1239 v.a. 1519 2feb. v.a. 1049 v.a. 1179 v.a. 1429 *De korting is reeds in bovenstaande prijzen verwerkt Verzorging aan boord o.b.v. volpension (incl. ontbijt, lunch en diner) Ultimate Drinking Package (incl. alle frisdrank, bier, sterke dranken, cock tails en wijn (tot 15 per glas) Gratis internetpakket t.w.v. 125 (250 minuten) per hut bij boeking van een buitenhut of balkonhut) Havengelden Luchthavenbelastingen Voorwaarden: Prijzen zijn op basis van 2 personen per hut en onder voorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen, excl. ruimbagage voor de vliegreis, fooien/ servicebijdrage, optionele excursies en entreegelden, administratiekosten 25 per boeking en 2,50 bijdrage Calamiteitenfonds. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Stip Reizen via 088-70 70 600 o.v.v. Lezersreis Wegener Voor meer informatie zie: www.stipreizen.nl/iezersreis Marseille Barcelona Valencia Mallorca 12 dagen Vertrek 2 feb. Meer informatie en boeken: Ga voor All inclusive Cruise Middellandse Zee XL naar onze website reiskatern.nl/pzc/stip1602 of bel met Stip reizen via 088 - 7070600 1 overnachting in een nieuwe comfort kamer lx uitgebreid ontbijtbuffet Den Haag Shopping gids Gratis parkeren 13 dagen Vertrek 21 jan. Valencia i Funchal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 41