Oi/artea 'b Familieberichten Josef Zorg J^ancfacHt Aspect COLOFON Familieberichten Katsman Mari van der Klooster ïïmikl ïmU 11 v.a a rtëo rg 24.12.1960 05.10.2016 Mari van der Klooster Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega Mari van der Klooster Met grote inzet en toewijding is hij de afgelopen jaren voor ons bedrijf werkzaam geweest. Wij herinneren Mari als een sympathiek en betrouwbaar mens. Wij zullen zijn collegialiteit, inzet en betrokkenheid in dankbare herinnering houden en wensen zijn vrouw Miriam, familie en dierbaren veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers Mourik Vlissingen B.V. Vlissingen, 11 oktober 2016 Mari van der Klooster -Joey- Joey Katsman 25 jaar uitvaartverzorging op "Noord- en Zuid-(BeveCand DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR! voor een persoonCijfce uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvoCafscheid. Klazien Nas - van der Meer Weduwe van Jan Nas "Wat er ook komt, zal komen en als het komt zullen we ermee omgaan." Vol bewondering hoe hij deze heftige, korte strijd is aangegaan, heeft onze lieve, sterke en moedige Mari ons los moeten laten Miriam van Berkel Rita en Jan Gisela en Joost Arjan en Paulien Roan, Senne Martin en Intira Koopmansvoetpad 33 4388 AS Oost-Souburg De uitvaart heeft inmiddels plaatsgevonden. Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van een goede vriend Wij wensen Miriam en familie heel veel kracht en sterkte toe. Dennis en Astrid, Caren, Denny en Loes, Gommert en Anita, Annelies, Pieter en Ankie, Bertje en Lydia, Ron en Anke, Jacco en Kyra, Tibbout en Leny, Pieter en Carla, Jacco en Yvonne, Barry en Karin, Peter en Manuela, Eddy, Robbin en Janine, Bommel en Elene, Jos en Antonina, Remco, Jan en Marlies, Van B, Mark en Cristel, Tonny en Nancy, Ralf en Rilana, Nick en Margot, Jos, Martin en Ineke, Paul en Petra, Rene en Marja, Peter en Astrid, Johnny en Rebecca, Eddie, Rene en Trudie, Jeroen en Sylvia In gedachten bij jou. Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van de echtgenoot van onze collega Miriam We wensen Miriam en familie heel veel sterkte toe Collega's afdeling interne geneeskunde woensdag 12 oktober 2016 15 Hij heeft de rust gevonden Hij overleed in de leeftijd van 49 jaar. Jan en Marleen Katsman Darren Katsman Angelina en Didier, Rafaël 'You'll never walk alone' Joey is afgelopen dinsdag in besloten familie kring gecremeerd. Een bijzonder mens, een bijzonder leven... We wensen zijn familie veel sterkte toe. Cliënten en medewerkers van afdeling 23 De zekerheid voor een waardig en betaalbaar afscheid! T 0113-23 15 77 M 06-512 774 73 roeland-uitvaart.nl info@roeland-uitvaart.nl ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle Verdrietig, maar dankbaar voor een lang leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma 26 juli 1928 - 1 1 november 2016 Patrick Nas, Ellen Kambier Perry Nas Deborah Nas, Mohamed Kazem, Jordan Ramsey Kazem De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 13 oktober om 16:00 in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar het verzorgende personeel van Zorgzuster en WVO Zorg voor de goede zorg de afgelopen jaren. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 40