üi/sfJailsri Familieberichten O IHensenlinq.nl Leuntje Davina Wandel-van Klinken 14 woensdag 12 oktober 2016 Frans Pieter Jacobus Doeleman Harmina Meijer-Dillingh Corien de Beste Adriana de Jonge-Hoek van Dijke -Ad- Ad de Jonge-Hoek van Dijke Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Ad de Jonge-Hoek van Dijke Broers, zussen en schoonzussen De Jonge, neven en nichten Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze buurvrouw Ad de Jonge- Hoek van Dijke Wij wensen de familie heel veel sterkte toe de buren Mevr.Rijk- de Winter Jaap Remijn Johan en Joke Rijk, Marloes, Wouter en Lisanne Overleden op 8-10-2016 onze goede vriend Jaap Kok Hij was als een oom voor ons We zullen de bezoekjes op de zondagmorgen erg missen Wim en Connie Kievit-Tramper Meivin en Ricardo Respect en waardering voor de warme betrokkenheid en vriendschap. Ad de Jonge - Hoek van Dijke buurman, Jan van Doorn Wees niet bevreesd, wanneer de nacht gaat vallen, wees niet bevreesd, wanneer het donker zvordt, hier is mijn hand. Ik houd u vast. Nel Benschop Dankbaar dat ze zolang bij ons mocht zijn hebben we, met veel bewondering en respect voor haar kracht, afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder en oma Leny Nieuwerkerk, 5 augustus 1927 t Zierikzee, 9 oktober 2016 Joke en Dick Schrauwen Lisa en Tom Zierikzee, 's Heer Lauwendorp 23 Correspondentieadres: Hoge Nes 11 2995 VG Heerjansdam De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 14 oktober om 13.00 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaatshebben op de begraafplaats aan de Muye- weg te Nieuwerkerk. Voor de dienst is er van 12.00 tot 12.45 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. kijk ook op A smile is the prettiest thing you can wear.. 04-05-1963-07-10-2016 Een glimlach, zomaar een belangstellend praatje onder het genot van een bakje koffie; dat was Corien bij uitstek. Een gezelligheidsmens pursang. Corien wist overal vlug haar sociale netwerk op te bouwen en vriendschappen te sluiten. Het gemis op woonlocatie Ovezande - haar laatste woonplaats - zal dan ook duidelijk voelbaar zijn. Corien, we zullen je missen. Team Ovezande en alle medewerkers en cliënten van Zeeuwse Gronden. Laat mij rustig slapen Zevenbergen, 2 juni 1942 t Vlissingen, 9 oktober 2016 We hielden veel van hem. Francien Doeleman-van Luijk Reinder en Marieke 7 Nuno Marije en Vincent Correspondentieadres: Westerzicht 518 4385 BS Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 14 oktober om 13:30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar alle mensen die ons de afgelopen jaren liefdevol hebben bijgestaan in de zorg voor Frans. Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben we afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma echtgenote van Johannes Bernardus Meijer, overleden 11 april 2012 Goes, 6 oktober 2016 Gasselte, 11 mei 1920 Velp: Pietra Janssen-Meijer Hans Janssen Harm en Corinne Hanna Goes: Greet Tamminga-Meijer Sjoerd Tamminga, in liefdevolle herinnering Jorrit en Janneke Femke en Jeroen Nienke, Benthe Eersel: Gea Brekelmans-Meijer, in liefdevolle herinnering Frank Brekelmans Doortje Snieders Lotte en Arjen Hidde, Bas Pieter en Marleen Guus Wij willen het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo bedanken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Vinkenlaan 22, 4461 RG Goes De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden. "Als iets liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde" Na een bescheiden maar liefdevol rijk leven is, na een kort ziekbed, overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder, oma en omi *Heinkenszand, 11 augustus 1934 tHeinkenszand, 10 oktober 2016 Rinus Jaap en Marjet Joost en Nadia, Bente Anne en Arno Lotte Joyce en Jacques Tjallina en Jacco Ronald en Clarinda Boy Roos Fleinkenszand, Dorpsstraat 72, 4451 AC De afscheidsviering, waarbij u welkom bent, wordt gehouden op vrijdag 14 oktober om 13.00 uur in de Heilige Blasiuskerk aan de kerkdreef 4 te Heinkenszand. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in Brasserie "Stelleplas", Stelleweg 5 te Heinkenszand. Tevens is er, direct na de dienst, gelegenheid voor een laatste groet aan Ad in het mortuarium naast de kerk. De crematie vindt plaats in besloten kring. Het doet ons verdriet dat is overleden, de medeoprichter van "De jonge-Hoek van Dijke", Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Namens alle collega's en medewerkers Heinkenszand, Schouwersweg 7 In verband hiermee is de winkel van De Jonge-Hoek van Dijke op vrijdag 14 oktober vanaf 14.30 uur gesloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 39