je hebt gestemd' ZEELAND 9 PZC ONLINE Frija Nickelsen @Frija_Sims 'Send in the clowns' krijgt zo een heel andere betekenis! Je krijgt de sleutel van je vakan tiehuisje niet voor je op de Oos terschelde hebt gestemd, bij wij ze van spreken." Op die manier worden tal van organisaties ge vraagd hun klantenbestand te be naderen. De drie mooiste natuurgebie den van Nederland krijgen 300.000 euro om de kwaliteit en de toegankelijkheid te verbete ren. Een vakjury zal nog een vier de winnaar aanwijzen. Het geld is niet de enige drijfVeer om te willen winnen, stelt Schön- knecht. De mooiste natuurgebie den worden in binnen- en bui tenland gepromoot als iconen van de Nederlandse natuur. „Daar profiteert niet alleen het nationaal park van, maar ook al les eromheen, zoals het Waters noodmuseum en recreatieonder nemers. En het past natuurlijk helemaal in het provinciale be leid om Zeeland zichtbaar te ma ken en om onze natuurgebieden te ontsluiten." woensdag 12 oktober 2016 —Twee enge clowns stonden zondagmiddag met een zaag en mes plots voor Gino (8) en Riona (10) uit Almere. Ze ren den weg en vertelden het hun ouders. Die hielden samen met de politie een klopjacht op de 'horrorclowns'. Ze wer den niet gevonden. De politie neemt de zaak hoog op. Wilco Jacobusse: „we gaan natuurlijk voor de eerste plek." foto dirk jan gjeltema COOLE STUNTS De Zeeuwse kitesurfer Anne- lous Lammerts heeft een nieu we video uitgebracht, waarin ze veel trucs laat zien. De op names zijn gemaakt in Hood River, in de Amerikaanse staat Oregon. Daar won de Schouwse afgelopen zomer ook een internationaal toer nooi. Kijk op pzc.nl/video of like onze Facebookpagina facebook.com/De.PZC TWITTER Wat zijn de vijf mooiste plekken in het Nationaal park Oosterschelde? Woordvoerder Wilco Jacobusse lepelt zijn lijstje zonder enige moeite op. Absolute favoriet: 1. het havenhoofd in Zierikzee (weidsheid, zicht op Zeelandbrug en bruinvissen). Daarna volgen: 2. Ratte- kaai in Rilland (schorren, soort klein Saeftinghe), 3. Neeltje Jans (duinen), 4. Zuidkust van Schouwen (vogels) en 5. de inlagen op Noord-Beveland. Carla Schönknecht hoopt op veel stemmen voor de Oosterschel de. FOTO RUBEN 0REEL UW REACTIE 'Als je de kans krijgt om als starter wat te vinden ja... maar als de huizenprijzen zo stijgen door het tweede woningbe- leid in de kustdorpen, ben je gauw klaar als starter', zegt Dees de Smet op Facebook. Hij reageert op het artikel: 10 redenen om in Zeeuws-Vlaan- deren te wonen. '1 ding verge ten ze...', schrijft Dion de Nooijer. 'België is dichtbij voor het goedkope tanken.' ONLINE TOP 5 1.10 redenen om in Zeeuws-Vlaanderen te wonen 2. Eindelijk antwoord: schoten Duitsers of Fransen in 1940 Middelburg in brand? 3. Op straat gezette Zegers krijgt online bijval na 'jas- sen-stennis' 4. Grootste offerkuil uit Euro pa ligt op Walcheren 5. 'Alleen mediation kan nog helpen bij dossier Brouwersei land' Kijk op www.pzc.nl of O ©pzcredactie facebook.com/depzc ©pzcredactie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 34