VV SchipPer 4 ZEELAND Chiel Harten (26) in nieuw survivalprogramma SBS6 Duurzaam Bouwloket hielp al duizend mensen Chiel Harten uit Heinkenszand is deelnemer aan Queens of the Jungle, een televisieprogramma waarin luxebeesten moeten overleven in de jungle. moet laten tegenhouden." Want op zijn 22ste begint Harten als zelfstandig interieurstylist. Zijn persoonlijkheid valt dan op bij de media en Harten gaat werken bij de digitale tv-zender voor de LHTB-gemeenschap, OUTtv. Hier verschijnt zijn eigen reality- serie: Buitengewoon Chiel. Maar dat was nog niet genoeg. Ander halfjaar geleden begon hij een ei gen botoxkliniek, Dr. Harten Cli nics. Ondernemen is voor Harten in middels verleden tijd. Hij stort zich volledig op zijn tv-carrière. En hoewel die dus al even loopt, gaat het grote Nederlandse kijker spubliek vanavond pas kennis met hem maken. „Dat is toch wel spannend." Vroeger zat m'n haar geföhnd als dat van Beatrix. Dat doe ik nu niet meer Hoewel Harten al zeven jaar in Rotterdam woont, is hij nog regel matig in Heinkenszand. „Hier pak ik bij mijn ouders altijd even mijn rust." Al is er van too pro cent rust niet echt meer te spre ken. Harten: „Mijn ouders zijn prominente personen in Zeeland en in het medisch centrum van mijn vader gaat het vaak over mijn deelname. Iedereen is en thousiast." Het overleven in de jungle heeft de tv-ster veranderd. „Ik ben makkelijker geworden. Vroe ger zat m'n haar geföhnd als dat van Beatrix maar dat doe ik nu niet meer hoor." Eindigen als realityster wilt Harten niet. „Ik wil graag een pro gramma presenteren op een grote zender. Dan kan ik ook mijn se rieuze kant laten zien", aldus de ambitieuze tv-ster. „Er lopen ge sprekken dus jullie gaan nog van mij horen." Maar eerst gaan we Harten de komende weken vol gen tijdens zijn overlevingstocht in de jungle. En zullen we zien dat die antipluis voor het haar toch wel goed van pas kwam. „Ik heb daar de vlekken mee uit m'n shirt staan wassen. Helaas was de bus na een week al op." GOES Het Duurzaam Bouwlo ket heeft in het eerste jaar van zijn bestaan al zo'n duizend Zeeuwse woningeigenaren ge holpen. De online vragen gin gen vooral over zonnepanelen, HR-ketels, subsidiemogelijkhe den, isolatie en het vervangen van ramen en kozijnen. Het gratis energieloket is een initiatief van alle Zeeuwse ge meenten. Zij willen inwoners van de provincie stimuleren nog meer energie te besparen. Installateurs, aannemers en architecten op de website profi teren er ook van. De econo misch spin-off wordt tot nu toe geschat op een miljoen euro. 112 NIEUWS Beloning voor tip vernielingen aan auto's uitgeloofd P^fLITI E Mishandeling op Stadhuisplein Gewonde bij aanrijding Laat acht luxepoes jes een paar weken overleven in de jungle voor een hoofdprijs van hon derdduizend euro en je krijgt een hys terisch tv-programma. Dat is wat kandidaat Chiel Harten (26) uit Heinkenszand ons belooft bij Queens of the Jungle. Het nieuwe realityprogramma van SBS6 is vanaf vanavond te zien. „Het was daar echt de Beekse Bergen for Overleven in de wildernis is geen nieuw tv-format. In Expe ditie Robinson zien we al ja ren hoe BN'ers barre omstan digheden trotseren op een onbewoond eiland. Nieuw aan Queens of the Jungle zijn de deelnemers. Want waar deelnemers aan Expe ditie Robinson hooguit vuurstaafjes mogen mee nemen, maken Harten en zijn medekandidaten zich druk om antipluis voor het haar en sleehak- ken die 'écht mee moe ten'. Harten: „Dit zijn alle maal types die qua kampe ren nooit verder zijn geko men dan de Loonse en Dru- nense duinen." Zijn deelname was erg confronterend. „Je krijgt een spiegel voorgehou den. Thuis ben je zó je luxe gewend bijvoor beeld met douchen", aldus Hartenr. „Daar had je na een week pas een douche en dat was dan een waterval." Een ander con fronterend gegeven was het feit dat de realityster zijn eigen leven in het klein voor bij zag komen. „Je be gint met helemaal niets en kunt uiteindelijk over blijven met die hoofd prijs, met alles dus. Zo ging het ook bij mij." Har ten werd als twee maanden oude baby geadopteerd uit Bra zilië. Met vallen en opstaan werkte hij zich op tot een leven vol luxe. Als klein kind moest Harten door leerproble men naar het speciaal onderwijs. „Ik weet nu dat je je daardoor niet Sneller en makkelijker boekhouden met Schipper Online woensdag 12 oktober 2016 —Chiel Harten, realityster Website www.duurzaam- bouwloket.nl. Loket is ook be reikbaar via info@duurzaam- bouwloket.nl of 072-7433956. TERNEUZEN Op het parkeerterrein van Re-Ri aan de Meester F. J. Haarmanweg in Terneuzen zijn in de nacht van maandag op dinsdag vernielingen aan gericht aan drie personen auto's. De ruiten van de wa gens zijn ingeslagen. Auto Oc casion Terneuzen heeft in ver band met de vernielingen een beloning uitgeloofd voor de gouden tip die tot de aanhou ding van de vandalen kan lei den. 'De auto's staan daar voor de verkoop', meldt Auto Occasion Terneuzen boos op Facebook. 'Verder maken we er geen woorden aan vuil.' TERNEUZEN De politie is op zoek naar een jongeman die op zaterdag 24 september in Terneuzen ie mand zou hebben mishan deld. Het incident gebeurde rond 23.30 uur op het Stad huisplein. Volgens de politie is de dader een jongen van tus sen de 17 en 20 jaar oud. Hij zou een blanke huidskleur hebben en een donkerblond haar. Hij had een een wit trai ningspak aan van Paris Saint-Germain (PSG). De poli tie wil de man spreken en vraagt getuigen met meer in formatie contact op te nemen met de politie via het telefoon nummer: 0900-8844. ELLEMEET Een 52-jarige automobiliste uit Burgh-Haamstede is gister ochtend gewond geraakt op de N57 ter hoogte van Elle- meet bij een aanrijding met een vrachtwagen. Het slacht offer is overgebracht naar het ziekenhuis. De vrouw kwam door nog onbekende oorzaak op de verkeerde helft van de weg terecht. De chauffeur van de vrachtwagen week uit en kon zo nog grotere schade voorkomen. De auto van de vrouw botste tegen de zijkant van de vrachtwagen. De be stuurster raakte daarbij be kneld. Ze is door hulpverle ners bevrijd. Chiel Harten wil ook wel eens een zijn serieuze kant laten zien. Daisy Schalkens www.SchipperGroep.nl/schipper-online Accountants Fiscaal Corporate Finance Pensioen Personeel Organisatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 29