Jong Oranje niet op EK Kampeer Caravan Jaarbeurs M 26 Wielrenner baalt van het sfeerloze WK in Qatar, maar wil Het is een sfeerloos WK, het liefst wil ik terug naar huis Ajacied Donny van de Beek maak te zijn eerste goal voor Jong Oran je, terwijl PSV'er Steven Bergwijn (twee keer) en Ajax-speler Rie- chedly Bazoer ook het net von den. Door zeges van concurrenten el ders in Europa plaatste de selectie van trainer Art Langeler zich toch niet voor de play-offs, waarin een plekje op het jeugd-EK van vol gend jaar in Polen moest worden Vierde keer sinds eindzeges in 2006 en 2007 dat Jong Oranje de Europese eindronde misloopt bemachtigd. Door een zege van Jong Noorwegen op Jong Ka- zachstan (3-0) kon Nederland niet meer bij de beste nummers twee van het kwalificatietoernooi ko men. Nederlagen tegen Jong Slowa kije en onnodig puntenverlies te gen Jong Turkije en Jong Wit-Rus- land zijn de ploeg uiteindelijk fa taal geworden. Ruim een jaar gele den, met Vincent Janssen in de ge lederen, was Jong Oranje nog zo goed aan de campagne begonnen. Het is de vierde keer sinds de eind zeges in 2006 en 2007 dat Jong Oranje de Europese eindronde misloopt. Qatar, Tom Dumou- lin is er wel een beetje klaar mee. Die hitte gaat nog wel, maar de steer.Gisteren reed hij samen met Jos van Emden weer kilome ters lang over de vluchtstrook van de verlaten Al Khor Coastal Roadway, waarop hij vandaag een gooi doet naar de wereldtitel tijdrijden. Links van hem zand, stof en het grote niets. Rechts een vangrail met daarachter het zelfde zanderige niets. Geen mens langs de kant. Hoog uit een kameel en hier en daar een verkeersbord. Dumoulin, grinnikend tegenover de NOS: „Op eentje stond 'spectators ent rance'. Vond ik wel hilarisch." Spookdecor Heeft de 25-jarige Limburger doorgaans een broertje dood aan opdringerige wielerfans, dit spookdecor doet hem soms ver langen naar een volgepakte Grote Markt in Vlaanderen. Het is dat hij vandaag en zondag nog moet fietsen, anders was hij gillend in de eerste de beste Boeing terug naar huis gesprongen. Toen er maandag zittend op het terras van het Mövenpick Ho- tel zo'n vertrouwde witte micro foon van de plaatselijke omroep Li onder zijn neus werd gescho ven, liep hij even helemaal leeg. „Qatar? Ik vind het een verschrik kelijk land om te zijn. Een sfeer loos WK is het. Het liefst wil ik terug naar huis." Natuurlijk snapt hij dat er groot geld te halen valt op het schiereiland in de Perzische Golf. „Maar of de wielersport ook wij zer wordt van al die miljoenen? Ik vraag het me af..." Daarom rijdt hij vandaag met denkbeeldige oogkleppen langs de blinkende wolkenkrabbers van het kitscherige kunsteilandje The Pearl. Het gebrek aan support. Bent u een kampeerliefhebber? Dan is de Kampeer Caravan Jaarbeurs (KCJ) de plek voor u. Laat u inspireren over de eerstvolgende kampeerbestemming. Hoe gaat u deze reis maken? Met een camper, caravan of toch Liever met een tent? Na uw bezoek aan de KCJ bent u weer vol met nieuwe en Leuke vakantieplannen. Wat zijn de Laatste kampeergadgets? Welke innovatieve snufjes kunt u niet missen? U komt het tegen op de KCJ! Tickets van 12r voor 9,- 12 t/m 16 oktober 2016 I Jaarbeurs I Utrecht Bestel uw tickets op pzc.nl/kampeerbeurs woensdag 12 oktober 2016 Larnaca Arjan Schouten Doha Tom Dumoulin gaat vandaag voor goud. foto oor vos —Tom Dumoulin Jong Oranje voldeed gisteren aan de sportieve plicht, door met 1-4 van Cyprus te winnen. Voldoende voor een plekje op het EK was dat niet. Nik Kok "Prijzen zijn excl. servicekosten. Kampeer Caravan Jaarbeurs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 23