DvarJailsfJ Ir) jVlöfJiommi Ovaries Bani'liian Familieberichten O IHensenlinq.nl COLOFON Familieberichten 14 dinsdag 11 oktober 2016 Lena Wesdorp-de Ronde Elisabeth Witte Pieter Adriaan Jongman Maria Hermina Vergouwe-van der Neut In het huis Mijns Vaders zijn vele wonineen; Joh. 14: 2 In de gezegende leeftijd van 91 jaar en 11 maanden is op Gods tijd overleden onze geliefde moeder, oma en grootoma weduwe van Leendert de Kraker Terneuzen Leen en Dea de Kraker-de Blaeij Alex en Janne - Sep, Ghita Axel Ineke en Co van Schaik-de Kraker Jan en Merieke - Nina, Benjamin Axel, 9 oktober 2016 Correspondentieadres: Arnelaan 23 4535 CM Terneuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 14 oktober om 10.00 uur in het Verenigingsgebouw van de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 21 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de eerder genoemde kerk. Donderdag 13 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Wij danken alle medewerkers van team Extra Muraal van het Kasteeltje voor de liefdevolle zorg, aandacht en hun geduld. Geen bloemen. Hierbij delen wij u mede dat op 86-jarige leeftijd is overleden mijn echtgenoot, mijn vader, onze grootvader en overgrootvader Leendert Hendrik Lafeber AHoogeveen, 12 april 1930 f Goes, 4 oktober 2016 Driebergen: D.M. Lafeber-Gerretsen Vlissingen: Martin Lafeber Esther en Laurent Guus, Mick Evert en Maaike Iris Merel Correspondentieadres: Verkuijl Quakkelaarstraat 172 4381 TS Vlissingen Onze grote dank gaat uit naar de WVO Thuiszorg en het personeel van Scheldehofvoor het geduld en de geweldig goede zorg gedurende zijn verblijf in Vlissingen. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Piet Geoffrey 6-10-1976 - 11-10-2007 The fact that you 're no longer here will always cause us pain. But you 're forever in our hearts until we meet again. Love You Mum and Jo Rob Woltering Irene de Meijer- van Nispen en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 kijk ook op Rectificatie In de rouwadvertentie van sinds 29 september 1960 weduwe van Martinus Hendrikus Wesdorp Bruinisse, 20-5-1915 Terneuzen, 7-10-2016 stond de verkeerde datum. Dit moet zijn: De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 12 oktober om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de kerk. Dinsdag 11 oktober heeft u van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Bijzondere mensen sterven niet, zij gaan wel maar blijven toch voor altijd. Door liefde omringd is thuis, in zijn vertrouwde omgeving, rustig van ons heengegaan mijn man, onze pa, schoonvader, opa en mijn overgrootvader echtgenoot van Jenny Risseeuw Breskens, 23 maart 1938 t Breskens, 8 oktober 2016 Breskens: Jenny Jongman-Risseeuw Breskens: Saskia en Rudi Vergouwe-Jongman Joyce V en Kevin Manon en Chris Kim en Mike, Jessa Cadzand: Orson en Petra Jongman-Provoost Job Sem Correspondentieadres: Karei Doormanlaan 27, 4511 XW Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 14 oktober om 13.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Piet is thuis, alwaar geen bezoek. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. en dan, op een dag, dan sterf je Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Bennie 7 november 1930 te Rotterdam 7 oktober 2016 te Oostburg Riet was een hele sterke vrouw. Uit aller naam familie R. Vergouwe Correspondentieadres: Burg. Van Zuijenstraat 25,4511 GK Breskens De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Riet rust op de nieuwe begraafplaats te Breskens. Een speciale dank voor de medewerkers van ZorgSaam, in het bijzonder Thuiszorg en De Stelle, afdeling Klaverblad. Riet zei het al: "Jullie zijn allemaal heel lief." c Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Onze zwager en oom is overleden We gaan je missen Rob! Toos, Michiel, Doron, Cai en Anna wensen we heel veel sterkte. Dook en Jeannet Kopmels Pascale, Odoward, Alwyn en Lars Ramses, Janneke en Mattias Suus Kopmels en Rens Rensma Rltske, Marielle en Julia Idsart Cisca en René van Hemert Stil, bedroefd en met diepe bewondering voor haar moed en strijdlust, hebben we afscheid moeten nemen van Dappere (schoon)moeder van Gideon en Karin Lieve oma van Renske en Maartje We wensen Piet, Gideon, Karin, Renske Maartje, Deborah, Peter, Niels Isa, Frans en alle familie heel veel sterkte toe Danny en Lida t Tineke en Michael Lotte, Fleur en Cas David en Angela Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 78