0 Ulensen inq.nl Familieberichten Louis Polfliet Adriaan van Damme tam Frans Jan Bouten Dien en Gerrit t Henk en Henny Janny en Otto t Jack en Tilly Louis Polfliet Klazien Dieleman-Torreman Janneke Meulblok - den Hollander Janna Brëas-Verhoek Adrie Irene de Meijer- van Nispen kijk ook op dinsdag 11 oktober 2016 15 Met heel veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve, aparte broer neven en nichten Lieve Danny en Escha, bedankt dat jullie er altijd voor hem zijn geweest. Geheel onverwacht overleden onze zwager Hij laat een leegte achter Danny Escha en familie veel sterkte. Oudelande Louise van den IJssel t Jan Goedbloed Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoondochter, de vrouw van onze zoon Wim, schoonzus en tante, Arnemuiden: L. Dieleman N. Dieleman-Wisse Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen De Heer heeft je geroepen bij Hem te wonen in zijn glanzend huis. Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, je hebt ze nu - want ie bent veilig thuis. Rustig weggegleden uit het leven weduwe van Willem Anton Meulblok in de leeftijd van 91 jaar. Uit aller naam: B. J. den Hollander 8 oktober 2016 De Horst 108, 4461 WZ Goes Correspondentieadres: Hazelaar 7, 4661 TC Halsteren De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 14 oktober om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Laat de herinnering over aan de toekomst zoals de droom aan de nacht. Laat de tranen over aan de zee, de wind aan de zeilen. Na een lang en zorgzaam leven is overleden onze lieve moeders, ma en oma weduwe van Cornelis Jacobus Brëas Oosterland, 3 oktober 1920 's-Heerenhoek, 9 oktober 2016 Monster Gerard en Pamela Robert en Ciska, Aimee en Quinten Martin en Esther Kloetinge Frans en Coba Sjoerd Jos en Iurn Mieke en Paul Ruby i- Correspondentieadres: Parallelweg 9, 4462 AL Goes Het is mogelijk om afscheid te nemen van onze moeder. Hiervoor kunt u contact opnemen met de familie. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 14 oktober om 13.30 uur in de aula van Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. Aansluitend is er mogelijkheid tot condoleren waarna wij met het gezin moeder zullen begeleiden naar het crematorium. In plaats van bloemen wilde moeder liever een gift voor een goed doel. Wij hebben gekozen voor Stichting Alzheimer Nederland, afdeling Zeeland, rekeningnummer NL98RABO0150425406. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa gepensioneerd Adjudant der Mariniers gehuwd geweest met Anna Catharina Giesendorf 23 september 1993 Venlo, 11 juni 1926 Vlissingen, 7 oktober 2016 Vlissingen: Frans en Sonja Bouten-Risseeuw Alexander Rotterdam: Michiel Rosalie Serooskerke: Jan Bouten en Carla Vervoorn Correspondentieadres: Suze Groeneweglaan 21 4385 KB Vlissingen Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen donderdag 13 oktober van 19.30-20.00 uur in uit vaartcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De bijzetting in het familiegraf, op het kerkhof aan de Wylrehofweg te Venlo, zal plaatsvinden op vrijdag 14 oktober om 14.00 uur. Mocht u geen rouwkaart ontvangen hebben kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Intens verdrietig, maar vol bewondering voor zijn wilskracht tijdens een kansloze en oneerlijke strijd, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 86 jaar. Hij laat een onuitwisbare herinnering bij ons achter. Colijnsplaat: To van Damme - Jeronimus Wissenkerke: Liesbeth en Dirk Hage - van Damme Karin en Martin Wissenkerke: Adriaan van Damme en Adriana Lagas 9 oktober 2016 Dorpsdijk 76, Wissenkerke Correspondentieadres: Noordeindstraat 30, 4491 ES Wissenkerke Mijn man, onze vader en opa is thuis. Daar is gelegen heid om nog even bij hem te zijn op woensdag 12 oktober van 19:00 tot 20:00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 15 oktober om 11:00 uur in "Zaal onder de Toren", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal omstreeks 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is in voornoemde zaal gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Een speciaal woord van dank voor de artsen, dr. Speelman en dr. Vrolijk, en de verpleegkundigen en vrijwilligers van hospice Kaaskenshuis te Zierikzee, voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. Stil, bedroefd en met diepe bewondering voor haar moed en strijdlust, hebben we afscheid moeten nemen van Dappere (schoon)moeder van Gideon en Karin Lieve oma van Renske en Maartje We wensen Piet, Gideon, Karin, Renske Maartje, Deborah, Peter, Niels Isa, Frans en alle familie heel veel sterkte toe Danny en Lida t Tineke en Michael Lotte, Fleur en Cas David en Angela

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 41