Familieberichten Gré Cijsouw - Roose Gré Cijsouw - Roose 14 dinsdag 11 oktober 2016 kükookop fllensenlinq.nl Jacob Kok Lena Wesciorp-c(e Ronde PETER VAN DER KLOOSTER Heden bereikte ons het bericht dat is overleden mijn lieve zus en onze lieve tante Gré Cijsouw-Roose A. Hengst-Roose K. Hengst (in herinnering) Willy Bimmel Cees Bimmel (in herinnering) Kinderen en kleinkinderen 8 oktober 2016 Hierbij delen wij u mede dat op 86-jarige leeftijd is overleden mijn echtgenoot, mijn vader, onze grootvader en overgrootvader Leendert Hendrik Lafeber AHoogeveen, 12 april 1930 f Goes, 4 oktober 2016 Driebergen: D.M. Lafeber-Gerretsen Vlissingen: Martin Lafeber Esther en Laurent Guus, Mick Evert en Maaike Iris Merel Correspondentieadres: Verkuijl Quakkelaarstraat 172 4381 TS Vlissingen Onze grote dank gaat uit naar de WVO Thuiszorg en het personeel van Scheldehofvoor het geduld en de geweldig goede zorg gedurende zijn uerblijfin Vlissingen. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum 'Ter Weel', afdeling 2 is overleden 'Jaap van de Meule' A 17 november 1916 - f 8 oktober 2016 Ex. test. A.J. Kuzee-Damme Correspondentieadres: Doelstraat72,4413BJ Krabbendijke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Overleden op 8-10-2016 onze OME JAAP KOK We zullen zijn grote verhalen en alle gesprekken over muziek missen! Kruiningen: Ria Flipse-Kok Hans Flipse Cardiff (W): Marja Henson-Flipse Gareth Henson We zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve vriendin Jopie Koppejan-Rooze We wensen jan en (klein)kinderen veel sterkte toe. Kees Koppejan en Cobie Flipse Piet en Lenie de Buck Zoutelande Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger Jopie Koppejan-Rooze Jopie heeft zich vele jaren ingezet voor onze stichting. Wij wensen familie Koppejan heel veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en medewerkers Stichting Personenalarmering Zeeland Jopie Koppejan-Rooze Dag lieve grote broer, rust zacht Rob Woltering Hannie en Bart Suijkerbuijk Joost Mirjam en Paul Fonteyne Mark en Vera Rob Woltering Rob Woltering Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze voormalig medewerker en collega Rob Woltering Wij herinneren Rob als een fijne, betrokken collega die ruim 44 jaar als beleidsmedewerker Zorg bij de gemeente Goes heeft gewerkt. Onze gedachten gaan uit naar Toos, Michiel en Doron en de kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Burgemeester en wethouders en medewerkers van de gemeente Goes, de secretaris de burgemeester mr. H.E. Schild mr. L.J. Verhulst Pieter Cornelis Enige en algemene kennisgeving Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en over-oma in de leeftijd van 90 jaar Ko Cijsouw Marjolein en Kees Huiszoon - Cijsouw Kirsten en Arno, Mia Vicky en Sebastiaan Domburg, 8 oktober 2016 Zorgcentrum Simnia Simniapad 1 4357 HJ Domburg Correspondentieadres: Beatrixstraat 31 4361 EG Westkapelle Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Simnia voor de liefdevolle verzorging en begeleiding van Gré. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 11 oktober a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in het restaurant van Simnia. De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring. Liever geen bezoek aan huis. Zaterdag 8 oktober is overleden tante Wij wensen ome Ko, Marjolein en Kees en de kleinkinderen veel sterkte toe. Westkapelle, tante Mien Cijsouw - Brasser, kinderen en kleinkinderen. Rectificatie In de rouwadvertentie van sinds 29 september 1960 weduwe van Martinus Hendrikus Wesdorp Bruinisse, 20-5-1915 Terneuzen, 7-10-2016 stond de verkeerde datum. Dit moet zijn: De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 12 oktober om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de kerk. Dinsdag 11 oktober heeft u van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van de moeder van onze vrienden. Wij wensen Jan, Patrick, Sabine, Evelien, Marcel en de kinderen veel sterkte toe. René en Linda Wouter en Angela Marc en Michelle Erwin en Dina Jan-Willem en Noor José Manon Onze zwager en oom is overleden We gaan je missen Rob! Toos, Michiel, Doron, Cai en Anna wensen we heel veel sterkte. Dook en Jeannet Kopmels Pasca/e, Odoward, Alwyn en Lars Ramses, Janneke en Mattias Suus Kopmels en Rens Rensma Ritske, Marielle en Julia Idsart Cisca en René van Hemert Met treurnis vernamen wij het overlijden op 8 oktober jl. van ons fijne medebestuurslid Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen alle kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Het bestuurvan de Vereniging Dorpsbelangen Kloetinge Kloetinge, 10oktober2016 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een intens leven geleefd te hebben, moeten wij u bedroefd laten weten dat is overleden na een slopende ziekte, onze lieve vriend, broer, zwager en oom Hij heeft zijn leven geleefd zoals hij wilde, ENJOY LIFE, maar het is vee! te vroeg geëindigd Goes: 18-10-1953 Antwerpen: 9-10-2016 Sint-Katelijne-Waver (B): Jeanne Engels Goes: Ineke Faasse-van der Klooster t, Wim Faasse en Suwan Wilhelminadorp: Riet en Wim van den Dongen-van der Klooster Hapert: Joke en Piet de Looff-van der Klooster Neven en nichten Peter wordt in besloten kring gecremeerd Wemeldinge, Dorpsstraat 60 Correspondentieadres: I.G.J. van den Boschstraat 32, 4475 AL Wilhelminadorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 40