Gewapende bodyguards voor Kardashian na overval 20 SHOW CULTUU Met de film Trolls' komt voor superster Timberlake een diepe wens uit. „Je moet de juiste dynamiek vinden." Angela KIJKT TV Reijnen Minis in film Je kunt mij niet gelukkiger maken dan met ziekenhuisseries. Medisch Centrum West staat met stip op t, dat spreekt voor zich. Maar ook van Der Schwarzwaldklinik, St. El sewhere, ER en Grey's Anatomy heb ik seizoen na seizoen verslonden. Een hospitaal blijft nu eenmaal een onover troffen 'arena' voor lekker drama. Alle lagen van de bevolking - jong, oud, arm, rijk, blank, zwart - komen er samen en er worden dage lijks gevechten op leven en dood gevoerd. Er is de onophoudelijke strijd tussen management en artsen en artsen onderling. En niet onbe langrijk: het personeel van zo'n ziekenhuis duikt maar wat graag met elkaar de medicijnka mer en het washok in. Er zijn afgelopen jaren een aantal pogingen gedaan in Nederland om Medisch Centrum West naar de kroon te steken: IC, Hartslag, De Co-assistent, Charlie (met Halina Reijn als door- gesnoven zuster), het horrorachtige Project Orp heus. Alleen liep ik voor geen van alle warm. Maar nu is er Centraal Medisch Centrum (CMC) bij RTL 4, opgenomen in een écht zie kenhuis en met een cast zo omvangrijk als twee complete voetbalteams. Bovendien is het een uiterst slimme mix van populaire soapge zichten en zogenaamde kwaliteitsacteurs. We zijn pas twee afleveringen onderweg, daarom houd ik nog een kleine slag om de arm, maar wat ik tot nu toe zag, beviel me. Zo zijn er de flikflooiende zuster Noor en dokter Jacob die op een confrontatie afsteve nen. Zij wil duidelijk meer, hij vindt de vrijblij vendheid tussen hen wel lekker. De anesthesist is verliefd op de hoofdverpleegster en er hangt iets in de lucht tussen één van de artsen en de zojuist aangetreden directeur. Tussendoor komen allerhande maar herken bare medische aandoeningen langs (van kanker tot ziekte van Lyme en diabetes), net als actue le maatschappelijke thema's als homoseksuele asielzoekers. En dan zit er ook nog eens een lek kere dreigende ondertoon in. Een lid van de raad van bestuur blijkt een kwalijke dubbelrol te spelen. Hij is eropuit om het hele ziekenhuis binnen een jaar te laten sluiten en slopen. de subtiele en minder subtiele verwijzingen naar voorgangers als MCW en De Co-assistent. Al kan het natuurlijk ook zijn dat ik inmiddels gewoon te veel ziekenhuisseries heb gezien. Quote van de dag INTERVIEW JUSTIN TIMBERLAKE Boyband Bros nog altijd in trek Eigenlijk heeft Justin Tim berlake (35) vandaag wel wat weg van Branch, zijn alter ego in de nieuwste animatiefilm Trolls. De nor se trol zet zich in het verhaal aanvanke lijk buiten de groep, heeft nergens zin in en trekt zich liever terug in zijn hol, terwijl zijn soortgenoten er op los dan sen en knuffelen. Nee, we zijn niet in een trollenhol, maar op kamer 103 van het Claridge's Hotel, hartje Londen. Daar is een ruim te ingericht voor een interviewsessie met de Amerikaanse singer-songwri- ter annex acteur. Timberlake produ ceerde en schreef songs voor de film Trolls en is verantwoordelijk voor de stem van Branch, de nukkige trol. En laat Timberlake nu net wat trekjes ver tonen van die hoofdrolspeler. Aan de ronde tafel, die vanwege het witte la ken zo van een Chinees restaurant ge leend zou kunnen zijn, zit de Ameri kaanse superster - geschat vermogen: 175 miljoen dollar, volgers op Insta- gram: 36,5 miljoen - een tikkie onder uitgezakt. Hij doet verveeld, speelt met een snoepdoosje en kijkt zijn gehoor amper aan. Het is een royaal contrast Ik was heel zenuwachtig want jezelf spelen, hoe doe je dat? met het thema van de film Trolls, die morgen in première gaat. Vrolijkheid, daar draait het om in het Amerikaanse feel good-verhaal waarin de kleurrijke trollen zingen, dansen en knuffelen. Ze moeten het opnemen tegen de rau we Bergens, pessimistische wezens die alleen maar blij worden als ze een trol eten. Trolls is van de makers van Shrek, die zich hebben overtroffen. Met Can't stop the feeling, de soundtrack van de film die Timberlake op de finale van het Eurovisie songfestival te berde bracht, laat het einde zich raden. „Wat mij vrolijk en gelukkig maakt? Een ijs- je", 'grapt' Timberlake als eerste. Ach ter hem zet een persmeisje een Trolls-bord voor een televisiescherm. Met tegenspeelster Anna Kendrick zit Timberlake melig te doen. „Mijn fami lie, mijn zoon, die maken me geluk kig", antwoordt hij even later. De vraag is hoe Justin Timberlake dat toch combineert: een gezinsleven met (actrice) Jessica Biel en zoontje Si- las van zeventien maanden en het werk dat hem langzaam weer begint op te slokken. Behalve Trolls verschijnt morgen (op Netflix) ook Justin Tim berlake the Tennessee Kids, een docu mentaire over hem als muzikant, ach ter en voor de schermen tijdens de af sluitende Experience Tour in Las Vegas. „Daarvoor was ik heel zenuw achtig, want jezelf spelen, hoe doe je dat?" Acteren deed hij altijd al graag. Tim berlake speelde in Alpha Dog, The So cial Network en Friends with Benefits. „Maar het combineren van de wereld van film en muziek, was altijd al een wens. Dat heb ik nu gedaan." In Trolls is hij als Branch alleen te ho ren. Met zang en gepraat, al is dat laat ste aanvankelijk gemopper. „Dat was best even zoeken, want je moet de juis te dynamiek vinden tussen jezelf en je personage." Gaandeweg het gesprek draait Tim berlake bij, net als Branch in de film. Hij wordt enthousiast. „We hebben de film gisteravond in het Soho-hotel ge zien. Dat was wow! Kaboem! Die kwam binnen. Amazing", maakt hij nog even reclame. Terug in Londen voelt als thuisko men. „Europa sowieso", zegt hij. „Hier is het allemaal begonnen voor me. Hier sloten we met NSYNC de eerste recorddeal. In Europa heb ik mijn high- school genoten. Leerde ik over geogra fie en geschiedenis. En Amsterdam? I never had a bad time in Amsterdam." Wie nu nog aan Kim Kardashian durft te komen, loopt grote risi co's. Die waarschuwende bood schap klinkt door in de nieuwe veiligheidsmaatregelen die de Amerikaanse realityster heeft ge troffen. Vooral gewapende en zeer goed getrainde bodyguards moeten criminelen schrik aanja gen. Kardashian (35) werd ruim een week geleden in Parijs beroofd van meer dan 5 miljoen dollar aan sieraden. Kritiek klonk op haar beveiliging, die ze niet op or de zou hebben. Inmiddels heeft ze een gepant serde auto aangeschaft en volgens entertainmentsite TMZ zijn waar ze ook gaat minstens twee goed bewapende en getrainde beveili gers in haar buurt. Onder de men sen van haar crew zouden oud-werknemers zijn van de Se cret Service, de Amerikaanse dienst die ook de president bevei ligt. Kardashian en haar man, rapper Kanye West, zouden besprekin gen hebben gevoerd met meerde re beveiligingsbedrijven en -ex perts die niet alleen ervaring op deden bij de Secret Service, maar ook bij de CIA en het Israëlische leger. Wat had ze trots geweest donder dag als ze me had zien stralen op het Televizier-Ring Gala FILM dinsdag 11 oktober 2016 CMC En wat ik grappig vind: het stikt in CMC van Reageren: angela@persgroep.nl Dennis Jansen Beppie Melis sen, Eugene Ber- voets, Halina Reijn en Hade- wych Minis spe len de hoofdrol len in de nieuwe speelfilm Oude Liefde van regis seur Nicole van Kilsdonk. Ook Eva van der Gucht en Carly Wijs spelen in de film, die volgend najaar in de bio scoop draait. MUZIEK De comeback van het Britse Bros zorgt voor verkooprecords. De show die de jaren 80-band op 19 augustus 2017 geeft in de 02 in Londen was in 7 secon den uitverkocht, sneller dan elk ander concert. —Justin Timberlake Scène uit 'Trolls', een animatiefilm van Dreamworks over de altijd blije trollen en de altijd humeurige Bergens. Kim Kardashian. foto photo news —Zanger Gordon op Facebook over zijn overleden moeder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 19