Familieberichten Louis Polfliet kükookop fllensenlinq.nl Louis Polfliet COLOFON Familieberichten familieberichten Lena Wesdorp-de Ro nde - Jo - Met heel veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve, aparte broer Dien en Gerrit t Henk en Henny Janny en Otto t Jack en Tilly Lodevikus Johannes Louis Polfliet Johanna Looise-Maas Lieve oma, BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN familieberichten maandag 10 oktober 2016 25 neef en nichten Lieve Danny en Escha, bedankt dat jullie er altijd voor hem zijn geweest. In plaats van kaarten "You were there for me in every way, a shoulder to ciy on, the right things to say. You were there for me in every way, laughing and talking those were the days" So long Cowboy, goodbye my friend, dag lieve gekke Pol, bedankt dat jij mijn (schoon)vader was sinds 25 augustus 2001 weduwnaar van Vera van den IJssel Goes, 7 mei 1942 Goes, 8 oktober 2016 Danny Vera Escha Tanihatu-Vera Bacon Correspondentieadres: Herengracht 78 4331 PX Middelburg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Louis op woensdag 12 oktober van 11.45 tot 12.15 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Om 13.00 uur bent u uitgenodigd voor de afscheidsbijeenkomst in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal hier de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Verdrietig zijn wij omdat onverwachts is overleden onze zwager en oom Weduwnaar van Vera van den IJssel Rudi van den IJssel Carla van den IJssel-Masius Gina en Pascal Giovanni en Guillermo Martin en Wilma Sienna en Lisa Dankbaar dat ze zolang bij ons mocht zijn, hebben we met veel bewondering en respect voor haar kracht, afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi sinds 29 september 1960 weduwe van Martinus Hendrikus Wesdorp Bruinisse, 20-5-1915 t Terneuzen, 7-10-2016 Corrie Verhage-Wesdorp Ad Verhage - in liefdevolle herinnering - Martin en Amanda - Joery, Jens, Jelmer, Jitse Ard-Jan en Leanne -Jef Martie en Ans Wesdorp-Viellevoye Wendy Bas Els en Tonnie Sijs-Wesdorp Bart en Lies - Luka, Tygo Marleen en Mark -Senna, Lana Correspondentieadres: Professor Zeemanstraat 15 4532 JL Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 13 oktober om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de kerk. Dinsdag 12 oktober heeft u van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Wij danken allen die haar de afgelopen jaren zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Wees niet bevreesd.wanneer de nacht gaat vallen. Wees niet bevreesd.wanneer het donker wordt. Hier is mijn hand. ..Ik houdu vast. Nel Benschop Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en omi in de leeftijd van bijna 96 jaar. Joke en Jan Kuiper-Looise Ydwer, Carmen, Enrico Roel en ykwtfay, Jildau, Wouke, Jente, Quinten, Xander Piet en Coos Looise-van Wouwe Andrea en Liam, Merryn Nannet en Steffen, Kahya, Faye Evert Jan en Henny Looise-Moor Dominique en Pascal, Simme, Hope Mitchell en Ilona, Sem, Fay Fabian en Kirsten, Xavi 6 oktober 2016 Correspondentieadres: Eikeboom 18 4101 VC Culemborg Wij nemen afscheid van haar op woensdag 12 oktober om 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. We zullen je missen. Een knuffel en een kus, we houden van je! Renske, Niels, Maartje en Isa Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64