Familieberichten üi/s/Jsdsn O IHensenlinq.nl Coïina J^cilicma de (Beste Gré Cijsouw - Roose Rob Woltering M 24 maandag 10 oktober 2016 Jo Adriaansen Frans Johan Pieter Bakker Coïien Jacobus Gideonse Katharina Maria Geertruid Moelaart Johanna Pieternella Koppejan-Rooze Jopie Jopie Koppejan - Rooze Jopie Koppejan-Rooze kijk ook op Na 95 jaar van het leven te hebben genoten is rustig ingeslapen onze onvergetelijke vader, opa en over-opa Willy en Lothar Ilse en Ramon Derco En achterkleinkinderen Na een moeilijke levensavond is toch nog onverwachts overleden mijn lieve levenspartner, onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 87 jaar. Lenie Burgs-de Kok Piet Bakker Hans Hofman (in liefdevolle herinnering) Ed en Els Bakker Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van verpleeghuis "Weyevliet" voor de liefdevolle verzorging aan hem gegeven. Vlissingen, 3 oktober 2016 Correspondentieadres Westerzicht 474, 4385 BR Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Vrijdagmorgen is vredig en kalm gestorven mijn dochter, mijn zus en onze tante 4 mei 1963 t 7 oktober 2016 Verdriet is er, maar ook dankbaarheid dat verder lijden haar bespaard is gebleven. Kostbaar als juwelen zijn de herinneringen aan de laatste weken. Adrie de Beste (in herinnering) Truus de Beste - Zandee Ria de Beste (in herinnering) Gerard de Beste Malou Jeroen Correspondentieadres: Vreelandsedijk 15,4434 NK Kwadendamme Dinsdag 11 oktober kunt u afscheid nemen van Corien van 19.30 tot 20.00 uur in het rouwcentrum aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 12 oktober om 13.30 uur in de Bethelkerk, Coudorp 1 te Nieuwdorp. Omstreeks 14.30 uur vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Aansluitend is er in het verenigingsgebouw Ammekore, Hertenweg 2 te Nieuwdorp gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de Zeeuwse Gronden, het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis en hospice Het Clarahofje voor de goede zorgen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en over-oma in de leeftijd van 90 jaar Ko Cijsouw Marjolein en Kees Huiszoon - Cijsouw Kirsten en Arno, Mia Vicky en Sebastiaan Domburg, 8 oktober 2016 Zorgcentrum Simnia Simniapad 1 4357 HJ Domburg Correspondentieadres: Beatrixstraat 31 4361 EG Westkapelle Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Simnia voor de liefdevolle verzorging en begeleiding van Gré. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 11 oktober a.s in het restaurant van Simnia. De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring. Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn zoon en onze broer, zwager en oom In de leeftijd van 72 jaar. Uit aller naam: Veere: T. Gideonse-Roelse 5 oktober 2016 Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Weduwe van Nicolaas van Klink f 29 januari 2000 Eerder weduwe van Johannis Zuijdweg f 28 november 1944 In de leeftijd van bijna 96 jaar. Willy en Tinus Karin en Peter Leo en Daniëlle, Luc, Demi Jos en Johan t Kees en Anneke Mike en Carola, Evy, Roy Peter en Marleen, Chris, Amy, Niels Hans en Ineke Robert en Diana Marco en Anne 7 oktober 2016, Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Breeweg 62, 4401 BR Yerseke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 13 oktober tussen 12.30 en 12.50 uur in Hervormd Kerkelijk Centrum "de Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend vindt om 13.00 uur de afscheidsdienst plaats. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in "de Haven". Wij willen de medewerkers van Zorgcentrum Moerzicht en de huisartsen te Yerseke, bedanken voor de liefdevolle verzorging van haar tijdens haar laatste jaren. "Ze telde haar zegeningen" Na een leven gekenmerkt door een afnemende gezondheid, maar zeker door haar opgewekte geest, is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma. 30 november 1945 t 8 oktober 2016 Zoutelande Jan Koppejan Patrick Sabine Koppejan - Coppoolse Xanthe Valerie Evelien Marcel Glas - Koppejan Tygo De herdenkingsdienst wordt gehouden in de Catharinakerk, Willibrordusplein te Zoutelande op donderdag 13 oktober a.s. om 13.30 uur. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. Na de begrafenis bent u van harte uitgenodigd om in de Catharinakerk de familie te condoleren. Kom zoals je bent. Correspondentieadres: Nieuwstraat 7, 4374 BC, Zoutelande Liever geen bezoek aan huis Wij zijn heel verdrietig dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Piet en Janita Rooze - Bomhof Marieke en Jarno, Xavi en Livia Frank en Rosanne, Fayèn en Mila Bas en Maxime Annie Rooze Middelburg, 8 oktober 2016 Wij zijn heel verdrietig dat is overleden Wij verliezen in haar een trouw lid, een accuraat penningmeester en bovenal een vriendin. Wij wensen Jan en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van NVVH-Vrouwennetwerk Zoutelande Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van 3 april 1950 8 oktober 2016 Toos Woltering - Kopmels Michiel en Doron Cai, Anna Tervatenseweg 28, 4481 PB Kloetinge De herdenkingsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 14 oktober om 15.00 uur in verenigingsgebouw Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge. Nadien is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 49