f Familieberichten Eduardo Stuutje Eddy Johnny Geselle Jannetje Jacoba Lamper Rudy Minnebo Pietro Mimmo kükookop fllensenlinq.nl Jaap von Hout Johnny de Mul Krijn Doolaard 26 zaterdag 8 oktober 2016 Wies de Waal (Janny) We zijn diep geschokt door het overlijden van onze goeie vriend Adrie Hogerheide We wensen zijn vrouw Ella en zijn dochter en schoonzoon heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Gerben en Jantien Piet en Marga Pieter en Mattie Bram beheerders PV O Dow Francies Minneboo - Cies - Johan van Opdorp Adrie Wattel Onze lieve Eddy is er niet meer... Hij is vredig ingeslapen in zijn geliefde Spanje waar ze hem kennen als bij de Belgen als maar bij ons, zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen als Oostende, 9 september 1945 Fuengirola (Sp), 28 september 2016 Wij nemen afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader en lieve, grappige opa op 11 oktober in besloten kring. Voor een ieder die hem wil herdenken geeft hij zijn laatste rondje op dinsdag 11 oktober van 17.00 tot 18.30 uur bij café "De Dighter" op het Bellamypark te Vlissingen. Conny Geselle Jim en Suzanne Michelle, Tim Jesse, Nina Tommy en Mary Groenewoud 1, 4381 HC Vlissingen De HEERE is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 7 Na enkele maanden van grote zorg en spanning is door de Heere van ons weggenomen mijn geliefde vrouw en onze zorgzame (schoon)moeder en oma echtgenote van Jacobus Cornelis Helmendach in de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen: Ko Helmendach Myra Helmendach (in liefdevolle herinnering) Suger Land, Texas (U.S.A.): Peter Helmendach Marieke Helmendach-den Boer Noa, Seth Gent, 5 oktober 2016 Correspondentieadres: Briljantboog 12 4533 AW Terneuzen De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd en waarin zal voorgaan ds. A.P. Baaijens, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 11 oktober om 10.30 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Bethlehemkerk. -Ceen bloemen- ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Herinner mij niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon Onze papa, opa en overgrootvader is overleden Cornelia Minneboo - Jansen in liefdevolle herinnering Veere, t Colijnsplaat, 13 augustus 1923 5 oktober 2016 Monique 8c Han Vincent 8c Myrna Keano Jaylin Helen 8c Emile Lois, in liefdevolle herinnering Tess Pepijn Riet 8c Ton Cieska 8c Cornelis Sarah Julia Leen 8c Joyce Loes 8c Chris Yin Chu Diegene die in de laatste jaren van zijn leven een rol zijn blijven spelen, in welke vorm dan ook, danken wij van harte. Correspondentieadres: Hovenierstraat 2, 4486 CJ Colijnsplaat In besloten kring nemen wij afscheid van papa. Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat ons oud-lid is overleden. Johan was jarenlang slagwerker bij onze band. Wij zullen zijn humor, relativeringsvermogen en tomeloze inzet missen. Wij wensen Kris en familie veel sterkte toe en leven met hen mee. Sjores Ambras Band Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij iedereen op deze manier bedanken voor de overweldigende belangstelling, lieve brieven, kaarten en telefoontjes die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat hij in zijn leven voor vele zoveel heeft betekend. Lidwien Minnebo Desiree 8c Jacques Joyce 8c Johnny, Sterre Martin 8c Natascha Martin Dankbaar zijn wij voor uw belangstelling na het overlijden van Uw kaarten, telefoontjes, bloemen of komst naar de begrafenis waren voor ons en grote steun en zullen een dankbare herinnering blijven. Els Mimmo-Molewijk Damien en Oma Dank u voor de troostende woorden, gesproken of geschreven, voor alle tekenen van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa Een speciaal woord van dank aan Thuiszorg team Biervliet - Hoek, dr. Peters afd. oncologie van ZorgSaam en Uitvaartverzorging Quataert. Sien von Hout - Walhout kinderen en kleinkinderen De overweldigende belangstelling en deelneming na het overlijden van hebben ons diep getroffen. Wij zijn iedereen dankbaar voor alle steun en troost die we mochten ontvangen. Familie de Waal en familie Bernaerdt Terneuzen, oktober 2016. Na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa werd zijn zorgzaamheid en de warmte die hij als mens uitstraalde, nog eens overduidelijk tijdens de crematieplechtigheid. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen die op enigerlei wijze bij ons betrokken zijn geweest. Voor ons betekende dit een grote steun. Francien de Mui-van den Hemel Kinderen en kleinkinderen Tijdens de lange periode van steeds afnemende gezondheid van hebben we veel medeleven ondervonden van familie, vrienden, bekende en dorpsgenoten. Na het overlijden van Krijn kwam er een grote hoeveelheid post, telefoontjes, bezoekjes, enz naar ons toe. Deze blijken van warme belangstelling en intens meeleven hebben ons enorm goed gedaan en getroost. Allen hartelijk bedankt hiervoor Francien Doolaard - van der Hart Kinderen en kleinkinderen Breskens, oktober 2016 Een handdruk zo warm. even een arm om je heen, zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, een brief of bloemen, wat het ook zij is ons een troost in deze moeilijke dagen. Cod geeft ons, mede hierdoor, moed om verder te ieven. De vele blijken van medeleven na het plotselinge overlijden van hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze hartelijke dank. Marleen, Twan en Jana, Jacq en Pa Wattel Barneveld, september 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 194