C? COLOFON Familieberichten Familieberichten MAREA Ulensen inq.nl Jan de Muijnck Rietje Johanna Peene-Melse Voor betaal bore kwaliteit In plaats van kaartjes Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij van u mochten ontvangen tijdens de ernstige ziekte en na het overlijden van onze geliefde vader, schoonvader, opa en overopa betuigen wij u onze welgemeende dank. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oktober 2016 Het is ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor uw aanwezigheid, kaarten of andere vormen van meeleven na het overlijden van onze geliefde moeder, oma en opoe Daarom willen wij u op ze manier hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen fam. Peene Westkapelle, oktober 2016 DE VLIEGER Janneke den Besten Ditsy den Besten UITVAART De vele blijken van medeleven na het plotselinge overlijden van Adrie Wattel Marleen, Twan en Jana, Jacq en Pa Wattel Uityaartverzorq De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. kijk ook op zaterdag 8 oktober 2016 27 Wij dachten: wanneer zullen we eens één minuut niet aan haar denken Nu? We gingen zitten en dachten één minuut niet aan haar. Toen stonden we op en wandelden verder, dachten verder, steeds verder, zonder tussenpozen, aan haar. (Toon Teilegen) We willen iedereen bedanken voor de vele, vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen vóór, tijdens en na het afscheid van onze lieve Het geeft ons een warm en trots gevoel om te ervaren wat Rietje ook voor zo veel andere mensen heeft betekend. Dat gevoel gaat ons de komende tijd zeker helpen. Henk van Oosterhout Kinderen en kleinkinderen UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 101181 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg oil "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Een handdruk zo warm, even een arm om je heen, zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, een brief of bloemen, wat het ook zij is ons een troost in deze moeilijke dagen. Cod geeft ons, mede hierdoor, moed om verder te ieven. hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze hartelijke dank. Barneveld, september 2016 Sluittijden ouerlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Verrijn Stuartweg 28, Goes •0113-216815' www. uitvaart, vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 179